Skoči na vsebino

Lancia Lybra


Jernej125ccm

Priporočene objave

Moj tata (beri očka oče stari foter...) kupava novi auto in se zanima za Lancio Lybro...Na splošno od Lancie.

Zanima me, ali ima kdo že izkušnje in kako gre, ali se hitro pokavari itd....

Naj gre tema svojo pot..... :whistle:

P.S: Sem uporabil iskalnik, ni vrglo ven nič...

Če tema spada kam drugam, naj jo za to pooblaščeni premaknejo :lol:

HVALA za vse odgovore, ki jih bom(če jih bom) dobil....HVALA

<Najprej si dobil slovnično popravo predvsem vejic, nato pa še odgovore. Gregs :D>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

popravljena verzija:

Lybra je v osnovi dober avto, masina je od alfe :naughty: , kar je plus, podvozje imajo svoje, rahlo mehkejse.

Pri nakupu rabljene pa se najprej prekrizaj.

:headbang:

Lybr v sloveniji niso prodali niti ducat, tko da so vse uvozene iz italije = taxi avto z ??? :eek: kilometri. pol pa sam zavrtijo kilometer stevc nazaj :SS

Nove pa nikakor ne kupovat :slap: . Je pa vseeno zacajtana. Rajs kako alfo :yea2: .

V bistvu v vsakem primeru alfo. :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2:

moje mnenje:

alfa 156 1,9 jtd karavan bo miljonkrat boljs :yea2: :yea2: :yea2: (140 konjev pa 6 prestav... verjem mi, jo mam doma... super zadeva)

ce ves kje jo kupujes. pa se smesno poceni so

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Doma imamo Lancio Lybro SW 1.9JTD Intensa(najbolša oprema) in moram rečt da smo z njo zelo zadovoljni. Mašina proizvede 115KM in kr fino potegne, avto ima za tako ceno zelo veliko opreme(usnje, 16" lita platišča, navigacija, Bose ozvočenje,...). Trenutno je 125.000(l.2003) kilometrov, do sedaj so bili stroški samo redni servisi, kakšna žarnica, brisalci in gume. :D

Udobje v avtu je odlično, k temu pripomorejo tudi ortopedski sedeži v usnju, sredinski naslon za roko(spredaj in zadaj) in seveda dobro ozvočenje, ki je v avto montirano serijsko.

Avto je na cesti stabilen, z njim se je užitek peljati tudi pri bolj dinamični vožnji. Podvozje ni premehko in ne pretrdo(primerno za več načinov vožnje).

Z avtom smo doma zelo zadovoljni, kljub temu, da so nam mnogi nakup odsvetovali, smo ga kupili in za to ceno dobili pravi luksuz.

Zaenkrat nimam niti ene pripombe proti temu avtu, za potrebe naše družine je odličen, priporočam nakup(res pa je, da je rabljenega težko dobiti dobro ohranjenega in z realnimi kilometri).

Lep pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledamo enega iz Novega mesta in mi možakar kar dopade...Mislim ko smo šli pogledat je avto spucal zraven da zimske gume...Pa tudi avto je v lepem stanju...Aja avto ni prebarvan ker imamo neko napravico(ne me prašat kakšno???) ki zapiska če je avto prebarvan(da deluje smo pli še prej pogledat volvota ki je bil pol prebarvan pol ne).Je letnik 2004 in ima 81000km...Vaše mnenje prosim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledamo enega iz Novega mesta in mi možakar kar dopade...Mislim ko smo šli pogledat je avto spucal zraven da zimske gume...Pa tudi avto je v lepem stanju...Aja avto ni prebarvan ker imamo neko napravico(ne me prašat kakšno???) ki zapiska če je avto prebarvan(da deluje smo pli še prej pogledat volvota ki je bil pol prebarvan pol ne).Je letnik 2004 in ima 81000km...Vaše mnenje prosim :)

Glede barvanja gledajo debelino barve, laka itd...in pol vejo če je barvan.Pri naši škodi se vidi, da je barvana brez, da bi šou mert ker je pol temne rdeče pol pa zbledele rdeče... :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vedno glasujem za alfo:

1. se vedno je bolj poskocna kot lybra (namesto 115 konjev ima alfa 14 + 6 prestav pa bolj sportno vzmetenje)

2. oprema je na visjem nivoju, razen kake navigacije, ki je pri alfi niti ne marajo tako zelo, kdo jo pa nuca?! :) Nasloni spredaj zadaj in locena klima itd.

3. dobro rabljeno najdes prej kot pri lybri (pred kakim leto sem pregledat prakticno celoten trg za lybre in sem bil razocaran, saj sta bili le 2 slovenski, pa se ti 2 sta bili v bistvu najslabsi)

4. prakticno ista cena (micken vec, ampak j*** ga)

je pa res, da ce si odlocen za dolocen avto, pol nimas kaj sprasevat pa ga kar vzemi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj tud lybra obstaja z 2.4 moterjem in 140 konji :krneki:

Samo servisi znajo biti nekoliko dražji.

Sem gledal tisto iz dolenjske z bež notranjostjo. Po slikah je lepa, če je tudi v realnosti lepa, potem je definitvno boljši nakup kot pa kak stilo :whistle: (ima pa najbrž vsak svoje muhe, tipično za makaronarje vsaj starejše) :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ja ne pustijo "oglaševati"

Saj ne vem katerga smeška bi dal zraven

Popravljeno . Popravil Hanzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj tud lybra obstaja z 2.4 moterjem in 140 konji :krneki:

Samo servisi znajo biti nekoliko dražji.

Ummm... Alfa iztisne 140 konjev iz 1,9 masine. Pa Lancia nima 6. prestave, ki je (verjemi) totalen plus.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ummm... Alfa iztisne 140 konjev iz 1,9 masine.

To je pa popolnoma odvisno od letnika. Imaš 2.4 dizla z razponom od 136 do 210 KM, odvisno od letnika.

1.9 je bil leta 2003 izboljšan na 140 KM, prej jih je imel od 105 do 115, najnovejši verziji pa jih imata 150 (16v) in 120 (8v).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mašina je od alfe.

Sicer pa je meni avto optično zelo všeč, le cene so pri nas malo zasoljene.

Ko sem kupoval karavana, je Lybra bila eden favoritov, predvsem zaradi lepe oblike in notranjosti, a ker je na koncu prevagala velikost prtljažnega prostora, je zmagal Mondeo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!