Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

Torej.

Črna, siva in mavrična kronika v tej temi.

Debata na temo nesreč, kdo je kriv, kaj vse je narobe na cesti, kaj narobe popisujejo policisti pri nesrečah in vse ostalo pa tu.

OR ELSE...

Če hočete čist in pregleden forum, potem naredite tudi vi nekaj v to smer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej.

Črna, siva in mavrična kronika v tej temi.

Debata na temo nesreč, kdo je kriv, kaj vse je narobe na cesti, kaj narobe popisujejo policisti pri nesrečah in vse ostalo pa tu.

OR ELSE...

Če hočete čist in pregleden forum, potem naredite tudi vi nekaj v to smer.

TI očitno delaš v to smer, ker si BRUMERJA z njegovivimi ca 5K posti od trega 90% zelo uporabni enostavno eliminiral !!! :headbang:

Popravljeno . Popravil maco47
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TI očitno delaš v to smer, ker si BRUMERJA z njegovivimi ca 5K posti od trega 90% zelo uporabni enostavno eliminiral !!! :headbang:

Si pač ti njegova reinkarnacija, big deal... :alko: i

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bi pa skorajda o meni brali v tej temi. Me je v Kamniku ženska, ki se je vključevala na glavno cesto enostavno spregledala in ko sem zapeljal poleg nje ter ji požugal (ja, sem naredil prej tistih 10 vdihov, da nisem babe cele potegnil skozi zaprta vrata ven) se ni kaj dosti sekirala, samo skomignila je z rameni. Sem si rekel: Saj ni vredno delati scene, ampak po kasnejšem premisleku in ko se je adrenalin polegel bi jo pa mogoče moral. Pa še to - pripeljal sem med 50 in 60 km/h, kar naenkrat pa sem jo imel kake 4m pred sabo, s tem da je, če z njenega mesta pogledaš na desno, od koder sem sam pripeljal, vsaj 300m pregledne ravnine. Ženska je speljala s polnim gasom, potem pa zabremzala na polno, ko je bila na svojem pasu ter normalno nadaljevala vožnjo.

Torej vprašanje je, kaj lahko motorist stori, da bo na cesti, kljub dolgi luči in odsevnem jopiču ter kombinezonu živo rdeče-bele-črne barve in čeladi rumeno-bele barve viden.

stroboskopke luči, pristajalni žarometi od aviona , plamenomet , 145db hupa... ej res ne vem ... tudi meni ni nič več jasno ....:slap:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stroboskopke luči, pristajalni žarometi od aviona , plamenomet , 145db hupa... ej res ne vem ... tudi meni ni nič več jasno ....:slap:

visecijevni raketni bacac?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

visecijevni raketni bacac?

jaz imam pač raje defenzivne variante .. najraje bi pa videl , da bi se to z nesrečami nehalo ...ali vsaj omejilo na manjše poškodbe ... sem bil že lani ob sezono pa bi se rad letos lepo vozil..in mislim ,da si tudi ostali tako želijo...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hebote 24ur.com pa njihove novice. Zgleda, da so uredniki skoz pod gasom, al pa še nimajo dopolnjenih 18. let. Tip ni bil Slovenc, res pa je, da je prišel iz smeri Slovenije:

http://www.vecernji.hr/vijesti/motociklist-usao-krivi-smjer-autoceste-poginuo-sudaru-clanak-127519

Pod komentarji je ime motorista.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj (v nedeljo) popoldan sem naletel na neko gnečo na stari cesti od Bertokov do Bivja. Gotovo je bila prometna, bila je Policija z lučkami itd., pa mnogo motoristov.

Ali kdo ve, kaj se je zgodilo?

Popravljeno . Popravil dlicen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj (v nedeljo) popoldan sem naletel na neko gnečo na stari cesti od Bertokov do Bivja. Gotovo je bila prometna, bila je Policija z lučkami itd., pa mnogo motoristov.

Ali kdo ve, kaj se je zgodilo?

prometna je bila gor na hitri cesti na uvozu iz bertokov na hitro cesto, punto in avtodom. Sicer ne vem, če je to povezano ampak se je zabasalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prometna je bila gor na hitri cesti na uvozu iz bertokov na hitro cesto, punto in avtodom. Sicer ne vem, če je to povezano ampak se je zabasalo.

dvomim da je bilo to, razen če ni punto padel POD hitro cesto :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to, kaj se je danes dogajalo na dveh kilometrih od bencinske do mojega doma, se čudim da se jih tako malo pobije.

to ni bukavo, to je kretensko-nesposobno..

enostavno nimam drugih besed..

pa je to stvar treh minut!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!