Skoči na vsebino

REFERENDUM


Schumy

Priporočene objave

pred 2 urami, Zivnorc pravi:

... men se bo zmešal....

:cry:

kaj je še kakšen višji stadij odkrit na novo???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, thumper pravi:

kaj je še kakšen višji stadij odkrit na novo???

....ja..

.... sam ne mi rečt, da v isto skupino spadajo še politiki....

.... pa učitelj za telovadbo, k mi je u šestem razredu dau cvek, k se nisem hotu nag tuširat  po telovadbi...   :cry:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 24. 12. 2015 at 6:45, I30 pravi:

Ergo je izvor človeštva mamojeben. :whistle:
Dobr ti delajo klikerji mali, dobr!
Sam zdej pa razlož, a je bla Eva in mt in stara mt ta novim mulcem? Lohk sta pa una dva ta prva froca kešnga pavijana posvojila, sej so mele menda opice neki zravn pri razvoju?  
Viš, men tud n'č jasn, tko ko unmu norcu ne.

Drgač pa ena globoka on enga motoskretovca, k mi je tole poslou:

(glede na cifre in statistične možnosti, tole čist drži!)

 

 

Verjetnost, da bosta v Sloveniji homoseksualca posvojila otroka, je 1000x manjša od verjetnosti, da bo lokalni župnik spolno občeval z otrokom!

 

 

 

Kako neumen moraš biti, da se na vse kriplje trudiš, da bi prvo preprečil, otroke pa pošiljaš k verouku?

 

 

 

Da se kešni :kmet: navjo preveč matral z odgovorom, nej pršepnem praviln odgovor: "orngi"

 

Ne vem kje si najdu :kmet: .......so povedal o cerkvi vse ,izgleda da si nepismen in "orngi".......

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On ‎12‎/‎24‎/‎2015 at 0:57 PM, Zivnorc said:

....ja..

.... sam ne mi rečt, da v isto skupino spadajo še politiki....

.... pa učitelj za telovadbo, k mi je u šestem razredu dau cvek, k se nisem hotu nag tuširat  po telovadbi...   :cry:

 

A se ne maras tusirat al se tusiras oblecen? :P Pac, oboje je cudn :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker zakon ni bil sprejet se nadaljujejo dolge seje,kako urediti status istospolnim.............

11947576_1180077232006078_60235907529945

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prelivanje državnega denarja v privatne žepe ..

včasih je bil gradbeni lobi , ki je imel roko nad temi lopovščinami ..

kdo pa danes to dela legalno??? ja oglaševalski lobi - kar poglejte si cifre pa vam bo jasno...če bi pa kdo vedel kateri so dejanski lastniki in kam potem naprej odteka ta denar bi bilo pa zanimivo..

vsakič je stvar samo v denarju ...no pa mal v prevladi ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Whiskey pravi:

Najprej v temi nisem hotel replicirati dokler nisem naletel na - Dve poroki in pogreb  Zanimivo razmišljanje katero ni za tiste z dolgo lajtngo.

Qrc, predolgu za brt.:yawn:

Ob 25. 12. 2015 at 8:10, Kmet2 pravi:

Ne vem kje si najdu :kmet: .......

Za štalo, kje nek!:cool:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Več kot polovico otrok v Sloveniji se rodi neporočenim materam. Bolj ali manj se poročajo samo se vaški pobožnjakarji - heteroseksualni, se razume. Poroka je eden od krščanskih zakramenotov, v praksi pa je zadeva že malo zastarela. Če ne bi homoti toliko težili s porokami, bi verjetno lažje dobili ostale pravice. Kar se pa tiče pompoznih pogrebov, razkošnih spomenikov in ostalih posmrtnih slavospevov: lahko me v vrečki odvržejo v kontejner, samo ne vem kateri (embalaža ne, karton ne, mogoče bio odpadki) ali spakirajo v konzerve z mačjo hrano. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Igi Pop pravi:

Več kot polovico otrok v Sloveniji se rodi neporočenim materam. Bolj ali manj se poročajo samo se vaški pobožnjakarji - heteroseksualni, se razume. ...

Še nš župnk se ni poroču, pa je pr korit. :O

Ma kr nezakonske froce.:(

To nau nč u nebesa šlo. Razn, če ni tle tud korupcija pa veze.:mad:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ne vem, ta Žiga Turk je sicer učen možakar, a vsi argumenti le niso preveč čvrsti. Še zlasti, ker je govora o nematerialnih zadevah (pri računalnikih in gradbeništvu je nedvomno strokovnjak). Dosti se govori o naravnem redu, o ureditvi od pamtiveka, o edinem možnem načinu za ustvarjanje otrok. Ampak vse je odvisno od stopnje razvoja. Imeli smo matriarhat, kjer oče ni bil znan, poznamo mnogoženstva (tudi kristjani - mormoni), torej je argument od pamtiveka zelo trhel. Tudi istospolne družine so precej pogostejše, kot si mislimo: mama in teta ali stara mama, ali oče, ki je ostal sam z otrokom in dedkom (verjetno redkeje).

Tudi argument, da s tem izničimo svetost zakona je čuden: bili so časi, ko ženske niso imele volilne pravice in so črnci bili sužnji - večina jih je verjela, da je tako edino prav. Pa smo preživeli eno in drugo - ženske se celo ukvarjajo z boksom, so predsednice (da o črncih ne govorim) in še kaj.

Sicer pa se prepričanih ne da prepričati, zato zaključujem malce ironično: ko govorite o ritopikih in mucolizkah, me zanima ali ste res takšni hipokriti ali pa nikoli niste slišali (kaj šele probali ) za cunilingus in analni sex.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, I30 pravi:

Qrc, predolgu za brt.:yawn:

Maš probleme z lajtngo al keim drugim? Pa sej sem prijazno opozoril.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Whiskey pravi:

Maš probleme z lajtngo al keim drugim? Pa sej sem prijazno opozoril.

Ablubm, de bom opozorila naprej upoštewau. :blush:
Lajtngo je treba šparat!:jezik:

pred 9 urami, Darko3g pravi:

... nikoli niste slišali (kaj šele probali ) za cunilingus ...

A za ta jezik obstaja kšn slovar?:stupid:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o tem referendumu nima smisla več govort ... 

lahko se pa začne kakšn nov .. recimo o verski svobodi ... ne bi blu švoh, kajneda :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednji referendum bi bil najboljši, izstop iz NATO ter EU, ampak ne   ZA- NE. Ampak Kdaj Takoj ali jutri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, skalar36 pravi:

Naslednji referendum bi bil najboljši, izstop iz NATO ter EU, ampak ne   ZA- NE. Ampak Kdaj Takoj ali jutri.

pa še bi blo prepozn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TOTALNA ZMEDA!

Star sem 24 let in sem poročen s 44-letno vdovo,

ki ima 25-letno hčerko.

To hčerko je oženil moj oče. Tako je oče postal moj zet, ker je oženil hčerko moje žene.

Hkrati pa je hčerka moje žene postala moja mačeha, ker se je oženila z mojim očetom.

Januarja sva z ženo dobila sina.

Ta otrok je brat od očetove žene, torej je svak mojega očeta.

Hkrati je tudi moj stric, ker je brat moje mačehe, se pravi moj sin je hkrati moj stric.

Dva meseca kasneje je žena mojega očeta dobila sina, ki je hkrati moj brat, saj je sin mojega očeta, hkrati pa tudi moj vnuk, saj je sin od ženine hčerke.

Torej sem jaz brat od mojega vnuka in ker je mož matere neke osebe tudi oče, sledi iz tega, da sem oče hčerke moje žene in brat njenega sina.

Torej sem jaz svoj lastni dedek ???
***

*........za popipzdit, ti povem..........**

 LP

Kako bi ta status rešili ......mogoče nov REFERENDUM 

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi meu neprerezan telešček in če bi bilo lepše vreme, bi reku, da se s tem problemom sploh ne bi ukvarjal :lol1:

to sem mislil zase :jezik: 

no ja .. sj sva na istem :ras: 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Kmet2 pravi:

TOTALNA ZMEDA!

Star sem 24 let in sem poročen s 44-letno vdovo,

ki ima 25-letno hčerko.

To hčerko je oženil moj oče. Tako je oče postal moj zet, ker je oženil hčerko moje žene.

Hkrati pa je hčerka moje žene postala moja mačeha, ker se je oženila z mojim očetom.

Januarja sva z ženo dobila sina.

Ta otrok je brat od očetove žene, torej je svak mojega očeta.

Hkrati je tudi moj stric, ker je brat moje mačehe, se pravi moj sin je hkrati moj stric.

Dva meseca kasneje je žena mojega očeta dobila sina, ki je hkrati moj brat, saj je sin mojega očeta, hkrati pa tudi moj vnuk, saj je sin od ženine hčerke.

Torej sem jaz brat od mojega vnuka in ker je mož matere neke osebe tudi oče, sledi iz tega, da sem oče hčerke moje žene in brat njenega sina.

Torej sem jaz svoj lastni dedek ???
***

*........za popipzdit, ti povem..........**

 LP

Kako bi ta status rešili ......mogoče nov REFERENDUM 

:D

Da,bi bil problem rešen bi moru nabrisat še mačeho:blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Js sm pa študiral za en drug referendum ...

Vlada prodaja tujcem vse slovensko premoženje ... pa sem mislil, da se bo kdo spomnu, da bi bil referendum, da se priključimo eni državi, saj kmalu vlada in parlament ne bosta imela več o čemu odločat, razen o tem, da še bolj stiskata slovenski narod z raznimi rokoborskimi prijemi.

Torej referendum, da se priključimo eni drugi državi, saj slovenskih politikov ne rabimo več.

Kaj pravite :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, maus pravi:

Js sm pa študiral za en drug referendum ...

Vlada prodaja tujcem vse slovensko premoženje ... pa sem mislil, da se bo kdo spomnu, da bi bil referendum, da se priključimo eni državi, saj kmalu vlada in parlament ne bosta imela več o čemu odločat, razen o tem, da še bolj stiskata slovenski narod z raznimi rokoborskimi prijemi.

Torej referendum, da se priključimo eni drugi državi, saj slovenskih politikov ne rabimo več.

Kaj pravite :P

Za hlapce rojeni,

za hlapce vzojeni....

... Še vedno odločajo ali ti bodo pustili 10 % od zaslužka ali ti bodo pobrali z davki vse...

Žalostno :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, maus pravi:

Js sm pa študiral za en drug referendum ...

Vlada prodaja tujcem vse slovensko premoženje ... pa sem mislil, da se bo kdo spomnu, da bi bil referendum, da se priključimo eni državi, saj kmalu vlada in parlament ne bosta imela več o čemu odločat, razen o tem, da še bolj stiskata slovenski narod z raznimi rokoborskimi prijemi.

Torej referendum, da se priključimo eni drugi državi, saj slovenskih politikov ne rabimo več.

Kaj pravite :P

Sem ZA, da se priključimo Črni gori. Pa da začnemo pošteno delati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!