Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

Včeraj na Pohorju - cesta proti Arehu/Bellviju. Motorist in sopotnica padla in ruknila v avto. Avto je zgledal kar fejst treščen, za motor pa vem samo to da je bil moder, odzadaj je imel kovček. Ve kdo kaj več, kako je z motoristom in sopotnico? Vem samo to da ju je rešilec odpeljal.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo iz Obale ve kaj se je vceraj okrog 17h zgodilo z motoristom na slavnem kriziscu od Mercatorja proti Smarjam,kamor je zozanje????Samo ce je z njim vse ok,ker se ni premikal,ko je lezal na cestiscu...trance_13_cry.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko sem šel mimo, so motorista zgleda že odpeljali, ker ga ni bilo videt, samo en kup zijal. probaj vprašat pri motosprint.

je pa bil motor z italijansko tablico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prošnja s strani mednarodnega rdečega Križa in reševalnih organizacij!

Vozniki reševalnih vozil so v primeru nesreč opazili, da ima večina poškodovancev pri sebi mobilni telefon. Pri poškodovancih, ki so v nezavesti reševalci na osnovi dolgega seznama številk na mobilnem telefonu ne vedo koga poklicati in kontaktirati.

Zato so reševalci in zdravniki predlagali, da vsak v svoj imenik mobilnega telefona, za slučaj nesreče vstavi kontaktno osebo pod enakim psevdonimom, katero je potrebno poklicati. Mednarodno priznani psevdonim je ICE (= In Case of Emergency)

Pod tem imenom vnesite klicno številko osebe, katero naj v slučaju nesreče pokličejo reševalci, gasilci ali policaji. V primeru kontaktiranja z več osebami, uporabiti ICE1, ICE2, ICE3, itd...

Lahko izvedljivo, nič ne stane, lahko pa veliko pomaga!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo iz Obale ve kaj se je vceraj okrog 17h zgodilo z motoristom na slavnem kriziscu od Mercatorja proti Smarjam,kamor je zozanje????Samo ce je z njim vse ok,ker se ni premikal,ko je lezal na cestiscu...trance_13_cry.gif

Je bilo v enih novicah sam zdaj kot zakleto ne najdem. Menda nič hujšega, preveliko varnostno razdaljo kot večina motoristov je imel in se je zakantal.

Evo našel: Moja povezava

Popravljeno . Popravil aero
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je bilo v enih novicah sam zdaj kot zakleto ne najdem. Menda nič hujšega, preveliko varnostno razdaljo kot večina motoristov je imel in se je zakantal.

Evo našel: Moja povezava

Huh,lepo,samo,da ni blo hudega...je pa zanimivo,da mi iz okolice LJ,MB prej pridejo info kot iz KPwink.gif.

Hvala za lepo novico!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pa dopoldne na križišču Gosposvetske in Tivolske v Lj ...

Eden je šel skozi rdečo ... Pa ne vem, kdo. Sicer pša en potovalni enduro, boljkotne moder ... Motorista so odpeljali ...

post-7747-021728900 1282312097_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pa dopoldne na križišču Gosposvetske in Tivolske v Lj ...

Eden je šel skozi rdečo ... Pa ne vem, kdo. Sicer pša en potovalni enduro, boljkotne moder ... Motorista so odpeljali ...

kriv je motorist ker je peljal v rdečo, odpeljali pa so sopotnika. je mel srečo ker je bil rešilec zraven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kriv je motorist ker je peljal v rdečo, odpeljali pa so sopotnika. je mel srečo ker je bil rešilec zraven.

sicer off topic ampak a ni bil tole zraven pacient, brez zdravnika?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes nesreča malo pred Postojno (Hrašče?). Dva motorja sta bila na tleh, kaj več nisem uspel videt... je bila že policija in reševalna ekipa tam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes nesreča malo pred Postojno (Hrašče?). Dva motorja sta bila na tleh, kaj več nisem uspel videt... je bila že policija in reševalna ekipa tam

Ja sm šu jaz tudi mimo lih iz morja domov in vidu motorje na tleh,sm ustavu pa vprašal kaj je bilo in na srečo ni bilo smrti.Menda,naj bi motoristu,ki je prihajal iz smeri Postojne,zaprl pot avtomobilist,ki je zavijal levo.Motorist je menda na polno zabremzal od zadaj mu je pa priletel v zadek nek drug motorist in počilo je.Kakor sem slišal,je imel eden od motoristov poškodovano nogo,drugega ni bilo.Sm si kar oddahnil,ko sem slišal,da je trpela le pločevina in plastika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sm šu jaz tudi mimo lih iz morja domov in vidu motorje na tleh,sm ustavu pa vprašal kaj je bilo in na srečo ni bilo smrti.Menda,naj bi motoristu,ki je prihajal iz smeri Postojne,zaprl pot avtomobilist,ki je zavijal levo.Motorist je menda na polno zabremzal od zadaj mu je pa priletel v zadek nek drug motorist in počilo je.Kakor sem slišal,je imel eden od motoristov poškodovano nogo,drugega ni bilo.Sm si kar oddahnil,ko sem slišal,da je trpela le pločevina in plastika.

iz postojne ven, proti hraščam je na levi kamijonarsko parkirišče s črpalko za diesel. tam je dobro bit pazljiv, prometa je ful, in včasih se cesta zabaše/popolnoma ustavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz postojne ven, proti hraščam je na levi kamijonarsko parkirišče s črpalko za diesel. tam je dobro bit pazljiv, prometa je ful, in včasih se cesta zabaše/popolnoma ustavi.

mi je cesto zapru tovornjakar kašne 3 tedne nazaj, ko je zavijal v smeri proti Razdrtem in tovornjak čez oba pasa lepo popravljal, k sreči sem se pripeljal normalno hitro... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi je cesto zapru tovornjakar kašne 3 tedne nazaj, ko je zavijal v smeri proti Razdrtem in tovornjak čez oba pasa lepo popravljal, k sreči sem se pripeljal normalno hitro... :rolleyes:

no, prow hop čez cesto kamjon ni naredu hehe. ponavadi voziš in ko si sred dooolgega desnega ovinka vidiš kako se šleper vključuje na prednostno. Ampak drugače ne morejo. in med tednom je to zelo pogost pojav. zato tam zmerna brzina in zadostna varnostna res nikoli niso odveč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, prow hop čez cesto kamjon ni naredu hehe. ponavadi voziš in ko si sred dooolgega desnega ovinka vidiš kako se šleper vključuje na prednostno. Ampak drugače ne morejo. in med tednom je to zelo pogost pojav. zato tam zmerna brzina in zadostna varnostna res nikoli niso odveč.

A pa so primerno postavljeni kaki opozorilni prometni znaki? S tem bi se veliko naredilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer off topic ampak a ni bil tole zraven pacient, brez zdravnika?

Ja, Pacient je bil praktično tam (itak je bil tehnik), je začel PP, čez par minut je pa še "taprav" rešilec priletel.

Se mi je zdelo, da je šel motorist v rdečo , samo nsiem bil 100%.

21082010065.jpg21082010068.jpg

A to je kamera gor na delavskem? Je od banke ali od koga drugega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na Litijski oz. Poljanski cesti, blizu kopališča Kodeljevo, videna na tleh, bela naked Honda (če se ne motim) in tudi kolo. Kot mi je znano, naj motoristu ni bilo nič, tudi po motorju sodeč (ni velike škode), za kolesarja pa vem, da so ga morali odpeljati z rešilcem, na žalost :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dr_Jakob : (23 August 2010 - 22:39) ena zlo grda prometna nesreca se je zdele zgodila v celju, na kriziscu deckove in ceste na ostrozno... terenc nabasal skuterja head on.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, Pacient je bil praktično tam (itak je bil tehnik), je začel PP, čez par minut je pa še "taprav" rešilec priletel.

Se mi je zdelo, da je šel motorist v rdečo , samo nsiem bil 100%.

A to je kamera gor na delavskem? Je od banke ali od koga drugega?

kamera je na kandalabru od javne razsvetljave

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dr_Jakob : (23 August 2010 - 22:39) ena zlo grda prometna nesreca se je zdele zgodila v celju, na kriziscu deckove in ceste na ostrozno... terenc nabasal skuterja head on.

http://www.radiofantasy.com/novice/index.php?novica=66808&beri=dalje

Poškodbe: odprt zlom roke, odprt zlom stegna, notranje krvavitve v trebuhu ter zlomljena rebra.Več zaenkrat ni znano.

Upam da se čimbolje in čimhitreje pozdravi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okrog 17h se je na Golici zgodila prometna nesreca (SUZUKI DL 1000), slisati je bilo tudi helikopter... Upam da ni najhujse...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!