Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

Malo off-topic ampak capi ali si se ti včeraj popoldan peljal po ac preko trojan?

Ne, sem bil cel dan v službi, po AC se ne vozim rad, sploh čez Trojane :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar sem izvedel da naj bi slovenski motorist(znanec)včeraj 22.6 imel nesrečo s tragičnem koncem in sicer v Sarajevu.

Voznik je z okolice lj vozil je R1.. Mogoče kdo ve kaj več o temu??

zivjo tukaj sem na zalost bil zraven link si poglej na forumu vaskih boysov na temo crni dogodki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okrog štirih popoldan, ko je kolega šel iz sližbe, je v bljižini Dravograda videl prometno nesrečo, v kateri se je motorist zaletel v avtomobil. Vse je še bilo zelo sveže, vendar so ljudje še zaustavili in motorista po njegovih besedah že "oživljali".

Ali ve kdo tukaj kaj več o tem?

Bemti, pa ravni včeraj zjutraj sem na forumu zaželel, da se kaj takega ne bi zgodilo nikomur?

Matr, ko bi vsaj bil OFF TOPIC!

LP

Rafael

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okrog štirih popoldan, ko je kolega šel iz sližbe, je v bljižini Dravograda videl prometno nesrečo, v kateri se je motorist zaletel v avtomobil. Vse je še bilo zelo sveže, vendar so ljudje še zaustavili in motorista po njegovih besedah že "oživljali".

Ali ve kdo tukaj kaj več o tem?

Bemti, pa ravni včeraj zjutraj sem na forumu zaželel, da se kaj takega ne bi zgodilo nikomur?

Matr, ko bi vsaj bil OFF TOPIC!

LP

Rafael

Naj ne bi bil v življenski nevarnosti, imel pa naj bi odprt zlom noge...

Upam da se zrihta, kot je treba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zijala!!!!

Bemti teli italijani fensi smenserski..Vceraj v Milanu dez, neurje, tropska tromba..Se pomiri poleze super , sem zunaj da se preluftam sprehajam malo naokoli..ceste mokre, spolzke, vse po tleh od olja od avtomobilov in ostale nesnage sem si prav rekel ej zdejle je pa treba na motorinu pazit!!

ni 5 minut ko se en par raztresci na Kawi z 750. Folk buli,otrpne, kazejo s prstom. Mislim vse bi jih dal pred strelski vod!!!Nic, stekel tja, se en ki ima glavo na pravem mestu za v taksnih situacijah mi je pomagal sva motor odmaknila promet malo nadzorovala, tip je bil okej,zenski je pa motor dirketno na koleno padu in ji ga je okoli obrnu za 180stopinj, nic kej prijetno za videt..drugega razen malo pocene plastike in soka ni bilo.srecno da se je tako izteklo..Samo sem se zamislil ma ce se meni kaj zgodi nocem imeti ob sebi taksne patrone ki samo bulijo in te pustijo sred ceste ko je najvec prometa!!! Upam da je v Slo s tem boljse.. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kam je sicer izginila razpredelnica, kjer so se beležile ''trofeje''... Mogoče se bo bralo malo čudno ampak po zelo hitren pregledu letošnjega Črnega forumaje stanje takole:

Sheet hapens:6

Kdor išče ta najde:14

Nauk: Če se voziš koliortoliko normalno imaš 2X manj verjetnosti, da te snamejo oziroma, da se snameš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zijala!!!!

Bemti teli italijani fensi smenserski..Vceraj v Milanu dez, neurje, tropska tromba..Se pomiri poleze super , sem zunaj da se preluftam sprehajam malo naokoli..ceste mokre, spolzke, vse po tleh od olja od avtomobilov in ostale nesnage sem si prav rekel ej zdejle je pa treba na motorinu pazit!!

ni 5 minut ko se en par raztresci na Kawi z 750. Folk buli,otrpne, kazejo s prstom. Mislim vse bi jih dal pred strelski vod!!!Nic, stekel tja, se en ki ima glavo na pravem mestu za v taksnih situacijah mi je pomagal sva motor odmaknila promet malo nadzorovala, tip je bil okej,zenski je pa motor dirketno na koleno padu in ji ga je okoli obrnu za 180stopinj, nic kej prijetno za videt..drugega razen malo pocene plastike in soka ni bilo.srecno da se je tako izteklo..Samo sem se zamislil ma ce se meni kaj zgodi nocem imeti ob sebi taksne patrone ki samo bulijo in te pustijo sred ceste ko je najvec prometa!!! Upam da je v Slo s tem boljse.. :headbang:

Niti ne. Tudi pri nas so prometne nesreče dogodek v mestu Gogi, kjer je treba s primerne razdalje zijala past. Taki so ljudje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo pozna tipa pa tipico na Apriliji enduro 650, pa ni pagaso ampak nekaj drugega.

Na poti med Grahovim in Bločicami nista speljala ovinka in se zaletela v ograjo. Voznika in tipico je vrglo 15 m stran. Na srečo ni blo kaj hujšega, edino punco je odpelja rešilec, ker je imela poškodovano nogo.

Glih na to nesrečo je prišel kolega z avtom, zato vem...

Sta pa baje iz Ljubljane....

Če kdo ve kaj več pa.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ve kdo kaj je blo danes v.. mislim da so rekl Konjicah? Prometna nej bi bla, udeležena pa motorist pa ženska voznica?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Približno 2 uri nazaj se je zgodila huda prometna nesreča z udeležbo motorista in avtomobila v kraju Dolenjci pri Adlešičih. Voznik osebnega vozila Mercedes Vito srebrne barve ki je poškodovano po desni strani je s kraja nesreče pobegnil in ga še iščejo.

Vir: Radio Krka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolegi motoristi zelo pazite če se vozite po zasavju,odkrušeno kamenje na cesti je zelo nevarno!danes šel malo naokoli po zasavju in naletel na nesrečo motorista nekaj ovinkov za TE Trbovlje v smeri Hrastnika.naletel je na kar precejšen kamen na cesti in seveda padel in se poškodoval,k sreči nič hujšega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Solkanska obvoznica danes okrog 19.00.

Se bojim da nazaj tragično :alien1:

Dva rešilca zna bit tudi dva motorista

Alpa sta bla dva na motorju...

Upam da šlo čimbulši kar se da skozi.

Enga stavli lih v rešilca drugi bli vsi okol druzga motorista

Prou te mine k vidiš take reči... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je pa blo. Tam pa res ne vidim, kaj bi se lahko zogdilo, razen, če je kdo čez rdečo spelu pa preseku pot motoristu. Ma kdo več informacij?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je pa blo. Tam pa res ne vidim, kaj bi se lahko zogdilo, razen, če je kdo čez rdečo spelu pa preseku pot motoristu. Ma kdo več informacij?

V križišču za Lokve, Soško cesto in Solkan tam je počlo, tisti k ve.

Več kot tolko nism vidu ker sta bla rešilca in gasilec po čez in je blo ful razmetano po cesti(grozno za videt)

Eden je biu na nosilih okol enga je blo dosti ljudi.Prijatu ki je biu pred mano je reku da je biu srebrn motor verjetno kaka hornetka al kak naked..

Zgledalo je hudo, upam da sta jo odnesla ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S kolegom lih par minut za dogodkom pripeljala mimo. Tista skala ob cesti je bila prej dejansko na cesti?!!  :krneki:  

kolegi motoristi zelo pazite če se vozite po zasavju,odkrušeno kamenje na cesti je zelo nevarno!danes šel malo naokoli po zasavju in naletel na nesrečo motorista nekaj ovinkov za TE Trbovlje v smeri Hrastnika.naletel je na kar precejšen kamen na cesti in seveda padel in se poškodoval,k sreči nič hujšega.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:(

Cvičkar ne se dat!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!