Skoči na vsebino

Kawaborci


bartoljdamjan

Priporočene objave

No jaz sem pa letos januarja kupil novega kawasakija. Trenutno ima prevoženih 2000 km. Z njim sem zadovoljen samo še vreme naj se zboljša, da bo za kakšno furo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jaz sem pa letos januarja kupil novega kawasakija. Trenutno ima prevoženih 2000 km. Z njim sem zadovoljen samo še vreme naj se zboljša, da bo za kakšno furo.

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No KawasakiGirl, ko se pozdravim in bo lepo vreme greva na furo nekam.Tako kot sem ti obljubil.

Lp

Pa k jz nam mela več tok dela za fax :whistle:

Vela... to bo fajn ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 5 tedne pozneje...

Od prejšnjega tedna sem tudi jaz ponosni lastnik Kawasakija... :OK:

Kawaborcem se pridružujem z Z750 ^_^

p.s. Sorry peshi za ukraden post :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a s se le odloču

no če koga zanima lepo ohranjen z750S,ga tud jz prodam za kak normaln dnar,drgač pa bo na prodaj konc avgusta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a s se le odloču

no če koga zanima lepo ohranjen z750S,ga tud jz prodam za kak normaln dnar,drgač pa bo na prodaj konc avgusta...

mah odloču... zelo rad bi se še vozu z njim, samo nimam kam opreme dat, če pa bi se hotu še v dvoje vozit pa sama veš koliko je ura na cestnem motorju :xx: Je pa tud druga varjanta - > baba naj bo doma, dec pa naj pije za dva :kva2::kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Če zanese koga pot mimo, ... dogajalo se bo !!!

:yes:

SPRING FEST No. 1, FAROVEC 2010

Prvi tovrstni festival v Sloveniji v času spomladanskih počitnic!

Slovenski Spring break!

Jezero Farovec pri Slovenski Bistrici

30.april – 2.maj 2010

Odlična priložnost kje preživeti praznični vikend – na festivalu glasbe, veselja in druženja, v prelepem okolju jezera Farovec!

V treh dneh festivala bo nastopilo 36 skupin:

Laibach, Psihomodo pop, Niet, Murat & Jose Band, Hladno pivo, Mi 2, Zablujena generacija, Leaf fat, The drinkers, Katalena, Drumatical Theatre, Superbutt, Siti hlapci, Jerry & Blueberry, IRIE FM, Muškat hamburg, Kud idijoti, Suasages, Toxic Heart, Iron median in še in še...) ter mnogo še neuveljavljenih skupin - Cabbage, Infidia, Ashton's Kitchen ...

http://www.springfest.si/index.html

Vabljeni !

post-16688-127212612723_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pavziranje za nedoločen čas. :closedeyes:

Ja par let boš morala počakat potem boš pa itak prestara za na moped :D. Hanca mi pozdravi če je že nazaj prišo iz misije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Zanimivo ... kaj Kwake le še prodajamo?

:whistle::naughty:

Tudi jaz prodajam svojega ER6 - odlično mi je služil. :worship:

Zdaj pa sem si zaželela malce spremembe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Pozdravljeni Kawaborci;:notworthy:

od letos tudi sam lastnik Kawelna-1400GTR :yea1: ,tako da se pridružujem vaši temi.

LP Zoki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

Sem še eden izmed vas, saj sem pred kratkim kupil Kawasaki ZR7S in se rade volje pridružujem tej temi.

Ima pa moja kawa eno veliko napako - premehko vzmetenje spredaj. Podobno jajco sem imel že pri svojem prvem ZZR-ju pred leti, kjer sem menjal samo olje. Mi lahko kdo pomaga z nasvetom kako zadevo izboljšati? Gledal sem progresivne vzmeti in SAE 15W olje na e-bayu - ima kdo izkušnje s tem? Ali zadostuje samo distančnik, ki stisne original fedre in gostejše olje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..baje se pripravlja novejša verzija w650 z novo močnejšo mašino 800ccm.!!??Za ljubitelje klasike zanimiv concept motorja ,ki je bil delan zelo malo časa v verziji w650,posledično rabljeni motorji dosegajo visoko ceno na tržišču,ker jih ni veliko.Upam samo,da ne ostane samo pri govoricah--nekaj so pisali v reviji motociclismo!?Si parla anche di una nuova W800, la bicilindrica ispirata alle moto inglesi degli anni Sessanta.http://www.motociclismo.it/kawasaki-z750r-moto-9509

sliki: model w650

post-11527-042769200 1284883293_thumb.jpg

post-11527-042420700 1284883310_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Zanimivo ... kaj Kwake le še prodajamo?

:whistle::naughty:

Kawaborci, morda še ne veste, letos bomo slavili v SBK, natančneje v WSS=SS=600 :grim.

Da ne bo: pa noben ni nič reko...... Ker s hondo ali orglcami pa res ne moreš bit kawaborec, je tako?:P

Jaz opažam, da mojemu cena raste, pa sploh ni naprodaj :D. Veselo kawa sezono 2011, z ali brez kawe.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!