Skoči na vsebino

Kakšna 16letnica tuki?


enduraš

Priporočene objave

Vrtnica ...preprosto se ne bom pregovarju o tem kakšen cepec sem ,ker me sploh ne poznaš in zatorej SPLOH nimaš pojma komu govoriš cepec.

OK?

Sej k sm tebe omenila kje?? "Ne dam se klonirat kr pol bi moja "dvojcica" morala takega cepca " sej nism rekla tocno tebe tko da ne ti men tle neki pridigat "takega" ni mus da je blo teb misljeno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej nism rekla tocno tebe tko da ne ti men tle neki pridigat "takega" ni mus da je blo teb misljeno!

Samo je pa vseen pretty good guess :twisted: :twisted: :D :lol: :lol: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko prideta v peklo sam omenta da mene poznata pa vaju ne bo nikol več zeblo :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko prideta v peklo sam omenta da mene poznata pa vaju ne bo nikol več zeblo  :twisted:  :twisted:

Ma neee, midva se znajdeva - "share body temperature" :twisted: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko prideta v peklo sam omenta da mene poznata pa vaju ne bo nikol več zeblo  :twisted:  :twisted:

Ma neee, midva se znajdeva - "share body temperature" :twisted: :D

mmmmmmmmmmmmm ze komi cakam mrzle dneve da se bom lohko al grela ceprav se ze zdej sam takrat bo bl romanticno... sneg vsepovsod okol naju, snezincke lepo padale, noc, osamljen plac, gretje teles drug ob drugem... Matr ce ti ni ljubezen pol res ne vem kaj je :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahahahahah... sej ne morem verjet! :?

prebrala sem vse strani! :shock:

a se že pobirajo stave? :?: :!:

naj se zapiše, da jest navijam za enduraša! :arrow: :idea:

priznejte, da ma jajca pa proba! :lol: rožca se je zanimala zanj dokler ni en sajka omenu! :oops: sajk pa zdej sam ogenj bruha! :evil:

šekspir, ti si en vajnc!

VeRonika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A dejte no, boste Vrtnici tipa spodili... tko ne gre.  :wink:  

Če pa se to slučajno zgodi, pa zgolj v vednost, Vrtnica, jest sem tud star 16.  :lol:  

Joke!

Briga me! Tud ce mas 100 let! Jz nocm nobenga druzga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Matr sm jezna

Emmm... Vrtnica, ni panike, res je bil samo joke!

By the way: Jest imam punco že skor 2 leti in je ne menjam!

Čawčaw, Anže

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahahahahah... sej ne morem verjet! :?  

prebrala sem vse strani! :shock:  

a se že pobirajo stave? :?:  :!:  

naj se zapiše, da jest navijam za enduraša! :arrow:  :idea:  

priznejte, da ma jajca pa proba!  :lol: rožca se je zanimala zanj dokler ni en sajka omenu!  :oops: sajk pa zdej sam ogenj bruha!  :evil:  

šekspir, ti si en vajnc!

VeRonika

Kake stave?!?!?!?

Kdaj sm se zanimala?!?!?!??!?!?!?!?!?! Mislm halo ne bom zapustila ljubljene osebe zarad enga "enduraša" mislm ves to ti pa zdej zamerim! Lahko da si kot joke rekla sam ti pa zamerim! Zdej si me pa mocno prizadela da ves!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A dejte no, boste Vrtnici tipa spodili... tko ne gre.  :wink:  

Če pa se to slučajno zgodi, pa zgolj v vednost, Vrtnica, jest sem tud star 16.  :lol:  

Joke!

Briga me! Tud ce mas 100 let! Jz nocm nobenga druzga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Matr sm jezna

Emmm... Vrtnica, ni panike, res je bil samo joke!

By the way: Jest imam punco že skor 2 leti in je ne menjam!

Čawčaw, Anže

Vem da je biu joke sej jz sm si na tvoj post se enga prlepla pa itaq bi pa na kerem drugem to napisala sam k si ze ti to objavu s tega izkoristla.. brez zamere ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problema. :wink:

Sicer pa vem, kako je če si na sveže do ušes zaljubljen...

Pomoje bi blo najboljše da pustimo Vrtnico na miru s Cycem - Endruaš, če tko zelo rabiš punco, vprašej za 16-letnica na ircu npr. na #slovenia.

Pa lep pozdrav, Anže

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problema.  :wink:  

Sicer pa vem, kako je če si na sveže do ušes zaljubljen...

Pomoje bi blo najboljše da pustimo Vrtnico na miru s Cycem - Endruaš, če tko zelo rabiš punco, vprašej za 16-letnica na ircu npr. na #slovenia.

Pa lep pozdrav, Anže

Jap bi blo najbolje da naju na mir pustite!

Enduraš ti si bos pa ze se nasu kero sam pomojem je ne nucas tko hitro ce pa hocs met punco da bos lohko reku "mam punco" pol jo pejt iskat po IRCu sam to ni to punco mas lohko samo takrat ko si zaljubljen vanjo itd mislim to je pravo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roni ....hvala za podporo :D :twisted: :wink:

Sej ni panike zarad punce ...bomo že kakšno najdl štuk nižje od strojne...kakšno tako ki se na kemijo spozna :twisted: :twisted:

Ej cyc ti si pa končo dobil dokaz da ti je vrtnica zvesta in se te bo držala ,kot da z neostikom prilepljena nate :D :P :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CYC....pa dej noooooooooooooooooooooo....kaj s pa jezen...hahahahhahaaaa

Zdej k si taprau izpit naredu,ma ni šans , da te zapusti...hahahahhahaaaaa.....a sploh veš kako težko je čakala.....khmmmmm :twisted: :twisted: :P :D :D :D :D :D

BTW.....sicer je pa vrtnica mal prestara za njega....hahahahhahaaa....al bom drgač reku......dekleta šišajo dečke po pameti za najmanj 5 let!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro... kej nouga... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ... nc? :arrow: :roll: :shock: ... ah pol grem pa nazaj spat... :twisted: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......dekleta šišajo dečke po pameti za najmanj 5 let!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D

S tem da jaz nisem 19 :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs, vragica nista v kinu! Tko da nc novga ne bo kr na ker drug film presaltajta!

:shock: :shock: :shock: :shock: ooooooooooo a sva v kinu... jst pa ze skoz mislm, da sem doma pred TVjem in gledam kako mehisko nadaljevanko in da mi daljinec ne dala... :shock: :roll: :roll:

:twisted: :P :wink:

pa se vedno nc nouga :?: ... lici na tv limonado made in doma spacan by mehikanos 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......dekleta šišajo dečke po pameti za najmanj 5 let!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D

S tem da jaz nisem 19 :wink:

Ja, pa te Vrtnica vseen šiša.... :wink: :cry: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!