Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

A ma kdo kej več informacij, kaj se je danes okoli 13. ure zgodilo v Špitaliču v Tuhinjski dolini?

Voznik črne Ninje, celjskih registracij se je zaletel v traktor. Od motorja ni ostalo nič, rešilec pa se je prav počasi peljal iz kraja prometne nesreče. Daje mi slutiti, da se je zgodilo tisto, najhujše....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo kej več informacij, kaj se je danes okoli 13. ure zgodilo v Špitaliču v Tuhinjski dolini?

Voznik črne Ninje, celjskih registracij se je zaletel v traktor. Od motorja ni ostalo nič, rešilec pa se je prav počasi peljal iz kraja prometne nesreče. Daje mi slutiti, da se je zgodilo tisto, najhujše....

pa mnda ja ne... :huh: -_- ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto (21.6.) ob 10:40 na cesti Dvor-Kočevje je motorist, ki je peljal za menoj, padel v ovinku. Motor je potem priletel tudi v avtomobil. Voznik motorja se je sicer hitro pobral in "odšepal" iz ceste na travnik... Upam, da ni bilo kaj hujšega, ker sem potem videl tudi rešilec, ki je letel iz Kočevja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar sem izvedel da naj bi slovenski motorist(znanec)včeraj 22.6 imel nesrečo s tragičnem koncem in sicer v Sarajevu.

Voznik je z okolice lj vozil je R1.. Mogoče kdo ve kaj več o temu??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto (21.6.) ob 10:40 na cesti Dvor-Kočevje je motorist, ki je peljal za menoj, padel v ovinku. Motor je potem priletel tudi v avtomobil. Voznik motorja se je sicer hitro pobral in "odšepal" iz ceste na travnik... Upam, da ni bilo kaj hujšega, ker sem potem videl tudi rešilec, ki je letel iz Kočevja...

Aha, in vrli motorist Virko, ki po vsej verjetnosti veselo pozdravlja je vse skupaj samo ogledal v vzratnem ogledalu in odkotalil dalje.

Očitno se je moral ustaviti in pomagati kakšen tak, ki ostale motoriste pozdravlja kvečjemu s fakičem ali sploh ne. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto (21.6.) ob 10:40 na cesti Dvor-Kočevje je motorist, ki je peljal za menoj, padel v ovinku. Motor je potem priletel tudi v avtomobil. Voznik motorja se je sicer hitro pobral in "odšepal" iz ceste na travnik... Upam, da ni bilo kaj hujšega, ker sem potem videl tudi rešilec, ki je letel iz Kočevja...

Upam , da se kdaj tebi ne zgodi , da bi se nekdo kar odpeljal naparej ... Le kaj si mislil , če sploh kaj si (pomagat pa nisi šel , oz. firbec ti pa ne da miru !!!)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, in vrli motorist Virko, ki po vsej verjetnosti veselo pozdravlja je vse skupaj samo ogledal v vzratnem ogledalu in odkotalil dalje.

Očitno se je moral ustaviti in pomagati kakšen tak, ki ostale motoriste pozdravlja kvečjemu s fakičem ali sploh ne. :doze:

Ljudje nimajo spomina, ki bi segel dlje od treh dni in mislijo, da ga potemtakem tudi drugi ne premorejo. Pa tudi logično sklepanje jim včasih dela hude težave. Ti si pa taprava žlehtnoba, ko jih na to opomniš :naughty: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo kej več informacij, kaj se je danes okoli 13. ure zgodilo v Špitaliču v Tuhinjski dolini?

Voznik črne Ninje, celjskih registracij se je zaletel v traktor. Od motorja ni ostalo nič, rešilec pa se je prav počasi peljal iz kraja prometne nesreče. Daje mi slutiti, da se je zgodilo tisto, najhujše....

a ni bla r1?....drugace pa upam da je prezivel, ker zgledlo je grdo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam , da se kdaj tebi ne zgodi , da bi se nekdo kar odpeljal naparej ... Le kaj si mislil , če sploh kaj si (pomagat pa nisi šel , oz. firbec ti pa ne da miru !!!)?

Halooo... seveda sem ustavil. Z njim sta bila še dva motorista v skupini, tako da sem jih vprašal ali rabijo pomoč, pa so rekli da ni potrebno.... in sem šel potem naprej... Vedno (brez izjeme) sem in bom v takih primerih ustavil in pomagal, oziroma ponudil pomoč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, in vrli motorist Virko, ki po vsej verjetnosti veselo pozdravlja je vse skupaj samo ogledal v vzratnem ogledalu in odkotalil dalje.

Očitno se je moral ustaviti in pomagati kakšen tak, ki ostale motoriste pozdravlja kvečjemu s fakičem ali sploh ne. :doze:

Ti si pa res en tak posebni motorist :winkiss: , najbrš se ne bi nobeden od tistih ki pozdravljajo ustavil :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, in vrli motorist Virko, ki po vsej verjetnosti veselo pozdravlja je vse skupaj samo ogledal v vzratnem ogledalu in odkotalil dalje.

Očitno se je moral ustaviti in pomagati kakšen tak, ki ostale motoriste pozdravlja kvečjemu s fakičem ali sploh ne. :doze:

kurc je,če vse po sebi sodiš... :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kurc je,če vse po sebi sodiš... :headbang: :headbang:

Nisem prepričan, če imaš prav. Tale HHV je eden od normalnejših motoristov na tem forumu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar sem izvedel da naj bi slovenski motorist(znanec)včeraj 22.6 imel nesrečo s tragičnem koncem in sicer v Sarajevu.

Voznik je z okolice lj vozil je R1.. Mogoče kdo ve kaj več o temu??

Popravek:Zadeva se je nažalost res zgodila v Črni Gori. Rip

Vem sam tok da ga je nekdo izsilil.Šli so po balkanu...žal zaključil v Črni Gori.Ostali naj bi bli že doma...R.I.P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem prepričan, če imaš prav. Tale HHV je eden od normalnejših motoristov na tem forumu!

Verjamem da motorist, ampak ne motorist na forumu. Po postih sodeč samo išče kosti za glodanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjamem da motorist, ampak ne motorist na forumu. Po postih sodeč samo išče kosti za glodanje.

se strinjam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem sam tok da ga je nekdo izsilil.Šli so po balkanu...žal zaključil v Črni Gori.Ostali naj bi bli že doma...R.I.P

Pogreb bo v soboto. Zbrani bodo/mo tudi motoristi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okol 11ih, mal izven Broda na Kupi, je en motorist zletu v ograjo, na srečo je bila že tanova, ''motoristom prijazna''. Bil je že rešilec tm, pa skupina motoristov okoli, upam da se je vse vredu končalo.

Ve kdo kaj več?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popravek:Zadeva se je nažalost res zgodila v Črni Gori. Rip

Zadeva se je zgodila v Bosni pri Jablanici med Mostarjem in Sarajevom, R.I.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjamem da motorist, ampak ne motorist na forumu. Po postih sodeč samo išče kosti za glodanje.

se strinjam

Sicer :topic: ampak se zelo ne strinjam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halooo... seveda sem ustavil. Z njim sta bila še dva motorista v skupini, tako da sem jih vprašal ali rabijo pomoč, pa so rekli da ni potrebno.... in sem šel potem naprej... Vedno (brez izjeme) sem in bom v takih primerih ustavil in pomagal, oziroma ponudil pomoč.

Vidiš, to tvoje nadaljevanje pokaže čisto drugo sliko in zato si bil po krivem okurcan. Gornji dodatek je stvar pojasnil :worship: . S tvoje strani je najprej negativno razumljeno zanimanje postalo zelo pozitivno. Bravo dečko in lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva se je zgodila v Bosni pri Jablanici med Mostarjem in Sarajevom, R.I.P.

Tnx za popravek.. saj veš govorice so omenjale tudi druge države...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjamem da motorist, ampak ne motorist na forumu. Po postih sodeč samo išče kosti za glodanje.

... bi ga moral osebno spoznati ... ne išče kosti za glodanje, pač pa se treznorazumsko odziva na "flancanje" ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem sam tok da ga je nekdo izsilil.Šli so po balkanu...žal zaključil v Črni Gori.Ostali naj bi bli že doma...R.I.P

Zgodilo se je v Bosni , nekaj več pa tukaj (klik)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj izkoristim to temo in pozdravim prijatelja, ki ga že leto dni ni več med nami.... upam, da si še nekje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!