Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

kako hudiča naj se babica in dedek iz vukojebine pripeljeta do trgovine po špecerijo? za avtobusom, ki ga ni?

ne, z motorjem a ne :whistle:

malo se hecam ampak imaš pa prav ;)

Bravo :worship: . Drži in prav prekleto drži. Mnogi imajo vozilo za statusni simbol in "zdravljenje" kompleksov. Značilno za take idiote je, da potegne za tabo, če ga prehitiš z motorjem. Popizdi in ti vozi za ritjo. Pri meni med njimi prednjačijo vozniki Audijev :headbang: , sledijo VW - Passati in Golfi, zelo redko BMW - ji in nikoli Mercedesi. LP.

tudi meni se to dogaja in verjamem, da nisva edina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako hudiča naj se babica in dedek iz vukojebine pripeljeta do trgovine po špecerijo? za avtobusom, ki ga ni?

tržna niša ?! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nehal bom, ko bo meni pasalo, ne pa ko bo tebi pasalo. Kdo pa si ti, da mi boš govorila kdaj naj neham.

P.S. Sicer pa sva zadnjič na servisu imela prav prijeten klepet :naughty:

Tisto je bila prošnja, da nehaš načeloma pa mi je gladko vseeno.

Kdo si pa ti da boš določal čigavo življenje je vrednejše? :hmm:

In, če sva že prijetno klepetala je bilo to zato, ker nisi blodil kot počneš to v tej temi.

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E si mi kekec. Policaji napišejo neprilagojena hitrost in basta. Kak pa veš kdo je bremzal tam, če pa je vse razmetano. Lahko je nekdo pred njim bremzal. Mam občutek, da sploh ne voziš motorja k take klobasaš. Sam vozim strogo po omejitvah v naselju in malo nad izven. Izven vozim malo nad zaradi tega, ker eni kekci v avtomobilih začnejo prehitevati in kar na lepem zavijejo proti meni, jaz pa naj potem bankine štemplam in delam akrobacije al kaj. Pri prehitevanju seveda pospešim. Se imam preveč rad, da bi delal pizdarije.

Ne razumem vas, zakaj ne bi ljudi, ki dosežejo določeno starost dali na zdravniški pregled. Če so sposobni za vožnjo potem lahko vozijo, drugače ne. To ni nobeno diskriminiranje. Saj moraš tudi, če si 20 let star iti na zdravniški pregled, če si sposoben za voznika, pisati CPP pole, opraviti vožnjo itd., Nekateri starčki pa so npr. dobili izpit v vojski sam da je Deutz-a znal vžgat in niti ne poznajo vseh znakov, ki jih je od takrat ohoho na novo. Recimo ljudje, ki imajo božjast ne morejo dobiti spičevala za motor itd. A slepi in gluhi starčki po tvojem lahko vozijo? Eno vprašanje na katero prilčakujem iskren odgovor. Bi se šel peljat z tako osebo (po omejitvah)??

si ti i bikez sploh kdaj bila poleg ko policija dela zapisnik i pregleduje mesto nesreče?

ti špur od bremzanja ne vidiš ko pa posipajo ono belo snov se pa vidijo

zakaj sprašuješ še ti če vozim motor?

bi moral take brezvezne sekat kao ti da bi blo jasno da ga vozim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z mopeedom, da lažje zapelješ čez, a? :rolleyes:

o ne to pa ne, to bodo lažje izvajali z traktorjem ali pa kroslo, jah ne vem, naj se odločijo predno jih bikez izloči iz prometa, saj itak niso nič več vredni oz. zaradi ne vrednosti in doživetosti svojega življenja, naj bodo kar doma in naj stradajo do smrti, saj jih nihče ne bo več pogrešal

ah malo sem off topic samo tisto razmišljanje od bikeza mi pa ne porodi nobenega pametnega komentarja :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašaj staro mamo, ne sebe, čigavo življenje je več vredno, če bi že morala izbirati (bog ne daj)!!!! Al tvoje k si mlada al njeno.

Lahko me daš na ignore pa ne bo problemov z mojim pisanjem.

Pa brez zamere :winkiss: .

Tisto je bila prošnja, da nehaš načeloma pa mi je gladko vseeno.

Kdo si pa ti da boš določal čigavo življenje je vrednejše? :hmm:

In, če sva že prijetno klepetala je bilo to zato, ker nisi blodil kot počneš to v tej temi.

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v glavnem, vse starce nad 60let lepo prosim, da izberejo mene namesto njih in naj se skidajo z ceste, da bom lahko v miru vozila in da me ne bo strah, da bom nekomu priletela v rit, ki se bo ravno odpravljal v trgovino po nujno potrebno špecerijo

bikez, nehaj trapati s takim, vsi smo udeleženci v prometu, stari in mladi in ne delaj selekcije, ker če bi delali selekcijo potem bi mogli večino mladih odstranit iz prometa in ne starih!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Treba je vedet, da je življenje nekoga mladega veliko več vredno kot pa neke starejše osebe, ki je v življenju že naredila kar je imela za storiti, pred mladim je pa še celo življenje, po vsej verjetnosti ima za sabo majhne otroke.

...

Ohohoooo, a sedaj bodo Motoskretovci že vagali vrednost življenja?

No pa dajmo, da vidiš koliko si lahko pri tem pravičen.

Življenje mularije je manj vredno od starih, ker so nevarnejši in lahko v življenju naredijo še mnogo več pizdarije in pobijejo na cesti še mnogo več ljudi, kot to lahko še uspe ta starim.

Se lepo bere?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi v tej temi se dogajajo identične stvari ki jih

opisuje Miha Mazzini v članku Slovenci in avti

:wacko: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o ne to pa ne, to bodo lažje izvajali z traktorjem ali pa kroslo, jah ne vem, naj se odločijo predno jih bikez izloči iz prometa, saj itak niso nič več vredni oz. zaradi ne vrednosti in doživetosti svojega življenja, naj bodo kar doma in naj stradajo do smrti, saj jih nihče ne bo več pogrešal

ah malo sem off topic samo tisto razmišljanje od bikeza mi pa ne porodi nobenega pametnega komentarja :closedeyes:

problem s katerim se takile priložnostni modreci srečujejo (ne pa tudi zavedajo) je ta, da marsikje življenje teče malce drugače kot so ga vajeni oni in njihova resnica ni absolutna. če si je moj dedek lahko privoščil to, da je pri 77ih vrnil izpit, ker se ni več čutil sposobnega vozit (potem, ko smo ga v to dolgo casa prepricevali) in smo ga po potrebi naokoli vozili ostali člani famijile...si tega nek dedek iz baške grape, ki so mu otroci pobegnili v ljubljano, to težje privošči. razen če bo bikez odprl novo dobrodelno organizacijo.

pa tudi drajsanje taistega dedka v starem fičaku po neki loklani zabaceni cesti 1x tedensko najbrz ni tako kritično za soudeležence v prometu, kot zmešana babica v dvotonskem SUVju, ki ji ga je kupil sine (da bo bolj varna) - sredi Ljubljane.

cesta je namenjena temu da se ljudje prevažajo s točke A v točko B. To, da so tisti dan utrujeni, zmedeni ali bolani in zato manj razsodni, še ne pomeni da na cesti niamjo pravice kaj iskat.

in nihče me ne bo prepirčal, da ves čas ki ga preživi na cesti prevozi brez napak in ne dela neumnosti zaradi zatresenosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo tudi najboljšim se zgodi.

post-135-1214894336_thumb.jpg

post-135-1214894342_thumb.jpg

post-135-1214894352_thumb.jpg

To se je zgodilo včeraj popoldne v Mariboru na Gosposvetski cesti. Točnega vzroka padca ne vem, prav tako ne vem, če je bilo udeleženo drugo vozilo.

Je pa žalostno, da je gospod policist na prihod svojih kolegov, da so naredili zapisnik čakal več kot eno uro.

O zasedenosti policijskih patrol nisi slišal......tud občani morajo včasih počakati, tako pač je......Očitno tudi ni bil poškodovan, saj je razvidno da stoji zraven........ne kr nekaj na pamet....... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašaj staro mamo, ne sebe, čigavo življenje je več vredno, če bi že morala izbirati (bog ne daj)!!!! Al tvoje k si mlada al njeno.

Lahko me daš na ignore pa ne bo problemov z mojim pisanjem.

Pa brez zamere :winkiss: .

Saj mogoče se ti bo zbrka pod piskrom z leti pošlihtala. A zaenkrat nič ne izgleda. Tudi marsikateri otrok bi dal življenje za mati, očeta, sestro ali brata. Mešaš jabolka in hruške iz glave ti pa ananas raste!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

problem s katerim se takile priložnostni modreci srečujejo (ne pa tudi zavedajo) je ta, da marsikje življenje teče malce drugače kot so ga vajeni oni in njihova resnica ni absolutna. če si je moj dedek lahko privoščil to, da je pri 77ih vrnil izpit, ker se ni več čutil sposobnega vozit (potem, ko smo ga v to dolgo casa prepricevali) in smo ga po potrebi naokoli vozili ostali člani famijile...si tega nek dedek iz baške grape, ki so mu otroci pobegnili v ljubljano, to težje privošči. razen če bo bikez odprl novo dobrodelno organizacijo.

pa tudi drajsanje taistega dedka v starem fičaku po neki loklani zabaceni cesti 1x tedensko najbrz ni tako kritično za soudeležence v prometu, kot zmešana babica v dvotonskem SUVju, ki ji ga je kupil sine (da bo bolj varna) - sredi Ljubljane.

cesta je namenjena temu da se ljudje prevažajo s točke A v točko B. To, da so tisti dan utrujeni, zmedeni ali bolani in zato manj razsodni, še ne pomeni da na cesti niamjo pravice kaj iskat.

in nihče me ne bo prepirčal, da ves čas ki ga preživi na cesti prevozi brez napak in ne dela neumnosti zaradi zatresenosti.

se popolnoma strinjam :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

in nihče me ne bo prepirčal, da ves čas ki ga preživi na cesti prevozi brez napak in ne dela neumnosti zaradi zatresenosti.

Tudi jaz ne :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašaj staro mamo, ne sebe, čigavo življenje je več vredno, če bi že morala izbirati (bog ne daj)!!!! Al tvoje k si mlada al njeno.

Lahko me daš na ignore pa ne bo problemov z mojim pisanjem.

Pa brez zamere :winkiss: .

sem vprašal babu od koga življenje je več vredno ali njeno ali tvoje

pa pravi da njeno i da ti želi sve najbolje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A slepi in gluhi starčki po tvojem lahko vozijo? Eno vprašanje na katero prilčakujem iskren odgovor. Bi se šel peljat z tako osebo (po omejitvah)??

V naši državi ja.

Sicer nerelevantno ampak vseeno: Dedi je star 83 let, slabo vidi, še slabše sliši a vendarle se čuti sposobnega za v promet. Vozniško ima od nedavnega podaljšano za 3 leta; ima avto, ima veselje in voljo. In najpomembnejše - ima vso pravico do tega, da se vozi z avtom. Verjetnost, da bo kaj v prometu zaglumil je iz ure v uro večja, če do tega bog ne daj pride, bo pač samo še en starček več, ki je mogoče zajebal ali pa samo najebal, malo se bo 2 dni pljuvalo po njem po tem ipd. forumih in to bo to. Življenje, dve, tri, pet bo uničeno/uničenih ampak zakonito. Svetla točka te ironije je, da z avtom ne gre iz mesta tako, da je najbolj ogroženo plehovje in betonska korita ter ostale štrleče stvari. Ker se vozi podpočasno pa so tudi pešci med manj ogroženimi. Ali pa so..

Je*a, ha? :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, ti delaš "napake" nalašč B)

Figo freško! Če bi bilo tako, v sredo ne bi bilo potrebno dati mojih gat dvakrat prat. :blush:

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz ne :?

O lej ga HHV. Velik moralist - špegel pred sebe postavi pa bo (a nisi hlode šlajsal pa olje polival al kak je že bla tista). Tudi jaz bi dal vse za svoje starše. Dosti je, da mi je eden umrl na rokah in mi ni zaradi tega bilo z rožicami poslano, kot mogoče tebi. Za drugega pa moram skrbeti jaz in ne ti. In tudi jaz jo moram voziti okoli. Raje to, kot pa da se naredi kaj hudega. In če še ne veste, ste kot otroci po zakonu dolžni poskrbeti za svoje starše v kolikor so oni skrbeli za vas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem vprašal babu od koga življenje je več vredno ali njeno ali tvoje

pa pravi da njeno i da ti želi sve najbolje

Maš pa res staro, da maš babo :evilgrin: . Sicer ji pa tudi jaz želim še na mnoga leta :beer2: .

P.S. Spet si narobe bral :bounce: .

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O lej ga HHV. Velik moralist - špegel pred sebe postavi pa bo (a nisi hlode šlajsal pa olje polival al kak je že bla tista). ...

Točno tako, vprašaj se "al kak je že bla tista", preden blebetaš! Ker ni bla "tak"!

...Tudi jaz bi dal vse za svoje starše. ...

No, potem pa ne klobasaj takih kot pač jih!

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O lej ga HHV. Velik moralist - špegel pred sebe postavi pa bo (a nisi hlode šlajsal pa olje polival al kak je že bla tista). Tudi jaz bi dal vse za svoje starše. Dosti je, da mi je eden umrl na rokah in mi ni zaradi tega bilo z rožicami poslano, kot mogoče tebi. Za drugega pa moram skrbeti jaz in ne ti. In tudi jaz jo moram voziti okoli. Raje to, kot pa da se naredi kaj hudega. In če še ne veste, ste kot otroci po zakonu dolžni poskrbeti za svoje starše v kolikor so oni skrbeli za vas.

Daj ne seri klamfe, tud marsikdo počne enako kot ti in z razliko od tebe ne bo tega obešal na veliki zvon na motorističnem forumu.....Kdo za koga skrbi in mora skrbeti?? Ma svašta.................. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!