Skoči na vsebino

Kupujem Audi A 6 2,5 TDI Avant


Miki Mauss

Priporočene objave

Zakaj?

. . . verjetno, ker je tak avto, da se poročiš z njim in ne da zaslužiš kkšn € z njim v zelo kratkem času, seveda evilgrin.gif . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak samo zato, ker se folk po defoltu ustraši take "zverine". Suma sumarum pa sploh ni tko hudo, kot je videt na prvi pogled. Samo moraš vedet in pazit kaj kupuješ oz kupiš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A6 je bil zame tombola. Nabavil sem ga pred poletjem tako da težko govorim o lastništvu na dolge proge, ampak takrat ko sem ga kupoval, je bila cena primerljiva s pasati in avti te velikosti, čeprav je model allroad. V zakup sem vzel da bom slej ko prej zamenjal zračne mehove, ostala tehnologija pa je skoraj ista kot v ostalih avtih iz koncerna. Le bolj udobno se sedi, tudi na zadnji klopi. Z avtomatskim menjalnikom, in lahko nogo popivna okoli 8, pozimi pa tja do 10l.

Moj nasvet je kupi kar lahko vzdržuješ, in ne porabi vse za avto in registracijo. Pusti si nekaj še za servis. V rabljenih avtih ti zmeraj spakirajo še kakšno napako ali izrabljen del. Moj je za dobrodošlico dobil nove diske in redni servis. biggrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!