Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

http://www.rtvslo.si/crna-kronika/zaradi-izsiljevanja-prednosti-nova-zrtev-med-motoristi/369696

 

Pizda jim materina, kdaj bo konec tega izsiljevanja? Kakšna je usoda teh bebcev na 4-ih kolesih? Kdo sedi ali ne? Jest bom svojemu grešniku vzel usodo v roke!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako če si mrtev? al pa pohabljen... nč ti ne pomaga ko se enkrat zgodi....  doskrat ko pridem domov si rečem , uf dobr se je sešlo... non stop so nevarne situacije take in drugačne  :/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah tak to je - se peljem iz Ptujske gore proti Majšperku dol. Pridem izza ovinka, daleč naprej vidim traktor z nakladalko, za njim pa neki pameten šofer, ki se naknadno ko me vidi odloči da on sedi v raketi in gre prehitevat ta traktor.

 

Rezulat? Zaviranje in pomik popolnoma na desni rob, v čeladi hude besede, za vizualizacijo temu dirkaču pa samo parkrat potrkam po ćeladi, da mu mogoče postane jasno da je idiot - moje mnenje seveda :)

 

Če se ti nekam mudi, se vsedeš 5 minut prej v avto oz. na motor pa se pripelješ pač v miru in brez stresa. Sej se zgodi da se ti mudi, sam - kaj pa če se ti preveč? Boljše pozno kot nikoli na cilj..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnji del URL povezave se glasi "...-na-primorski-avtocest-nastal-daljsi-zastoj.html", sem bolj na hitro pogledal in že mislil, da si z mopedom naredil zastoj.  :OK:

 

Tale vročina 30+°C očitno res terja svoj davek, saj ljudje niso več 100% zbrani na cesti, pazite se!  :ninja:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Tole živo truplo smo "vzeli"?

http://www.rtvslo.si/crna-kronika/policisti-lovili-motorista-ki-je-po-regionalni-cesti-vozil-180-km-h/370099

Po moje je mislil, da je v igrici

-------------

Koprski policisti so lovili motorista, ki je po stari cesti od Divače proti Razdrtem vozil s hitrostjo kar 180 kilometrov na uro. Pozneje so ugotovili, da je vozil pod vplivom mamil.

Po navedbah koprskih policistov so v ponedeljek ob pol devetih dopoldne policisti skušali ustaviti voznika motornega kolesa, ki je po stari cesti od Divače proti Razdrtem vozil 180 km/h. Voznik se na znake policistov ni odzival, zato so zapeljali za njim in ga ustavili v Senožečah.

Ugotovili so, da je 37-letnik iz Ilirske Bistrice vozil neregistriran motor, prav tako ni imel veljavnega vozniškega dovoljenja, alkotest je pokazal 0,13 mg/l, pozitiven pa je bil na hitrem testu mamil. Policisti so skupaj ugotovili kar 14 različnih kršitev, zaradi česar so podali obdolžilni predlog in zasegli motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je bil izredno pozitiven človek, smo bili 3 leta zapored sosedi v Umagu na motozboru ...

R.I.P. Georg :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil zraven nudil prvo pomoč ampak može je šel in to resno brezveze  zabrenzal je na polno z prednjo zavoro verjetno se je za trenutek izgubil in ko je videl avto pred seboj se je vsedel na ročico in mu je spodneslo prvo kolo ter udaril direktno z obrazom na cesto imel je jet čelado vozil je varadero 1000

če bi imel integralno bi verjetno ostalo z odrgninami in mogoče kaj zlomnjenega vendar ne z smrtjo.

sožalje družini in bližnjim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!