Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

...pred 3 urami..Istra-Voziliči.......je kr z avtom v rikverc model zapelu iz dvorišča na magistralno cesto...Bandit 600...pa v spredn desn kolo,,,,motorist cel-razbil vetrobransko steklo na avtu,,,modrica na rami.....materijalna škoda.........:blink:...k sm glih naletu na nesrečo....eto tolk....:beer1:

post-22578-127584297261_thumb.jpg

post-22578-127584298661_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smola, sploh če še imaš sopotnico ali druge na "vesti".

Upam da se zližeta.

Ja do pred letom na tistem mestu ni blo omembe vredne nesreče,zdaj pa so postavli ograjo ob nasipu nad Savo,in rezultat je tu;fant baje ob nogo,deklica pa s poškodbo hrbtenice!!! :cry: Katastrofa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz policijskega poročila: V Preski na območju upravne enote Velenje je bilo vlomljeno v skladišče poslovnega prostora. Neznanci so iz skladišča odpeljali dve novi in eno rabljeno motorno kolo znamke Honda, ter po eno motorno kolo znamke Yamaha in Kawasaki, obe rabljeni. Lastnika so z dejanjem oškodovali za dobrih 33.000 €.

Pa ka si nor. Kr 5 motorjev so naložli.

Popravljeno . Popravil birdybirdy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz policijskega poročila: V Preski na območju upravne enote Velenje je bilo vlomljeno v skladišče poslovnega prostora. Neznanci so iz skladišča odpeljali dve novi in eno rabljeno motorno kolo znamke Honda, ter po eno motorno kolo znamke Yamaha in Kawasaki, obe rabljeni. Lastnika so z dejanjem oškodovali za dobrih 33.000 €.

Pa ka si nor. Kr 5 motorjev so naložli.

... Tole bi verjetno bolj spadalo v tole temo. trance_19_hmm.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je bil tole rdeč GPZ, potem me je mladenič prehitel v Trebiji, ko sem šel v Žiri okrog 21.00 ure... Pripeljal je vzporedno z mano, in si me izzivalno ogledoval, kot bi hotel dirkat z mano, potem pa pospešil in precej nekontrolirano vozil proti Žirem... Seveda je bil oblečen v kratke hlače in majico...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@SF, skoraj zanesljivo.

Prijatelji, ki so se peljali mimo mesta nesrece le nekaj minut po dogodku, so fantovo opremo opisali tocno s tvojimi besedami. Sozalje vsem sorodnikom in znancem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan

Pravkar prišel z vožnje in me zanima, če ve kdo kaj o tej prometni nesreči. Med Tepanjami in Slovensko Bistrico(po stari cesti) se je zgodila prometna nesreča kjer sta bila udeležena avto in motorist. Videl se čelado na cesti in motor v jarku. Motor se mi zdi da je bila Yamaha r6(rdečo-bela od l.07naprej)totalno razbita. Motorista več ni blo tam. Ve mogoče kdo kako se drži? Je vse vredu z njim?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.radiokrka.com/Novice/Novica/tabid/90/selectmoduleid/368/ArticleID/83192/Default.aspx

Kaj me je posebej zmotilo pri tej zadevi je da je radijska napovedovalka ko je prvič omenila da se je zgodil nesreča zraven komentirala da se verjetno nista peljala ravno počasi, ter v isti sapi dodala da o nesreči ne ve nobenih nadaljnih podatkov. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včerej na ridah..po fuzbal tekmi..mularija v srebrnem pežoju :wallbash: Res..še mal je nesreč :krneki:

Fucbal in cigajnarija sta itak kombinacija za kozlat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Brežicah malo pred železniško postajo tudi nesreča avta in motorista. Sem se mimo peljal in motorist je bil pri zavesti (sedel je na tleh), vendar se je držal za nogo. Je pa vozil Hondo CBR 600F. Upajmo da ni kaj hujšega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj sem se peljal (reševalci že prisotni) mimo nesreče na dolenjki... zgledalo je, kot da je nekdo izsilil par na motorju... upam, da je bilo z osebo, ki je ležala na tleh vse v redu...

pa srečno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sm tud jst vidu, okol 1 ane? je mogl bit kr ornk, glede na to da so bli ene 2-3je rešilci tm :? upam da so usi uredu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sm tud jst vidu, okol 1 ane? je mogl bit kr ornk, glede na to da so bli ene 2-3je rešilci tm :? upam da so usi uredu.

Kako hudo je nima veze z rešilci, lahko so manjše poškodbe in je za vsakega svoj rešilec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali morda ve kdo kaj več o prometni nesreči motorista in tovornega vozila, ki se je včeraj okoli 16.00 zgodila pri Harijah (Ilirska Bistrica)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj okoli 15.30 se je na Vojkovi cesti v Novi Gorici zgodila prometna nesreča, v kateri je bila ena oseba hudo telesno poškodovana.

Voznik osebnega avtomobila je vozil iz smeri Nove Gorice proti Solkanu. Ko je pripeljal do prehoda za pešce je ustavil, saj je cesto prečkala 71-letna Solkanka. Za njim je pripeljal 19-letni voznik kolesa z motorjem, doma iz okolice Kanala, ki je osebni avtomobil obvozil, zatem pa trčil v peško, ki je padla po vozišču in si zlomila komolec.

Voznika kolesa z motorjem, ki je med drugim vozil tudi brez veljavnega vozniškega dovoljenja, bodo policisti kazensko ovadili.

vir: http://24ur.com/novice/crna-kronika/vozil-brez-dovoljenja-in-trcil-v-pesko.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek okoli 13:30 med Izolo in Strunjanom policijski BMW na boku v luknji na gradbišču. Predvidevam da je bilo vse OK, ker sem videl tipa v prašnem policijskem kombinezonu pokonci kako je kolegom verjetno razlagal situacijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!