Skoči na vsebino

Yamaha FJR 1300


elbarto

Priporočene objave

Zdravo

Ali je kdo že montiral Go pro kamero na FJR in kam?

lp

Ali si že zmontiral ali šele razmišljaš o nakupu. Prosim pofotkaj in prilepi, če boš zmontiral.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha FJR 1300. Kateri antifreeze naj uporabim za pripravo hladilne tekočine? Meni v navodilih piše, da je treba naliti: visokokvalitetni etilen-glikol antifreeze z inhibitirji korozije za aluminijaste motorje v mešalnem razmerju 1:1 (antifreeze : destilirana voda). V nadaljevanju so navedene količine in postopek... pa da se različni antifrizi ne smejo mešati med sabo.

Kateri antifreez torej uporabiti (za dest. vodo mi je jasno)? A kar na Petrol it kupit ali kako? Ali naj starega spustim popolnoma ven, ali naj samo dolijem? Cevi so bile snete dol (menjava hladilnika), ostala je kakšna malenkost, za kar bi bilo potrebno odvit vijak za izpust na črpalki.

Hvala za odgovore!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri meni je isto, ko stisnem sklopko, vibracij ni več spljoh. Primec po deset minutni vožnji pravi, da je vse normalno, nič bat. Je pa zanimivo, da ima kolega, ki ima RT letnik 2011, 10tkm iste probleme, ko je dal gor Z8 interact, ma vibracije pri 80 km/h v šesti prestavi :blush: :blush: :blush:

EUREKA!!! Losan vijak na spoju izpušnega sistema :headbang: ergo nč bat kr žgat :010
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamalube hladilna tekočina. Dobiš jo v vsaki štacuni z yamahami. Sicer je malce dražja od motula, a je sigurno prava.

Jst sem sicer nalil v kwaka motula.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolje je,da naliješ orig. Yamahino,kajti vedno ostane določen del tekočine v mašini, mešati ni priporočljivo !

Naslednjič,ko spustiš tekočino iz hladilnega sistema jo pristrezi v čisto posodo in preko cedila(najlonke) nalij nazaj v hladilni sistem in kolikor manjka dodaš originalne,ki je ponavadi že pripravljena - razredčena na -30 do-40 stopinj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Ali si že zmontiral ali šele razmišljaš o nakupu. Prosim pofotkaj in prilepi, če boš zmontiral.

 

Ni še zmontirano. Razmišljam o vakumskem nosilcu, ki ga bom dal na tank.

Ko v živo vidim kaj drugega pa zamenjam.

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

:yes:

a lahko še nekaj vprašam kaj pa mislite o xenon kitu h4 ali pa bi-xenon kitu h4 bi lahko to na mojo fjr zmontiral in ali ima kdo kakšne izkušnje s tem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahko še nekaj vprašam kaj pa mislite o xenon kitu h4 ali pa bi-xenon kitu h4 bi lahko to na mojo fjr zmontiral in ali ima kdo kakšne izkušnje s tem

 

Nikar. Parabole na FJR niso nikak primerne za to.

Če že kaj poglej po fjrforum.com za dodatnimi xenon komplet lučmi, kako si Ameri to delajo gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikar. Parabole na FJR niso nikak primerne za to.

Če že kaj poglej po fjrforum.com za dodatnimi xenon komplet lučmi, kako si Ameri to delajo gor.

na ameriškem forumu sem ugotovil da vecinoma vgrajujejo bi-xenon kaj praviš na to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahko še nekaj vprašam kaj pa mislite o xenon kitu h4 ali pa bi-xenon kitu h4 bi lahko to na mojo fjr zmontiral in ali ima kdo kakšne izkušnje s tem

Ne zameri, ampak zakaj pa rabiš te luči? FJR- jkina žarometa svetita u nulo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne zameri, ampak zakaj pa rabiš te luči? FJR- jkina žarometa svetita u nulo :OK: Mogoče, če so ti original premalo svetle, poskusiš s s Philipsovimi x-treme vision ali pa night breaker. Ali pač nekaj podobnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na moje fjr luči svetijo kar dobro sam proti ksenon je ta svetloba bol prijazna očem se ne matrajo toliko jih imam na avtu in očitna razlika ponoči sploh nerabim dolgih luči ker xenon zelo dobro sveti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa tole ni šlamparija :BUA: . Na spletni strani BS centra imajo ceno za novo kraljico 16990€. Tule pa...poglejte sami http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=3470439 :headbang:

je v sloveniji fjr serijsko opremljena s kovcki? v aut namrec ni. cena kufrov je pa fenomenalna. pa se vticnica in ogrevane rocke........

mogoce je to vzrok razlike. ne vem. ugiban na podlagi avstrijskega trga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je v sloveniji fjr serijsko opremljena s kovcki? v aut namrec ni. cena kufrov je pa fenomenalna. pa se vticnica in ogrevane rocke........

mogoce je to vzrok razlike. ne vem. ugiban na podlagi avstrijskega trga.

Poglej še na dnu strani: Redna cena: 15.500€!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej še na dnu strani: Redna cena: 15.500€!!!

Sem ravno gledal, izgleda gre za pomote zgoraj in spodaj.

Uradna  cena:

 

http://yamaha-motor.si/product/vehicle/prices&vehicle_id=12&program_id=5&program_category_id=12&prices=1

 

Kolikor vem, v Sloveniji prodajalci ne grejo kaj dosti pod to ceno, raje dajo kaj zraven, kot popust v denarju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ravno gledal, izgleda gre za pomote zgoraj in spodaj.

Uradna  cena:

 

http://yamaha-motor.si/product/vehicle/prices&vehicle_id=12&program_id=5&program_category_id=12&prices=1

 

Kolikor vem, v Sloveniji prodajalci ne grejo kaj dosti pod to ceno, raje dajo kaj zraven, kot popust v denarju.

Aja pa prav zanima me, koliko jih za tako ceno sploh prodali.

Tole je vsaj dobre 3,5k€ preveč za to kaj nudi. Saj so samo malo zmanjšali zaostanek za konkurenco.

V glavnem, ostaja kar stara v garaži :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa tole ni šlamparija :BUA: . Na spletni strani BS centra imajo ceno za novo kraljico 16990€. Tule pa...poglejte sami http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=3470439 :headbang:

Ja na tem linku je cena 19.290. To je cena za fjr z avt. menjalnikom, el. nastavljivo  vzmetenje in ne vem še kaj. 16.990 je osnovna. V obeh primerih pa jo dobiš s kufri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!