Skoči na vsebino

REFERENDUM


Schumy

Priporočene objave

pred 7 minutami, Zivnorc pravi:

fant + fant..... :l_01:   (:SS ... samo, ko pomislim na to) ...imata tudi lahko otroka ane...in eden izmed njiju ima verjetno tudi materinski nagon, da daje otroku tisto, kar potrebuje...

Sm gledu intervjuje.... najbližji jih razjezi k vprašajo kdo je ženski tip v zvezi.... Tko da očitno noče bit noben 

pred 8 minutami, Zivnorc pravi:

punca + punca.... :l_01: (sicer ne vem s čim... in kako) ...tudi lahko spočneta otroka ane...tko kot dva fanta.... in pol ta otrok dobi dvojno materinsko ljubezen...

Gre ena v klub in izkoristi nč slutečga fanta, k bi sam seksu da ji nardis otroka.... čez 9 mescu dobi to za kar je izkoristla tistga nc hudega slutečga pobčka...:dry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiv, da noben ne pove da je biu ta zakon že prej sprejet v 1 uri,  na tiho.  Gejevski pari se lahko registrirajo v sloveniji... 6 milijonov evrov je država porabla za pravice slabih 90 registriranih gejevskih parov. ....

...Noben ne pomisli, da bi te pari lahko plačal eni ženski, da zanosi in jim da otroka. A tuki ne gre za trgovanje z belim blagom?....

....P.S. se tepem, ker razmišlam na glas o dejstvih, ki jih večina volilcev ni vedla.....:bum:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fant + fant, ti ga ne pore podtaknt, tko k delajo punce :P

štekaš :lol1:

punca + punca, ji ga pa lahko podtakne od kakšnga druzga fanta 

štekaš :lol1:

sicer pa .. 

PENIS BONUS PAX IN DOMUS ... štekaš (prevod: dobra basa, mir pri hiši ) ... štekaš :lol1: 

matr sm pamtn ... globoka, kajne :lol1: 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Matori Hanzo pravi:

Točno tako!

Skrajni čas je, da nekdo kompetenten in v vseh pogledih neoporečen naredi seznam zadev, za katere ritopiki sploh smejo kandidirati. In seveda tudi lezbače. Pa Judje. Pa zamurci. Pa pegasti rdečelasci. In sploh vsi, ki so tako ali drugače manjvredni.

In ker je očitno, da se jih nič ne prime, je mogoče najbolje, da jih takoj skurimo.

:OK:cinizem in sarkazem skoz na ON do fulla :)

 

pred 3 urami, thumper pravi:

jaz sem imel zmeraj namišljeno prjatlco ..slike ne bom limal ker je bla tolk huda da bi še ženskam prsti otrdeli pa nebi mogle tipkat... :D

oprosti se mi je presledek izmuznil-sej veš kako je star pa na blizu ne vidim plača pa ni visoka zato je svetloba na tipkovnici od monitorja.. ...bom še enkrat napisal : "intel ejakulalec" ...

nobenemu nisem fouš jutranje erekcije da se razumeva .. a moje mnenje je , da me oropa vsega užitka ki pride s trdenjem..

ko se boš začel zjutraj zbujati trd od 10 ali 12 urnega dela prejšnji dan po 4 mesecih brez da bi si lahko vzel dan off med tednom  boš vedel o čem pišem ..  

:friend1::winkiss:

 

pred 2 urami, maus pravi:

sami hudi jebaći in lomilci ženskih src so teli k so bli PROTI .... :lol1:

mah sj .... se bom raj vzdržal komentarjev ... živi bili pa videli, kaj bo s tem pobudnikom tega referenduma ;)

 

Kaj kaj jz nisem nč proti ,je pa res da sem lomu včasih......arkade,roke in noge:jezik:sam karma je res bitch ,vse sem dobu nazaj .....ograja pa znak sta me zlomla :lol1:

 

pred 1 uro, Žan96 pravi:

Vsak zase ve kaj je dela, kako dela in kaj žrtvuje za to delo :sleep2:

Eni nimajo"nimamo" izbire.....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, Žan96 pravi:

Zanimiv, da noben ne pove da je biu ta zakon že prej sprejet v 1 uri,  na tiho.  Gejevski pari se lahko registrirajo v sloveniji... 6 milijonov evrov je država porabla za pravice slabih 90 registriranih gejevskih parov. ....

...Noben ne pomisli, da bi te pari lahko plačal eni ženski, da zanosi in jim da otroka. A tuki ne gre za trgovanje z belim blagom?....

....P.S. se tepem, ker razmišlam na glas o dejstvih, ki jih večina volilcev ni vedla.....:bum:

nič ni bilo na tiho .. saj je bil objavljen .. pa če bi moje poste brau, bi vedel več :jezik: 

saj je šlo ZA uveljavitev zakona in PROTI uveljavitvi ... preber tis post o demokraciji, pa sprejemanju zakonov v imenu ljudstva in demokratičen referendum o volji ljudstva proti volji ljudstva :P

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Žan96 pravi:

Sm gledu intervjuje.... najbližji jih razjezi k vprašajo kdo je ženski tip v zvezi.... Tko da očitno noče bit noben 

Gre ena v klub in izkoristi nč slutečga fanta, k bi sam seksu da ji nardis otroka.... čez 9 mescu dobi to za kar je izkoristla tistga nc hudega slutečga pobčka...:dry:

Ja razumem ta čustven simbol na koncu.......pobček je mogu trpet k svina:lol1:

 

pred 4 minutami, maus pravi:

fant + fant, ti ga ne pore podtaknt, tko k delajo punce :P

štekaš :lol1:

punca + punca, ji ga pa lahko podtakne od kakšnga druzga fanta 

štekaš :lol1:

sicer pa .. 

PENIS BONUS PAX IN DOMUS ... štekaš (prevod: dobra basa, mir pri hiši ) ... štekaš :lol1: 

matr sm pamtn ... globoka, kajne :lol1: 

 

Jz mislim da se jutri ne bova nič pogovarjala............pol ne razumem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, Kmet2 pravi:

Ja razumem ta čustven simbol na koncu.......pobček je mogu trpet k svina:lol1:

Trpeu bo čez par let, k bo baba tla preživnino za otroka :lol1:

pred 57 minutami, Kmet2 pravi:

Eni nimajo"nimamo" izbire.....

Res je :friend2:

pred 57 minutami, maus pravi:

nič ni bilo na tiho .. saj je bil objavljen .. pa če bi moje poste brau, bi vedel več :jezik: 

saj je šlo ZA uveljavitev zakona in PROTI uveljavitvi ... preber tis post o demokraciji, pa sprejemanju zakonov v imenu ljudstva in demokratičen referendum o volji ljudstva proti volji ljudstva :P

 

Priznam, nism ker preveč pišeš in pol ne berem, da se neb slabo počutu k sm sam len za pisat pa usee napou napišem :whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej spet potem nisi prebral dobro ,saj naj bi bila ženska ki je tako grdo izkoristila pobčka mucolizka .....in vesela da bo lahko otroka delila z svojo partnerko (tud mucolizko) ne pa da ga bo delila še z pobčkom ,ki ga je tako grdo izkoristila :lol1:

Pfej pfej kje so te mucolizke ble ko sem bil goden za tako grdo zlorabljanje:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, kmet, tale izraz mucolizka mi je pa ful všeč.Jaz bi tud bil to

Pa večji 'problem' od istospolnih vidim v tem, da se razmnožujejo politiki, pol pa mamo 

male Jankoviče, Janše in podobne.Tem bi prepovedu. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... še zdej ne razumem dobro izrazov, kot sta "peder" in "gej".

.... pod kaj od zgoraj spadajo ti politiki....  :huh: .... nkol nam šteku...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Zivnorc pravi:

..  :hmm:

... sem pa mislu da pod obične pederčine...   :D

 

Nimaš pojma ,politiki imajo Rolexe,dobre avte to so Geyi.....ti si pa obična pederčina ja :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Zivnorc pravi:

...pa jest ne vem, k meni tle ni čist nič jasn..  :huh:
....

Sej nm je jas, de teb ni nč jasn.B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sudija peder ... to sm slišu na vseh utakmicah ... u SFRJ-u ... zgleda da so mel takrat več pravic k zdj.

zgrožen sem .... fantkom sodijo, kdo je koga brcnu, spotaknu in za oblekco uleku

zgrožen sem ... torej je res :O

pol je tut božiček, mar ne :ninja: 

pa magnifiko je tut .... sj poje :ras: 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, I30 pravi:

Za tiste, ki jim ni čist jasn, kako dva deca otroke dobita:

 

:lol1:

ja čudež, mar ne :jezik: 

kaj pa že se ženi zmeša in hoče postat moški ... u matr ... dobro vprašanje sem postavu, mar ne :?

kwa sm pamtn .. k vina :lol1: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Zivnorc pravi:

... še zdej ne razumem dobro izrazov, kot sta "peder" in "gej".

.... pod kaj od zgoraj spadajo ti politiki....  :huh: .... nkol nam šteku...

politiki spadajo pod žaljivke onih zgoraj omenjenih monospolnih.. 

recimo ko rečeš geju :"ti s en tak desničarsk politik" ...

to j še hujš kot ko rečes slovaku ki ga serje po cest : "matr s ti en čeh"..velik hujš..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, sayo pravi:

Ej Kmet, v tej temi se nisi vtikal že 8 ur

Ti pa v mene"oba napredujeva":sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Žan96 pravi:

Js vem! Pozabu si na mamico :whistle::lol1:

Ergo je izvor človeštva mamojeben. :whistle:
Dobr ti delajo klikerji mali, dobr!
Sam zdej pa razlož, a je bla Eva in mt in stara mt ta novim mulcem? Lohk sta pa una dva ta prva froca kešnga pavijana posvojila, sej so mele menda opice neki zravn pri razvoju?  
Viš, men tud n'č jasn, tko ko unmu norcu ne.

Drgač pa ena globoka on enga motoskretovca, k mi je tole poslou:

(glede na cifre in statistične možnosti, tole čist drži!)

Verjetnost, da bosta v Sloveniji homoseksualca posvojila otroka, je 1000x manjša od verjetnosti, da bo lokalni župnik spolno občeval z otrokom!

 

Kako neumen moraš biti, da se na vse kriplje trudiš, da bi prvo preprečil, otroke pa pošiljaš k verouku?

 

 

Da se kešni :kmet: navjo preveč matral z odgovorom, nej pršepnem praviln odgovor: "orngi"

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, I30 pravi:

Ergo je izvor človeštva mamojeben. :whistle:
Dobr ti delajo klikerji mali, dobr!
Sam zdej pa razlož, a je bla Eva in mt in stara mt ta novim mulcem? Lohk sta pa una dva ta prva froca kešnga pavijana posvojila, sej so mele menda opice neki zravn pri razvoju?  
Viš, men tud n'č jasn, tko ko unmu norcu ne.

Lej to je tko, če si vern, pol je bla definitivno eva oboje. Če si ateist, pol sta pa usak svojo opico zagrabla :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, I30 pravi:

Ergo je izvor človeštva mamojeben. :whistle:
Dobr ti delajo klikerji mali, dobr!
Sam zdej pa razlož, a je bla Eva in mt in stara mt ta novim mulcem? Lohk sta pa una dva ta prva froca kešnga pavijana posvojila, sej so mele menda opice neki zravn pri razvoju?  
Viš, men tud n'č jasn, tko ko unmu norcu ne.

Drgač pa ena globoka on enga motoskretovca, k mi je tole poslou:

(glede na cifre in statistične možnosti, tole čist drži!)

 

 

Verjetnost, da bosta v Sloveniji homoseksualca posvojila otroka, je 1000x manjša od verjetnosti, da bo lokalni župnik spolno občeval z otrokom!

 

 

 

Kako neumen moraš biti, da se na vse kriplje trudiš, da bi prvo preprečil, otroke pa pošiljaš k verouku?

 

 

 

Da se kešni :kmet: navjo preveč matral z odgovorom, nej pršepnem praviln odgovor: "orngi"

 

...a pol je čist možno... da je bil Adam tut župnik... al kuko...  :huh: 

... ne štekam čist... :huh:  ... pa sej... a ni blo nek rečeno, da je tut med župniki fuuul homosexualcev....  a je to pol eno in isto? .... do zdej sem bil skor prepričan, da je gej=peder=homosexualec.....

..... a zdej je pa to še župnik...   :slap: 

... men se bo zmešal....

:cry:

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!