Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

madona... na posnetku pričakuješ mulca na 2000+ SS petardi v pomanjkljivi opremi, vidiš pa komada otovorjenega kokr da gre okrog sveta :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma totalno bedast članek!

No, da že takoj razčistimo, tudi motorist je bedast, ker tako se pač ne vozi in prav je, da so ga ustavili in mu dali kazen..

Ampak ko prebereš naslov članka in uvod, pričakuješ razbojnika s šmajserjem v roki, ki ustrahuje Krško in proti kateremu se sam Mad Max skrije, potem pa vidiš, da gre za enega otovorjenega modela, ki je verjetno pozabil registracijo podaljšat, imel med prtljago neko "gumijevki podobno palico", se resda prehitro peljal ampak po drugi strani niti poskušal zbežati policiji..

Za bruhat je tako novinarstvo :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

madona... na posnetku pričakuješ mulca na 2000+ SS petardi v pomanjkljivi opremi, vidiš pa komada otovorjenega kokr da gre okrog sveta :blink:

Ene par dni nazaj je tale dec prodajal ta motor na avto net (sem si ga zapomnil po kovinskih kovčkih), z vso opremo (2xkombinezona...). Pod opombami je pisalo da prodaja zaradi prevelike kazni oz. nekaj podobnega.

Grdo so ga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ene par dni nazaj je tale dec prodajal ta motor na avto net (sem si ga zapomnil po kovinskih kovčkih), z vso opremo (2xkombinezona.. .) . Pod opombami je pisalo da prodaja zaradi prevelike kazni oz. nekaj podobnega.

Grdo se je...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za bruhat je tako novinarstvo :SS :SS

to pa definitivno.. 24kur.kom je pa itak najbolj rumen med vsemi rumenimi..

Grdo so ga...

še premalo.. pa saj ni normalen, da vozi s tako hitrostjo skoz naselje.. sploh s tako kravo, ki se "zlahka" ustavi, če kak pokovec skoči na cesto...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ene par dni nazaj je tale dec prodajal ta motor na avto net (sem si ga zapomnil po kovinskih kovčkih), z vso opremo (2xkombinezona...). Pod opombami je pisalo da prodaja zaradi prevelike kazni oz. nekaj podobnega.

Grdo so ga...

Verjetno si misli tega...

http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=2239857

Popravljeno . Popravil SV rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa definitivno.. 24kur.kom je pa itak najbolj rumen med vsemi rumenimi..

še premalo.. pa saj ni normalen, da vozi s tako hitrostjo skoz naselje.. sploh s tako kravo, ki se "zlahka" ustavi, če kak pokovec skoči na cesto...

Na tem mestu je omejitev 50km/h in to čisto brez veze, ker se da akamot peljat 100 brez da bi koga ogrožal in tukaj imajo skoraj vsak dan postavljen stacinarni radar (točno na mestu kjer se je model peljal 150). Takih voznikov je na cesti kr nekaj pa noben ne dela rompompoma. Ampak tile novinarji so pa eni šalabajzerji. Predlagam jim, da primejo kramp v roke ali pa naj začnejo objektivno pisati. Še malo pa bojo snemali, kdo je dobil kazen za napačno parkiranje in objavili na 24 kur :SS .S seboj je vozil "kao" orožje. Jaz imam pa v kaseti gedore, ključe, izvijače itd. A sem tud kriminalc :rolleyes: No, kakor koli, danes gre orodje ven :) . Malo zdrave kmečke pameti ne bi škodilo v naši sproščeni deželi :grrr .

BTW: Kako pa je vozil policist v providi na križišču za Videm? Pasat iz nasprotne smeri se je moral ustaviti in umakniti. Policist tudi verjetno ni imel prižganih luči, drugače ta motorist sigurno ne bi peljal 150 še 1 km kasneje. Torej ogrožali so tudi v providi in to precej bolj kot motorist. Ali bodo tudi oni deležni kazni? Fantje z velikim egom oz. podaljškom ku... :SS.

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar se zgoraj omenjenega modela tiče: me ne briga koliko je šel po ravnini, kjer se še s policijske kamere vidi, da ni nikogar blizu. moti me, da v vsej svoji objestnosti NI opazil, da mu sledi avto... avto, ki gre v naselju 150km/h, prehiteva takoj za njim čez polno črto, v križiščih.... ?

je hotel tekmovati z njim? na vsej dolžini snemanja ni enkrat pogledal nazaj/v ogledalo? ta je zrel, da mu skinejo vsa vozniška dovoljenja......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tem mestu je omejitev 50km/h in to čisto brez veze, ker se da akamot peljat 100 brez da bi koga ogrožal in tukaj imajo skoraj vsak dan postavljen stacinarni radar (točno na mestu kjer se je model peljal 150). Takih voznikov je na cesti kr nekaj pa noben ne dela rompompoma. Ampak tile novinarji so pa eni šalabajzerji. Predlagam jim, da primejo kramp v roke ali pa naj začnejo objektivno pisati. Še malo pa bojo snemali, kdo je dobil kazen za napačno parkiranje in objavili na 24 kur :SS .S seboj je vozil "kao" orožje. Jaz imam pa v kaseti gedore, ključe, izvijače itd. A sem tud kriminalc :rolleyes: No, kakor koli, danes gre orodje ven :) . Malo zdrave kmečke pameti ne bi škodilo v naši sproščeni deželi :grrr .

BTW: Kako pa je vozil policist v providi na križišču za Videm? Pasat iz nasprotne smeri se je moral ustaviti in umakniti. Policist tudi verjetno ni imel prižganih luči, drugače ta motorist sigurno ne bi peljal 150 še 1 km kasneje. Torej ogrožali so tudi v providi in to precej bolj kot motorist. Ali bodo tudi oni deležni kazni? Fantje z velikim egom oz. podaljškom ku... :SS .

Itaq, da je vse kar meni ne paše brez veze. Da bi se spustil v postopek, s katerim bi skušal doseči spremembe je verjetno spet "brez veze". Brez veze je potem tudi jokcanje o tem, ali ne?

Kako so vozili policisti? Tako kot so morali, če so hoteli objestneža posneti in ustaviti ter tako kot jim to dovoljuje zakon:

ZAKON O VARNOSTI CESTNEGA PROMETA (ZVCP-1)

Zakon o varnosti cestnega prometa v 6. odstavku 32. člena določa, da omejitve

hitrosti, določene z zakonom ne veljajo za vozila policije, opremljena s posebno

napravo za ugotavljanje hitrosti, kadar opravljajo nadzor cestnega prometa in kadar je

to nujno zaradi zagotavljanja varnosti cestnega prometa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne podpiram take vožnje kot jo je prikazal motorist!! Predvsem pa sem hotel povedati, da novinarji ne poročajo objektivno in komentar nekega policista, ki je bil, da naj jim dajo večja pooblastila in večje plače, pa da bodo vse take norce iz ceste spravl. Za kozlat. Sami se pa vozijo kot se jim zazdi, na šipah imajo nalepke IPA in ta jih reši vsake konkretne položnice. Pa še večje plače. Malo morgen. Da bodo viseli pr ljubicah. Kdo pa še ima tak luksuz, da je plačan, ko je pri ljubici :)

Ok. Vse lepo in prav. Hitrostne omejitve ne veljajo za ta vozila. Se načeloma strinjam in tudi ne. Kdo bo kriv, ko bodo npr. policisti v naselju povozili tvojega otroka, ker jih zakon ščiti. Samo da ne bo takrat jokanja. A izsiljevanje prednosti in vožnja v škarje tudi ne velja za policiste v providah? Tega pa ni v zakonu ali je? Če bi v križišču priletela provida v passata. Kdo bi bil kriv? In konec koncev, motorist sploh ni bežal in se je ustavil, ko so ga ustavljali. In iz tega gredo delat bombastično novico (rumeni cajtng ala Lady). To se lahko zgodi vsakem, tudi meni in tebi. Priletiš v naselje, npr. spregledaš tablo in evo v novicah si že ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Malo zdrave kmečke pameti ne bi škodilo v naši sproščeni deželi ...

Se hecaš?

Kmet po zdravi kmečki pameti ne bo februarja flancal paradajza, pa naj bo še tako lepo vreme. Kot tudi ne bo v naselju vozil 100 ali celo več, pa če cesta to stokrat dopušča.

V celem postu nisem zasledil niti najrahlejše kritike motorista - čeprav je vozil trikrat hitreje od dovoljenega, pač pa precej žolča na policaje, ki so hoteli temu narediti konec.

Očitno sem si do sedaj pojem 'zdrava kmečka pamet' razlagal popolnoma napačno. Kmet MORA flancati februarja, sicer ravna v nasprotju z zdravo kmečko pametjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne podpiram take vožnje kot jo je prikazal motorist!! Predvsem pa sem hotel povedati, da novinarji ne poročajo objektivno in komentar nekega policista, ki je bil, da naj jim dajo večja pooblastila in večje plače, pa da bodo vse take norce iz ceste spravl. Za kozlat. Sami se pa vozijo kot se jim zazdi, na šipah imajo nalepke IPA in ta jih reši vsake konkretne položnice. Pa še večje plače. Malo morgen. Da bodo viseli pr ljubicah. Kdo pa še ima tak luksuz, da je plačan, ko je pri ljubici :)

Ok. Vse lepo in prav. Hitrostne omejitve ne veljajo za ta vozila. Se načeloma strinjam in tudi ne. Kdo bo kriv, ko bodo npr. policisti v naselju povozili tvojega otroka, ker jih zakon ščiti. Samo da ne bo takrat jokanja. A izsiljevanje prednosti in vožnja v škarje tudi ne velja za policiste v providah? Tega pa ni v zakonu ali je? Če bi v križišču priletela provida v passata. Kdo bi bil kriv? In konec koncev, motorist sploh ni bežal in se je ustavil, ko so ga ustavljali. In iz tega gredo delat bombastično novico (rumeni cajtng ala Lady). To se lahko zgodi vsakem, tudi meni in tebi. Priletiš v naselje, npr. spregledaš tablo in evo v novicah si že ...

Provida.....morš mislit kak je bil bogi toti naloženi motorist.....vsi so se spravli na njega, pa še posneli so ga.....buaaaa, najboljš štrik okrog vrata pa na prvo drevo, ker je zajeban tale svet......

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fant je storil prekršek. Plačal bo. Vse lepo in prav. Ampak j.. ti kvazi novinarsko babo, ki reče in napiše, da je vozil z orožjem v rokah 150 km/h. Še dobro da ga niso ustrelili kot terorista, ki bo vsak čas napadel jedrsko elektrarno. :headbang:

Ne vem kdo je bolj bolan, tisti ki se je peljal iz daljšega izleta ali tista joškasta baba, ki se vsede ali bolje vleže le v kakšen zlakiran fotelj in ob čipsu v rokah in v tangicah razmišlja kaj bo senzacionalnega za jutri na A kanalu. Slovenci smo že tako majhni, pol nas bojo pa take babe še pomanjševale. BEDA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... tudi če je tam varno voziti 90 km/h je 150km/h vseeno malo več ali ne ... :headbang:

... že dalj časa mi je jasno, zakaj je toliko mrtvih, pa tudi večina ljudi, samo nekateri "motoristi" si še vedno zatiskajo oči ali pa niso sposobni doumeti ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fant je storil prekršek. Plačal bo. Vse lepo in prav. Ampak j.. ti kvazi novinarsko babo, ki reče in napiše, da je vozil z orožjem v rokah 150 km/h. Še dobro da ga niso ustrelili kot terorista, ki bo vsak čas napadel jedrsko elektrarno. :headbang:

Ne vem kdo je bolj bolan, tisti ki se je peljal iz daljšega izleta ali tista joškasta baba, ki se vsede ali bolje vleže le v kakšen zlakiran fotelj in ob čipsu v rokah in v tangicah razmišlja kaj bo senzacionalnega za jutri na A kanalu. Slovenci smo že tako majhni, pol nas bojo pa take babe še pomanjševale. BEDA

Se podpišem :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kdo je bolj bolan, tisti ki se je peljal iz daljšega izleta ali tista joškasta baba, ki se vsede ali bolje vleže le v kakšen zlakiran fotelj in ob čipsu v rokah in v tangicah razmišlja kaj bo senzacionalnega za jutri na A kanalu.

150 na uro, naselje, štanga prirejena za pretep, križišča, polna črta. Kaj tukaj ni jasnega. Video pove vse. Za moje pojme je to poskus naklepnega umora. Tip ni bil pijan in je bila hitrost vožnje stvar njegove odločitve. Po moje bi morala kazen bit 3 leta prepoved vožnje A kategorije, Motor na javno dražbo, izkupiček soči, nekaj denarja, in obvezno delo z žrtvami prometnih nesreč v soči. Zapor in denarna kazen po moje delata preveč škode da bi bila vzgojna. Iz človeka naredi socialca ali pa kriminalca... Če bi bil pa naci bi ob satelitskem cestninjenju uvedel še obvezno ugradnjo tahografa za vse ki so redni prekrškarji. Tako kot veliko vas se strinjam da so omejitve mnogokje prenizko postavljene ampak 150 na uro v tako nepredvidljivem okolju kot je gosto poseljeno območje... karkoli bi se zgodilo nebi bila nesreča ampak precej pričakovan rezultat. Kazen ni v $$ ampak v času. Vsi imamo 24ur na dan, in tu smo vsi enaki. če ti nekdo vzame po 4 ure na dan za celo leto bi najbrž podobno bolelo vsakega. Mogoče bi pa kdo kaj zvedel o junakih sive kronike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmalu bo že za cel avtobus mrtvih motoristov letos... Za dva velika kombija jih je pa že sedaj :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav motosvetovcem; spremljam forum že dalj časa, a brez aktivnega sodelovanja zaradi takšnih in drugačnih razlogov. Glede na to, da sem skoraj ob točno tej uri šel nazaj iz Radelj proti Mariboru in srečal ter pozdravil/odzdravil precej motoristom, tudi sam sprašujem, če kdo ve kaj več o tem. Omenjena cesta pa res ni všečna...hitro preseneti kakšen punkl, kontra viseči ovinek s kakšno zalivko ali jamo...pamet v roke vsem nam skupaj želim.

Pozdrav,

Boštjan

Ta nesreča se ni zgodila na cesti Radlje - Maribor,ampak na lokalni,makadamski cesti. Fant je bil z kross motorjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet MORA flancati februarja, sicer ravna v nasprotju z zdravo kmečko pametjo.

Veliko število tistih, ki ravnajo brez pameti in "flancajo" celo leto ob izvajanju teze, da lahko vozijo "kjerkoli 'čejo in kakorkoli 'čejo", pa sadi nepotrebne, sezonske križe po pokopališčih...

Tokrat je bil, na srečo brez posledic za druge udeležence v prometu, ustavljen eden takih, ki lep čas ne bi smel več na cesto. Zakaj?

Ker je vse prekrške delal zavestno:

- vedel je, da ima vozilo neregistrirano in nezavarovano, ki kot tako pa sploh ne bi smelo voziti po cesti...(odškodninski zahtevki v primeru nastale škode!) in kljub temu je...

- vozil z mnogokratnikom dovoljene hitrosti...in...

- s prehitevanjem skozi križišče in preko polne črte izzival prometne dogodke s tragičnimi posledicami...

Na njegovem mestu bi bil hvaležen policiji, da ga je še pravočasno ustavila ...in izločila iz prometa.

Da pa je prispevek na 24ur bombastičen? Je pač prispevek, ki je dokument nečesa, kar se sicer redno in v vseh okoljih dogaja, a se na žalost ne izteče tako poceni...

Vsekakor pa uporablja policija premalo radarjev predvsem zaradi takih, ki jih bk zase in za druge...

Je pa način vožnje tega "modela" tudi lep prikaz, zakaj postajajo ostali udeleženci nestrpni do vseh motoristov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: Sami angelčki z sijajem nad glavo. Skor ne verjamem, da ste ljudje. Vsi si zaslužite nalepko jaz vozim po predpisih :D .

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: Sami angelčki z sijajem nad glavo. Skor ne verjamem, da ste ljudje. Vsi si zaslužite nalepko jaz vozim po predpisih :D .

Verjetno tisti k niso angelčki niso na motosvetu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno tisti k niso angelčki niso na motosvetu :lol1:

Maš, prav. Počnejo bolj pametne stvari. Verjetno si to mislu :hmm: :evilgrin: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

150 na uro, naselje, štanga prirejena za pretep, križišča, polna črta. Kaj tukaj ni jasnega. Video pove vse. Za moje pojme je to poskus naklepnega umora. Tip ni bil pijan in je bila hitrost vožnje stvar njegove odločitve. Po moje bi morala kazen bit 3 leta prepoved vožnje A kategorije, Motor na javno dražbo, izkupiček soči, nekaj denarja, in obvezno delo z žrtvami prometnih nesreč v soči. Zapor in denarna kazen po moje delata preveč škode da bi bila vzgojna. Iz človeka naredi socialca ali pa kriminalca... Če bi bil pa naci bi ob satelitskem cestninjenju uvedel še obvezno ugradnjo tahografa za vse ki so redni prekrškarji. Tako kot veliko vas se strinjam da so omejitve mnogokje prenizko postavljene ampak 150 na uro v tako nepredvidljivem okolju kot je gosto poseljeno območje... karkoli bi se zgodilo nebi bila nesreča ampak precej pričakovan rezultat. Kazen ni v $$ ampak v času. Vsi imamo 24ur na dan, in tu smo vsi enaki. če ti nekdo vzame po 4 ure na dan za celo leto bi najbrž podobno bolelo vsakega. Mogoče bi pa kdo kaj zvedel o junakih sive kronike.

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!