Skoči na vsebino

REFERENDUM


Schumy

Priporočene objave

pred 13 minutami, Igi Pop pravi:

A bi kakšna mene posvojila. Prosim pošlji sliko celog stasa.

Preveč problematičen in poškodovan :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Igi Pop pravi:

A jest, al ti?

Kolikor sem razbral iz postov oba tri :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tebi je lahko, ker ti dele redno menjajo, pa čeprav z ne originalnimi kosi. Me so pa samo za silo poflikali in se mi zdi, da že malo slišim ventile.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Igi Pop pravi:

Tebi je lahko, ker ti dele redno menjajo, pa čeprav z ne originalnimi kosi. Me so pa samo za silo poflikali in se mi zdi, da že malo slišim ventile.

:lol1:Tečen moreš bit in zahtevat veliki servis ,če si ti ni nič ,preverjeno ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, I30 pravi:

Zakaj ta tema danes ni zaklenjena?!!!!!!

Volilni molk ne velja za nas občane...

 

(5) Za volilno kampanjo se štejejo zlasti:

-       propaganda v medijih, elektronskih publikacijah in propaganda z uporabo telekomunikacijskih storitev,

-       plakatiranje in

-       javni shodi v zvezi z volilno ali referendumsko kampanjo (v nadaljnjem besedilu: predvolilni shodi).

 

 

O tem se torej lahko normalno menimo, dok nekdo ne širi propagande, lahko pa komot pove svojo odločitev ipd.

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj je itak že mimo, a toliko nabijanja u 3pm, kolikor sem jih od Proti-stov preposlušal zadnje dni, ne pomnim. Paranoje in nestrpnosti za izvoz. Marsikateri do sedaj "normalen" se mi je pokazal v novi luči.
Ne vem ali je res tako težko ne težit ljudem, za katere itak veš, da ne delijo tvojega mnenja in te pustijo pri miru? Krvoločnost narašča!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, maus pravi:

takle imamo ... vem le nekaj ... nikol več ne primem za orožje za elito v imenu Slovenije

:ninja: 

Nisi edini, ki tako razmišlja. Žal pa je sedaj cel kup srborite mularije, ki misli, da so to heci. Saj bodo videli, ko bo ta prvmu piskr presviralo, sam kaj ko bo takrat prepozno, ko se bo sranje že dogajalo.
In kot je pri slovencelnih hlapčkih navada, bo najprej pokalo med nami samimi. U peezdo nej grejo ta posla kretenska politična farška!

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, I30 pravi:

Nisi edini, ki tako razmišlja. Žal pa je sedaj cel kup srborite mularije, ki misli, da so to heci. Saj bodo videli, ko bo ta prvmu piskr presviralo, sam kaj ko bo takrat prepozno, ko se bo sranje že dogajalo.
In kot je pri slovencelnih hlapčkih navada, bo najprej pokalo med nami samimi. U peezdo nej grejo ta posla kretenska politična farška!

res je .. mislijo, da ene par vojnih igrc odigrajo in to je to ... sem videl zelo grde stvari v "10 dnevni vojni" ...  eni pravijo samo ... ampak .. vsaka ura vojne je preveč in od tega imajo samo elite privilegij in koristi ...

Res mi gre na jetra vse skupi .. pa ne samo ta referendum ... in levi in desni ... noben za nč ne odgovarja, tako kot ne bo za odškodnino Hrvaški, kot ne za prodano orožje, tako kot ne za primer izbrisanih in vsi vedo, kdo je v kateri stvari odločal.

Kar se tiče pa referenduma, odločitev sprejemam in jo spoštujem .... upam, da bodo spoštovali odločitev EKČP, ko bo do tega prišlo .. kdo bo plačal stroške referenduma in tožb ... upam, da bodo takrat rekli .. ok ... zmotili smo se ... šli na banko in pokrili stroške ...

Toliko o tem.

Lep pozdrav od vojnega veterana in člana Zveze Slovenskih častnikov

včasih pa še motor vozm

:ninja: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje skromno mnenje.....

 

V ekonomskem, kulturnem, družbenem, moralnem,  in še kakšnem....smislu... že dolgo obstajata dve Evropi:

 - RAZVITEJŠA pretežno protestantsko ateistična severna

 - MANJ RAZVITA Pravoslavno katoliška južna

 

Referendum je pokazal, kam dejansko ŠE NE sodimo....vsaj ne kot družba. Da o ekonomiji ne govorim.

 

Naslednji korak; prepoved splava????

Tole sem hotel še dodati...iz današnjega Dnevnika:

Že kakšnih petsto let, od časov Primoža Trubarja, Slovenija ni ena, Sloveniji sta dve. Prva izhaja iz humanizma in renesanse, druga je provincialna in ponosna na svojo norost. Prva se življenja veseli, druga ga biča. Prva knjige piše, druga jih zažiga. Prva nas odpira v svet, druga nas ograjuje z bodečo žico. Prva se bo danes zamislila, druga pa slavila upor množic,« je referendumski rezultat zvečer pokomentiral Dejan Verčič, strokovnjak za odnose z javnostmi in marketing z ljubljanske fakultete za družbene vede.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa tele razprave malce dvigajo pritisk.Zakaj homiči lezbe lahko propagirajo svoj prov, če ga jaz pa sem ksenofob in šovinist in ne vem kaj še vse.Pejte mal v rit.(ampak ne v mojo!!!!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je rekel nedavno nazaj en prijatelj. Ko ti bodo pa otroke vzeli, pa pedrom dali boš pa drugače govoril. No to je bil trenutek, ko sem se odločil, da moram obvezno it ter obkrožit ZA. Ta referendum je odličen pokazatelj, da je v Sloveniji več nestrpnih ljudi, kot pa strpnih, če bi bilo obratno nebi bili v takem sranju. Mi je pa najbolj smešno, da so ravno ljudje , ki v cerkvah učijo/poslušajo: Ne sodi, da ti ne bo sojeno. Ne pričaj po krivem. Kar ne želiš, da drugi delajo tebi, ne delaj drugim... počnejo ravno to. Mene homoseksualci ne ogrožajo, nikoli mi noben ni vsiljeval kakršnegkoli mišljenja. Nihče me ni silil, da bi sam postal homoseksualec.  Nazadujemo...

Poglejmo drugače, kaj bi mi motoristi rekli na to, da nam bi hoteli odvzeti naš hobi!? Konec koncev mi na cesti ogrožamo druge ljudi. Homoseksualci nas ne ogrožajo, a smo sprejeli zakon PROTI.

 

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj mi koga ogrozamo? :) A drgac poznate kaksne homosexualce? Se druzite z njimi? Al so kuzni? Vsaj tak obcutek clovek dobi, ko prebira zadeve.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, DinDiin pravi:

Zakaj mi koga ogrozamo? :) A drgac poznate kaksne homosexualce? Se druzite z njimi? Al so kuzni? Vsaj tak obcutek clovek dobi, ko prebira zadeve.....

Z pedri se širi AIDS se pravi,da so kužni Žal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorist na cesti, ki vozi "izstrelek" (ne smemo se slepomišit, vsi vozimo čez omejitve(razen borutt- ne se jezit borutt, to si enkrat sam rekel)) z veliko hitrostjo, je nevaren ostalim udeležencem na cesti. Je bilo že kar nekaj primerov, ko je motorist povzročil smrt zaradi prevelike hitrosti.

Glej meni se je zdelo smešno/absurdno parola "za otroke gre". Ja porkaduš, za moje otroke sem odgovoren jaz, da jih vzgojim po najboljših močeh je v moji skrbi. Kaj če nekega dne pride domov pa mi reče sin, ati jaz sem homoseksualec. Se mu naj odpovem!? On ni moja lastnina, on je oseba zase, sam mora spoznavat svet, sam se mora odločat in nosti posledice svojih odločitev, neglede na vse ga bom imel rad.

In da, poznam homoseksualca,(ne samo enega) naš poštar v Šk. Loki (pozna ga ogromno ljudi) je super dečko. Vsako jutro ko prinese pošto mi polepša dan, zmeraj je dobe volje, velikokrat se pohecava na temo sex-a. Je super človek. Premalo je takih.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!