Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

Če tako razmišljaš in pravilno razmišljaš, BOŠ.

Če bi nekdo vodil statistiko, bi se hitro ugotovilo, da imamo motoristi manj nesreč z avtomobili, ker avtomatsko gledamo cesto čisto drugače. Kot z motorja in predvidevamo... Govorim iz lastnih izkušenj.

Res pa je, da nesreča na počiva. V Cvičkovem primeru me najbolj zanima, KDO je imel neprilagojeno hitrost!!!!! Dečko je za svoja leta prevozil ogromno in še pred cca 14. dnevi mi je na obisku pri meni s svojo sestrco povdaril, da ima rešpekt pred motorčkom in se ne špila (prevoženih pa ogromno km - čez 50 000). Tudi za skupno daljšo vožnjo sva se dogovorila. Bova jo opravila!!!

Izreden pa je pozitiven odnos vas motoristov na forumu z vsemi dobrimi željami...Ko bo Cvičko v tednih zdravljenja poškodb prebiral vse te spise, mu bo tudi lažje in hitreje bo hotel spet v našo družbo. Družbo, ki ceni veliko srce motorista neoziraje se na njegova leta. LP.

ja na srečo nas je še kar nekaj normalnih, pa tut če je sam bil kriv za nesrečo mu valda želiš vse najboljše...upam samo da se spet ne bodo oglasili kaki HHV in njemu podobni, ki bojo spet napisali nekaj v stilu-- prav ti je kaj pa divjaš, tak kot ponavadi vse na pamet govorjenje, predn se sploh prepričajo kak je blo v resnici :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čvičkar mladi in zlo dobr prjatu ob teh bolečinah staršev sestr in useh nas kolegov sploh pa tebe , upamo da se bomo čimprej spet srečali in da boš čimhitreje ozdravel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej greta ata pa mami..k njemu na obisk pa vam sporočim kako je znjim ko prideta domov...ker mene ne spustijo k njemu še..bom probala jutri it..hvala vsem za podporo.. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Volja, želja in glad po asfaltu sta garancija, da vse kar od njega zavisi zmagal bo.

:worship:

Cvičkar

Ne pozabi, januarja gremo na Ellefantentrefen :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar je napisano malo večje in postrani je besedilo strokovnjaka..ostalo pa besedilo policije..kar je z manjšimi črkami napisano..sledijo še slike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slika 1 – nesreča se je zgodila pri temnem košatem drevesu zraven kozolca. Prometnega znaka za naselje NI, temveč samo tabla za obvoz, ki voznike pelje v past ! Tudi cca 200 m dalje, kot seže gornja fotografija, tik ob »obvoznici« v nasprotju s predpisi raste grmovje, ki zakriva pogled na vozišče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cvičkar, čeprav se ne poznava, ti želim najhitrejše okrevanje.

Sam take situacije ti dajo misliti.

Tudi sam sem pred tremi leti doživu čelni trk v osebni avto in preživu...

brez trajnih posledic.

Po treh letih sva se spet srečala (nabava motorja), ampak ni več isto...

Sedaj veš da se ti lahko zgodi...,

ker pred trkom sem verjel da se mi ne more nič zgoditi...

skratka, najbol ranljivi smo, zato mormo bit previdnješi še

za 10x bolj kot ostali udeleženci v prometu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam težko verjamem, da bi Cvičkar pridivjal v kombi.

Po nekaj kilometrih kot sopotnik na zadnjem sedežu njegove Virage (vozil on) in po opažanju, ko sem vozil za njim, namreč NIKOLI nisem začutil nekega nagnjenja k divjaškemu karakterju Tinkota.

Še enkrat ti želim čimprejšnje okrevanje, Cvičkar!

Gabrijela, če lahko na kakršenkoli način pomagam... veš kje sem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zvedla pred nekaj minutami - Vsa sem še pretresena in kar ne morem verjeti ... :unsure:

Cvičkar, želim ti čimprejšnje okrevanje, tvoji družini pa predvsem dosti notranje moči za prebrodit te težke ure. Držite se!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še slika.....sledi..

Ker so slike popačene, če jih konvertiram kam drugam, sem uredil WORDov dokument. Koga zanima, si lahko pogleda.

M.P..doc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes ob 13.40 sem se peljala na relaciji celje - šentjur in je na opoki pri gostilni na tleh sedel motorist, motor pa je razbit stal na avtobusni postaji. sem se ustavila, da bi pomagala, pa se je v tistem trenutku ravno njegova mama pripeljala in pa par sekund kasneje še policisti. sem vprašala, če kaj potrebujejo ali pa pomoč ali kaj podobnega, pa je mama rekla da ne.

motorist ni zgledal nekaj hudo poškodovan, tožil pa je o bolečinah v hrbtenici, tako da so mu policisti svetovali, naj ostane na tleh. če so klicali reševalce ali ne, ne vem.

motorist je vozil moder suzuki sv1000s, celjske registracije in je imel črno-rumeno wintex jakno.

upam, da ni hudega. motor pa tudi ni bil videt ne vem koliko vsut. se je mogel kar počasi pripeljat. gospod pa mu je zaprl pot, ko se je vključeval na glavno cesto. kot je sam povedal, ga je spregledal.

hmm, da ni to slučajno forumaš z nickom vmasina...on ma sv 1000 pa rumeno-črno jakno vsaj tako je mel še lani ko smo se srečali na enem pikniku...

bojim se da je to on: http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showuser=5698

Ja na žalost sem nastradal jaz :(.

Poloman na srečo nisem, dobil pa sem kar ogromno udarcev in me vse boli, da se kar derem ko se premikam.

Kar se pa tiče nesreče je bilo pa takole. Peljal sem se v smeri Šentjur - Celje nesreča se pa je zgodila na Opoki, ko mi je stari čičo, ki vozi že baje 40 let brez nesreče zaprl pot (sam je priznal, da me ni videl). Pripeljal sem po omejitvi (60 km/h), oziroma pod njo, ker vem, da je Opoka zelo nevarno križišče. Dedec je zapeljal iz leve strani na cesto in počakal na mojem levem voznem pasu in pri sebi sem si mislil "ok ni potrebno zavirati, oziroma se ustaviti saj me je videl", ampak žal ni bilo tako, ko sem bil blizu njega je on potegni naravnost pred mano in tako sem priletel v desni blatnik Accenta. Pot mi je pa zaprl tako specialno, da zame rešitve ni bilo več, nisem se imel umakniti nikamor.

Toliko o mojim tragičnem dogodku danes.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja na žalost sem nastradal jaz :(.

Poloman na srečo nisem, dobil pa sem kar ogromno udarcev in me vse boli, da se kar derem ko se premikam.

Kar se pa tiče nesreče je bilo pa takole. Peljal sem se v smeri Šentjur - Celje nesreča se pa je zgodila na Opoki, ko mi je stari čičo, ki vozi že baje 40 let brez nesreče zaprl pot (sam je priznal, da me ni videl). Pripeljal sem po omejitvi (60 km/h), oziroma pod njo, ker vem, da je Opoka zelo nevarno križišče. Dedec je zapeljal iz leve strani na cesto in počakal na mojem levem voznem pasu in pri sebi sem si mislil "ok ni potrebno zavirati, oziroma se ustaviti saj me je videl", ampak žal ni bilo tako, ko sem bil blizu njega je on potegni naravnost pred mano in tako sem priletel v desni blatnik Accenta. Pot mi je pa zaprl tako specialno, da zame rešitve ni bilo več, nisem se imel umakniti nikamor.

Toliko o mojim tragičnem dogodku danes.

pozdravi se čimprej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In strinjal se je z mano, ko sem menil, da mora vsak motorist v mladih letih doživeti eno hujšo nesrečo. IN JO SEVEDA PREŽIVETI. Kajti šele to ga strezni, da potem vozi bolj po pameti. Ker prej misli, da se njemu ne more nič zgoditi!

S tem pa se ne strinjam povsem-nekaterim zadostuje že več lažjih padcev, da se streznimo O:-) :rolleyes:

Cvičkar-bodi trmast in ne obupaj!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!