Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

Danes, okoli 13h, nesreča na relaciji Žalec - Griže, križišče kjer se zavije proti Mirosanu.

Malo čez 15h sem se peljal mimo, ko so ravnokar nalagali motor(siva Fazerka 600).

Ve kdo kaj več :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes, okoli 13h, nesreča na relaciji Žalec - Griže, križišče kjer se zavije proti Mirosanu.

Malo čez 15h sem se peljal mimo, ko so ravnokar nalagali motor(siva Fazerka 600).

Ve kdo kaj več :hmm:

Uf, tole je pa čisto blizu mene ... Si kar predstavljam približno, kaj bi lahko bilo ... ker sem ravno na tem križišču pred časom, sicer na srečo z avtom tako sunkovito zaviral, da je šlo komaj za nekaj deset centimetrov mimo nekoga, ki mi je izsilil prednost ... mene je takrat izučilo in peljem tam še posebej previdno, čeprav sem na prednostni cesti ... torej precej nevarno križišče, še posebej ker se iz smeri ležečega policaja (sedaj precej milejšega kot je bil nekoč) proti Žalcu odpre ravnina proti "žalskemu polju" in marsikdo ga že od policaja naprej piči na polno, čeprav je do ravno tega križišča oz. malce naprej omejitev 40 ... in potem ti tam skoči nekdo na cesto in bumf :surrender: Karkoli je že bilo danes tam, upam da se je srečno končalo :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

opomba moderatorja: Vsi, ki se ne boste držali teme debate, greste "na dopust" do naslednjega ponedeljka.

Ponovno - brisanje objav, opozorilni in "vzgojni" ukrepi so tu zaradi reda na forumu - red je tu zato, da boste v bodoče, ko boste kaj iskali tudi našli in se ne boste izgubljali v kupu objav, ki nimajo s temo nobene povezave. Torej - red se dela zaradi VAS!

Če želi kdo karkoli pripomniti čez delo moderatorjev, je za to na voljo primerna tema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes, okoli 13h, nesreča na relaciji Žalec - Griže, križišče kjer se zavije proti Mirosanu.

Malo čez 15h sem se peljal mimo, ko so ravnokar nalagali motor(siva Fazerka 600).

Ve kdo kaj več :hmm:

Še info o nesreči:

60letna voznica zapeljala na glavno cesto pred motorista s sopotnico.(motorist-domačin peljal v smeri proti Žalcu)

Voznik motorja ima zlomljeno roko, ostalo b.p., medtem ko ima sopotnica težje poškodbe.

Zlomljenih 7 reber, pretres možganov, notranje poškodbe, odstranjena vranica(držijo jo v umetni komi)

Zavorna pot motorja le 1m :hmm: (preverjeno na lastne oči)

Upam, da se bo izteklo vse dobro

Popravljeno . Popravil CAPI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še info o nesreči:

60letna voznica zapeljala na glavno cesto pred motorista s sopotnico.(motorist-domačin peljal v smeri proti Žalcu)

Voznik motorja ima zlomljeno roko, ostalo b.p., medtem ko ima sopotnica težje poškodbe.

Zlomljenih 7 reber, pretres možganov, notranje poškodbe, odstranjena vranica(držijo jo v umetni komi)

Zavorna pot motorja le 1m :hmm: (preverjeno na lastne oči)

Upam, da se bo izteklo vse dobro

Želim jima čimprejšnje okrevanje in da bo s sopotnico vse ok.

Zaviralna pot 1m., to je tipičen primer nenadnega izsiljevanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še info o nesreči:

60letna voznica zapeljala na glavno cesto pred motorista s sopotnico.(motorist-domačin peljal v smeri proti Žalcu)

Voznik motorja ima zlomljeno roko, ostalo b.p., medtem ko ima sopotnica težje poškodbe.

Zlomljenih 7 reber, pretres možganov, notranje poškodbe, odstranjena vranica(držijo jo v umetni komi)

Zavorna pot motorja le 1m :hmm: (preverjeno na lastne oči)

Upam, da se bo izteklo vse dobro

Točno tak scenarij sem v mojem prejšnjem postu predvidel, preden sem sploh videl kraj nesreče in danes te tvoje informacije o nesreči ... Obema želim čimrejšnje okrevanje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še info o nesreči:

60letna voznica zapeljala na glavno cesto pred motorista s sopotnico.(motorist-domačin peljal v smeri proti Žalcu)

Voznik motorja ima zlomljeno roko, ostalo b.p., medtem ko ima sopotnica težje poškodbe.

Zlomljenih 7 reber, pretres možganov, notranje poškodbe, odstranjena vranica(držijo jo v umetni komi)

Zavorna pot motorja le 1m :hmm: (preverjeno na lastne oči)

Upam, da se bo izteklo vse dobro

Tole interlinkat določenim osebkom, ki so moralizirali in pametovali v temi kdo je bil kriv glede izsiljevanja, ker predvidevam, da je šel motorist s sopotnico sigurno 290km/h+. :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole interlinkat določenim osebkom, ki so moralizirali in pametovali v temi kdo je bil kriv glede izsiljevanja, ker predvidevam, da je šel motorist s sopotnico sigurno 290km/h+. :wallbash:

Daj si procesor preštelat, ker ti očitno nekaj šmelca in zamenjuješ dogodke. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole interlinkat določenim osebkom, ki so moralizirali in pametovali v temi kdo je bil kriv glede izsiljevanja, ker predvidevam, da je šel motorist s sopotnico sigurno 290km/h+. :wallbash:

Ne boš verjel, ampak tudi to videvam na cestah. Nemalokrat se poleti na cesti proti morju dogaja, ko mimo uleti športak na ves gas (čez 150km/h) in polaga ovinke glih tolko, da s kolenom ne drsa po tleh, na zadnjem sedežu pa deklica v kavbojkah, sandalih in s tanko jakno. :slap: Ali kaj čmo, eni pač ne razumejo. Sopotnica pa jim je le razlog, da pokažejo kaj (ne)znajo. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Sopotnica pa jim je le razlog, da pokažejo kaj (ne)znajo. :doze:

Dokler bodo s pičkami razmišljale se bo še dogajalo, da bodo imele za spomin kakšne trde okončine, kot mrežna pečenka razrezane face in podobne posledice vožnje z največjim frajerjem iz sela. Točno kot praviš, kaj čmo, vsaka si piše svojo usodo sama! Taki šoferji pa tudi mislijo takisto samo s spodnjo glavo. Pa saj ni razlike, količina sive tvarine v obeh glavah jim je cca glih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne boš verjel, ampak tudi to videvam na cestah. Nemalokrat se poleti na cesti proti morju dogaja, ko mimo uleti športak na ves gas (čez 150km/h) in polaga ovinke glih tolko, da s kolenom ne drsa po tleh, na zadnjem sedežu pa deklica v kavbojkah, sandalih in s tanko jakno. :slap: Ali kaj čmo, eni pač ne razumejo. Sopotnica pa jim je le razlog, da pokažejo kaj (ne)znajo. :doze:

E, točno en tak je "padel" mimo mene na cesti Petrina-Kočevje (+ da ni imela jakne ampak kratke rokave in majčko do popka) in ko sem prišel "okrog ovinka" sem si prav oddahnil, ker se ni nalimal na ograjo (zgledalo je že tako da se bo).

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opet.

Vir: www.zurnal24.si

"Ravno na območju PU Celje je včeraj prišlo do dveh prometnih nesreč, v katerih sta se huje poškodovala dva motorista. Do prve nesreče je prišlo popoldan, ko je 19-letni voznik motornega kolesa vozil po lokalni cesti iz smeri Florjana proti Ljubiji. V levem nepreglednem ovinku ni vozil po svojem smernem vozišču in je trčil v osebno vozilo, s katerim se je v tistem trenutku iz nasprotne smeri pripeljala 50-letna voznica. V trčenju se je 19-letni voznik motornega kolesa hudo telesno poškodoval, 14-letni sopotnik pa lažje."

IN

"Motorista odbilo na vetrobransko steklo

Druga prometna nesreča se je zgodila ob nekaj pred 19. uro na Kocbekovi cesti na Ljubečni. 18-letni voznik osebnega avtomobila, ki je vozil iz smeri Vojnika proti Ljubečni v desnem preglednem ovinku, je zaradi neprilagojene hitrosti izgubil oblast nad vozilom in je zapeljal na nasprotno smerno vozišče, po katerem je v tistem trenutku pripeljala voznica osebnega vozila.

18-letni voznik jo je opazil in sunkovito zavil na desno smerno vozišče, kjer je zapeljal na bankino, nato pa močno v levo, zaradi česar je njegovo vozilo zdrselo na levo smerno vozišče ravno v trenutku, ko je iz nasprotne smeri pripeljal voznik motornega kolesa. Voznik je trčil v bočni del motornega kolesa, zaradi česar je motorista odbilo na pokrov motorja in vetrobransko steklo, nato pa je padel po tleh in obležal hudo telesno poškodovan. Voznik osebnega avtomobila se v nesreči ni telesno poškodoval."

IN

"Brez čelade in vozniškega dovoljenja

Prometno nesrečo, v kateri je bil udeležen voznik motornega kolesa, so obravnavali tudi policisti v okolici Ilirske Bistrice. Nesrečo je povzročil kar motorist, 31-letni domačin, zaradi premajhne varnostne razdalje se je zaletel v kombinirano vozilo 37-letnega voznika iz Ilirske Bistrice. Povzročitelj je vozil neregistriran motor, ni uporabljal čelade in bil brez vozniškega dovoljenja. Policisti so mu zasegli motor, izdali plačilni nalog in napisali obdolžilni predlog."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma to sploh se ne splača nič rečt. Takih retardov se tako ali tako nič ne prime. Zahojena, napihnjena, razvajena in sebe polna mulca ki znata komej volan vrtet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kretena .....

Pisec članka v sobotni izdaji Dela se zelo dobro spozna na glasbo, ker skladba v avtu je:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to bo to, verjetno...evilgrin.gif

150 čez vas,pa to je za zapreti!!!! :wallbash: ,brez debate :slap:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah... Problem je slovenska zakonodaja v stilu NE MORŠ JIMA DOKAZAT... Ve se relacija, ve se avto, približni čas... Modela sta se gotovo fejst pred frendi pohvalila, ...500 € nagrade se obljubi... ampak kdo se bi s tem ZAJEBAVAL, saj si bota itak dobila dobrega odvetnika in voila... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zato ker vi toliko debatirate in premlevate se njima fajn zdi pa še rolata se na vaš račun.Jaz take stvari ignoriram in jim ne namenjam pozornosti, je pa link do tiste pesmi gledanja vredno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!