Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

cesta dvor- žužemberk zaprta.

nesreča motorista žal s smrtnim izidom.

Sem se pripeljal nekaj munut po tem ko se je zgodila nesreča, komaj so postavili trikotnik, policije ni bilo še nikjer. Ponesrečil se je motorist na maksi skuterju, vsaj po moji oceni je šlo za skuter. Vozil pa se je v skupini ki je mene in prijatelja prehitela malo pred dvorom. Ko so naju prehiteli sem dobil občutek da nekako ne spada v tisto skupino, da je skupina prehitra za tak motor. Zaka je prišlo do nesreče ne vem, lahko samo predvidevam da ga je zaradi prevelike hitrosti zaneslo na nasproten pas, da bi kdo šel v tistem ovinku prehitevat ne verjamem. Občutkov ki sem jih doživel ko sem peljal mimo nesreče ne znam opisat. Slabše se nisem počutil še nikoli v življenju. :cry: Kako so se morali počutiti njegovi prijatelji si sploh ne morem predstavljati. Vem da že ničkolikokrat povedano ampak ljudje dejte pazit na sebe da do takšnih nesreč ne bo prihajalo!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam občutek, da to nesrečo pri Delnicah sem videl oz. videl sem kako so neko Fz1 nalagali na prikolico...vendar po poškodbah motorja sem sklepal, da hujšega ne more biti, ker je bil malo popraskan brez hujših posledic...upam, da ni to ta nesreča s smrtnim izidom :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam občutek, da to nesrečo pri Delnicah sem videl oz. videl sem kako so neko Fz1 nalagali na prikolico...vendar po poškodbah motorja sem sklepal, da hujšega ne more biti, ker je bil malo popraskan brez hujših posledic...upam, da ni to ta nesreča s smrtnim izidom sad.gif

Žal je to ta nesreča. Prišel sem mimo, ko je FZ1S še ležala na sprednjem pokrovu avtomobila. Grozno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se popravljam, 4huje in 4 lažje...grozno je za videt, ko obraz postaja belo modre barve..

padlo jih je ene 8...par pa je poškodovanih....najhuje je motorist iz Kranja menda....a kdo kej več ve :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal je to ta nesreča. Prišel sem mimo, ko je FZ1S še ležala na sprednjem pokrovu avtomobila. Grozno!

Mi smo se isto peljali mimo. Pa smo isto mislili,da ni bilo kaj hujsega. Vsaj gleda na to,kolk je bil razbit avto... :(

Kaj pa je bilo na grobniku sploh? A to na dirki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med 13.00 in 14.00 sva z "našo" po povratku iz Makarske kosila na Jelšanah. Po ravnini mimo gostilne ste, dragi somotoristi, v glavnem vsi dokazovali moč in glasnost svojih strojev. Je grmelo, kot na kaki dirki.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med 13.00 in 14.00 sva z "našo" po povratku iz Makarske kosila na Jelšanah. Po ravnini mimo gostilne ste, dragi somotoristi, v glavnem vsi dokazovali moč in glasnost svojih strojev. Je grmelo, kot na kaki dirki.

Mi pa iz Crikvenice z avtom preko Rijeke (mal pogledat dirko) proti domu čez kočevko. Povem lahko, da nismo srečal nobene snete sekire.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

katera nesreča je bila to na Grobniku?...jaz sem videl eno katera se je zgodila v 1. ovinku v kategoriji do 600 oz 750 ccm...za videt ni blo lepo...so se kar hudo zapeli med seboj oz. je nekdo ostale pokosil sredi ovinka...sicer pa glede kamikaz, ki so se veselo podile po cestah...mi smo se lepo počasi peljali na poti domov....nekateri so imeli takšno silo ali pa so bili zeloo pod vplivom Grobnika, da so celo sredi ovinka prehitevali in ob vsakih 100m ravnince...kljub temu, da so bili ovinki nepregledni itd....res mi ni jasno kako je tako "malo" mrtvih motoristov s tem kako se vozi po naših in tujih cestah

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko ostaneš brez besed (Grobnik)....V Delnicah smo se peljali mimo....

Skratka Slovenski dan na Grobniku je terjal svoj davek - na dirkališču, posledično tudi na cesti!

LP

post-6249-127239496855_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko ostaneš brez besed (Grobnik)....V Delnicah smo se peljali mimo....

Skratka Slovenski dan na Grobniku je terjal svoj davek - na dirkališču, posledično tudi na cesti!

LP

uf, tole je pa Stane. Upam, da je z njim vse v redu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost še ena smrtna nesreča danes na cesti Dvor-Kočevje sad.gif

Matej...počivaj v miru..nihče si tega ne zasluži..a ti še manj

Sožalje svojcem in prijateljem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Padec na Grobniku na dirki razreda 600-750ccm je res zgledal zelo grozno, voznik Honde CBR 600RR je zgrešil prvi ovinek in presekal pot dvema motoristoma, katera sta bila ravno sredi zavoja.

moto-grobnik-2010-009.jpg

Nesreča pri Delnicah, pa tudi meni ni dala takšnega vtisa, glede na poškodbe na vozilih, vendar je bil žal razplet drugačen.... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te dvojne ograje so fajn, ampak se mi zdi, da bi bilo še veliko boljše, če bi spodnja (motoristična) bila malo bolj zunaj, ne pa tako blizu količkom. vsaj kakih 15 cm. ampak potem bi spet bili potrebni kaki dodatni nosilci in bi kilometer bil za 500€ dražji.

kaj pa vem. morda pa to niti ni potrebno, saj nas varujejo visoke kazni. mad.gif

do zdaj se še sicer nisem srečal z nobeno ograjo in upam da se tudi ne bom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.05.2010: Ob 13.49 se je na organiziranem dirkališču v kraju Vrbina, občina Krško, poškodoval motorist. Poškodovanega motorista so reševalci NMP ZD Krško prepeljali na zdravljenje v SB Brežice.

Raceland, bi rekel ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 12h nekje med Slovenj Gradcem in Mislinjo en Burgman ob cesti nalozen na AMZS tovornjak. Se kaj vec ve?

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!