Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

Kako smo agresivne! Pomaga kakšen galeporin :evilgrin: .

..še en, ki se čuti ogroženega ko ženske govorijo.. ..kak si sploh v promet upaš.. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teya, to pa ni res. Nedavno se je smrtno ponesrečil fant, ki ni bil. 17-letnik z blizu ena nula v krvi. :trance_33_sleep: Krivda je zagotovo na strani poškodovanega vozišča.. :BUA:

napisala je 90 %..in ne 100%

in dama ima popolnoma prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

napisala je 90 %..in ne 100%

in dama ima popolnoma prav.

10% je takih s kreditno sposobnimi starši/radodarnimi starši. Tega fanta nisem znala umestit v te procente zato je odtal med večino.

It had deeper meaning as u know..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..še en, ki se čuti ogroženega ko ženske govorijo.. ..kak si sploh v promet upaš.. :unsure:

Dober vic.

Ne ropotat :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ninja..od kdaj se tko zavzemaš za ultra varno vožnjo?

sej je prov tko če mene vprašaš..sam mal se mi zdi da si danes na obe levi nogi vstala :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teya, to pa ni res. Nedavno se je smrtno ponesrečil fant, ki ni bil. 17-letnik z blizu ena nula v krvi. :trance_33_sleep: Krivda je zagotovo na strani poškodovanega vozišča.. :BUA:

o bog pomagaj... tole lovljenje za besede je patetično...

90% so si krivi sami, 10% pa ne...

vzroki se nadaljujejo z - ..., kar pomeni da jih je miljavžnt in se mi ne da o stokrat preževečinih temah pisat.

GOT IT?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ninja..od kdaj se tko zavzemaš za ultra varno vožnjo?

sej je prov tko če mene vprašaš..sam mal se mi zdi da si danes na obe levi nogi vstala :whistle:

Vedno, stalno in povsod. Izvedba šepa, tega ne zanikam, zaprisežen za-ultra-varno-vožnjo borec sem pa kljub temu. :yes:

Mam 2 levi nogi zato se izogibam hoji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o bog pomagaj... tole lovljenje za besede je patetično...

90% so si krivi sami, 10% pa ne...

vzroki se nadaljujejo z - ..., kar pomeni da jih je miljavžnt in se mi ne da o stokrat preževečinih temah pisat.

GOT IT?

Pri razumevanju sarkastične šale ne rabiš pomoči boga.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno, stalno in povsod. Izvedba šepa, tega ne zanikam, zaprisežen za-ultra-varno-vožnjo borec sem pa kljub temu. :yes:

Mam 2 levi nogi zato se izogibam hoji.

amm...od kdaj sem vprašal..

izvedba ni pomembna..sam da ni čoperisti rešujejo SS življenja varianta..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amm...od kdaj sem vprašal..

izvedba ni pomembna..sam da ni čoperisti rešujejo SS življenja varianta..

V to fazo šele prihajam.. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno, stalno in povsod. Izvedba šepa, tega ne zanikam, zaprisežen za-ultra-varno-vožnjo borec sem pa kljub temu. :yes:

Mam 2 levi nogi zato se izogibam hoji.

Tole zgleda nekako tako kot tista punca, ki bi rada fu... ampak ne da bi ga fasala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole zgleda nekako tako kot tista punca, ki bi rada fu... ampak ne da bi ga fasala.

Vemo, da si čudno interpretiraš marsikatero povedano stvar.. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri razumevanju sarkastične šale ne rabiš pomoči boga.. :)

prebrala sem z nula v krvi... sorry...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vemo, da si čudno interpretiraš marsikatero povedano stvar.. :yes:

Ja, to ve samo kartel kofetkarjev, kjer lajajo vsi v eno, čeprav ne vejo več kaj lajajo :evilgrin: , glavno da lajajo (čredni nagon).

I give up :surrender: .

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učera je bla kaka luna al so bli usi :beer2: k jst kej tazga še nism doživu...

Pridem v srednje dolg ovink(izven naselja) in na sredini tega ovinka stoji "talent" z avtom in hodi tam po travi :headbang: je nabirau marjetice al kaj... :o ne vem kako sem se izognu avtomobilu in kasnej zmolu oče naš da ni blo avta nasproti ker bi v vsakem primeru ga nasadil še posebno ker nimam izkušenj in mam motor prvo sezono...

Čez kakih par ovinkov mi pa prpelje neka baba kot da ma šleper pol čez moj pas :headbang: ma dobro kej je s tem folkom...kej niso še pozaprli takih ljudi :krneki: to je ena k...država bojo raj mene po 400m ravnine merli in mi pisali položnico za 10,20 prekoračitve, unga idijota ki je za ovinkom, pa bodo napisali da ni ravnal po predpisih ampak da bi moral motorist ki je njega nasadil prilagoditi hitrost!!! :headbang:

Dej zbermo se motoristi pejmo do ministra Erjavca z geslom "bazuka vsakemu motoristu" pa bomo meli montirano na krmilu za take idijote pa bomo gumb prtisnli... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učera je bla kaka luna al so bli usi :beer2: k jst kej tazga še nism doživu...

Pridem v srednje dolg ovink(izven naselja) in na sredini tega ovinka stoji "talent" z avtom in hodi tam po travi :headbang: je nabirau marjetice al kaj... :o ne vem kako sem se izognu avtomobilu in kasnej zmolu oče naš da ni blo avta nasproti ker bi v vsakem primeru ga nasadil še posebno ker nimam izkušenj in mam motor prvo sezono...

Čez kakih par ovinkov mi pa prpelje neka baba kot da ma šleper pol čez moj pas :headbang: ma dobro kej je s tem folkom...kej niso še pozaprli takih ljudi :krneki: to je ena k...država bojo raj mene po 400m ravnine merli in mi pisali položnico za 10,20 prekoračitve, unga idijota ki je za ovinkom, pa bodo napisali da ni ravnal po predpisih ampak da bi moral motorist ki je njega nasadil prilagoditi hitrost!!! :headbang:

Dej zbermo se motoristi pejmo do ministra Erjavca z geslom "bazuka vsakemu motoristu" pa bomo meli montirano na krmilu za take idijote pa bomo gumb prtisnli... :naughty:

mlaj je bil včeraj, se je kar poznalo ja, da nekaj ne štima, pa ne samo na cestah, tudi drugod :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti bi kar z bazuko?? No, daj štand odpri, pa pridem kaj okrog, da pogledam kako kaj gre z podpisi........ :evilgrin: :naughty: BTW rejzali so se ponoči tak, da je bilo veselje.......... :D

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti bi kar z bazuko?? No, daj štand odpri, pa pridem kaj okrog, da pogledam kako kaj gre z podpisi........ :evilgrin: :naughty: BTW rejzali so se ponoči tak, da je bilo veselje.......... :D

rejzali? kaj to pomeni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rejzali? kaj to pomeni?

To je po Wajdusko beri Ajdovščina in pomeni rezali :rolleyes: vsaj mislim čeprow sm blizu wajdušne ne razumem vsega k nimajo international govorice :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristi so krivi sami za svoje nesreče v 90% primerov.

Uf, a si ti ravnokar šolo za prometnega policista končala ? :)

Ta izjava je pa precej ...

Obstajajo tako slovenske in evropske statistike o tem in prav nobena nima razmerja 90% krivde na motoristu.

Tudi če upoštevamo, da lahko kakšno tujo napako s predvidevanjem mogoče rešimo to še vedno ne znese krivde v 90%.

Točnih številke sicer nimam pred sabo ampak po slovenskih milsim da je ene 60-70% krivde na motoristih po evropskih pa ravno obratno.

In glede na nivo pregledov nesreč, kot sem ga videl v Avstriji in po nemških televizijah bi nekako evropskim statistikam bolj verjel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!