Skoči na vsebino

Grande Punto


Nincy

Priporočene objave

Čao forumci,

mene pa zanima če ma kdo tle gor Grande Puntota...

Med vožnjo čutim čisto vsako nepravilnost ceste. :headbang:

A je to normalno za ta model al kak? Al je sam moj tak :krneki:

Tnx za odgovore,

Ninč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čao forumci,

mene pa zanima če ma kdo tle gor Grande Puntota...

Med vožnjo čutim čisto vsako nepravilnost ceste. :headbang:

A je to normalno za ta model al kak? Al je sam moj tak :krneki:

Tnx za odgovore,

Ninč

prvo povej kaj si vozila prej da vidim na podlagi česa ocenjuješ! ker imaš "povratno informacijo" kar pomeni da čutiš kaj se dogaja z avtom in to je dobro, ali pa slabo podvozje in te premetava in ruka brezveze.

dobre avte čutiš na cesti, vzmetenje "požere" luknje ampak ti da čutit kje zdrsava in podobno. eni pa imajo samo trdo podvozje in nabija, čutiš pa nič! ponavadi so bili fiati kar OK kar se tiče občutka v vožnji. lahko da samo nisi navajena tega. si mogoče imela renault ali citroen prej???

DejaVu: pa zbriši si link na video iz podpisa - je rahlo........................................................... sramoten! Saj se vsak kdaj zloži ampak ravno kazat svojih bedarij pa večin ni treba! :headbang:

Popravljeno . Popravil PERVY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čao Pervy,

prej sem imela tud Puntota, sam starejši letnik 95, pa je bla O.K. vožnja.

Zdej mam pa tega Grande Puntota 06, pa me zabija na cest....

Sem zmenjena na servisu, sam bodo verjet rekel da je vse uredu...In ker sem 2. lastnik tega avta, me daje al ga je mulec tolko uničil, ali pač mora tak bit pri teh avtih.

Lp,

Ninč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst ga mam....moraš pa vedt, da grande punto ima neko hudo podvozje pobrano oz. narejeno skupaj v sodelovanju s ferrarijem in zato je tako trdo. je malo slabša kopija kot na f430!....ne se hecam...ja tudi moj mislim, da kdaj malo preveč informacij s ceste pobira...ampak me to sploh ne moti...pomoje so pač tako narejeni in tvoj ni nič drugačen od drugih!

Popravljeno . Popravil Ttko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...
Čao forumci,

mene pa zanima če ma kdo tle gor Grande Puntota...

Med vožnjo čutim čisto vsako nepravilnost ceste. :headbang:

A je to normalno za ta model al kak? Al je sam moj tak :krneki:

Tnx za odgovore,

Ninč

Tkole.Jaz sem kupil novega v začetku decembra,po 500 prevoženih km je začelo spredaj levo klopotati,

na desni pa odbijati pri razbremenjenem pritisku (ko zavijaš desno se nagne avto levo,se prenese teža na levo stran vozila).To sem opazil v enem križišču kjer je bila lukna,da ful odbija.Sem pelu nazaj so zamenjali amortizer na desni,na levi pa nekaj zategovali.Pri 1.200 prevoženih je klopotalo na obeh straneh,obenem pa odbijalo na levi.Obvsaki lukni,kanalu...Pelu nazaj zamenjali homokinetični zglob na desni ter amortizer na levi.So rekli da je v redu.Pri vožnji se je poznalo,da je drugače,ampak klopotalo na levi je še vedno.Tko da ga imajo ponovno že dva dni.Torej dva amortizerja ter dva zgloba,pa mogoče še kaj zraven in to pri prevoženih 2.500.Še dobro da je v garanciji,če ne bi blo drago.Pelji na servis pa ti bojo povedali kaj je.Mogoče je isto.?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!