Skoči na vsebino

VW PASSAT TDI


sayo

Priporočene objave

Zanima me če kdo vozi pasata TDI 105 KM novejšega letnika, kako je kaj zadovoljen, kakšnji so njegovi križi in težave in kakšne so kaj cene servisnega vzdrževanja :? post-11617-1201806923.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta isti avto je opisan v eni izmed zadnjih številk brezplačnika mobila, če ti to kaj pomaga :rolleyes:

Veš da novinarji ne pišejo kaj jim je crknilo koliko stane servis itd. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če kdo vozi pasata TDI 105 KM novejšega letnika, kako je kaj zadovoljen, kakšnji so njegovi križi in težave in kakšne so kaj cene servisnega vzdrževanja :? post-11617-1201806923.jpg

:hmm: A ga noben nima :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: A ga noben nima :?

Imam ga ne...ga pa občasno uporabljam (službeno) 2.0 TDI 106kW...dober avto ali karavan, ali navaden-po videzu mi je lepši karavan..., po moji oceni eden boljših v svojem razredu. Konkreten avto ima tudi polno opcijo opreme...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima oče 2.0tdi higlinea in je super avto. Zdaj ima okoli 40k km in nobenega problema, edino kar je je da žre veliko olja in kadi črno kot golf II. Če boš to opazil pri kakem se ne ustrašit. Drugače pa veliko avta z veliko opreme za dokaj normalno ceno če kupuješ tak avto nov ali rabljen. Konkurenca so mu razne lagune in podobno, katere mu ne sežejo do kolen. Je pa škoda da ne obstaja 3.0tdi, ker to bi bila pa bomba.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, novi Mondeo se je izkazal za boljši nakup. Na testu sta bila dokaj izenačena, vendar so novinarji sodili Mondeu v prid, zaradi precej nižje cene, ponuja pa enako opremo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, novi Mondeo se je izkazal za boljši nakup. Na testu sta bila dokaj izenačena, vendar so novinarji sodili Mondeu v prid, zaradi precej nižje cene, ponuja pa enako opremo.

Ja pasat je že skoraj 4 leta na trgu, glede cene se pri vw dobijo veliki popusti, pa vw zgubi veliko manj cene kot Ford po 5. letih pa še notr je šlamperaj :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pasat je že skoraj 4 leta na trgu, glede cene se pri vw dobijo veliki popusti, pa vw zgubi veliko manj cene kot Ford po 5. letih pa še notr je šlamperaj :whistle:

Mah, isto je. Passata že v začetku dražje plačaš pa potem dražje prodaš, Mondea pa recimo že v začetku ceneje kupiš in potem ceneje prodaš. Razlike v ceni glede na prvotno vrednost, če samo pogledam oglasnike, ni. Veliki popusti pa se dobijo že povsod. Vsak sicer po svoje nategne svojega bodočega kupca. Sicer pa, zakaj bi sploh prodajal rabljen avto, če je tako dober? :naughty:

Kje si ti odkril šlamperaj? :hmm: Res je, da VW ga že od nekdaj niso imeli veliko, kar se notranjosti tiče. Pri agregatu so pa večinoma brcali v temo, če samo ADAC teste pogledam. Mazdo 6 so recimo razdrli po 100.000km, pa je bila mašina kot nova. Avto je dobil izjemne pohvale pa stane 2/3 cene novega Passata. V svoji klasi ima tudi Mondeo najboljše podvozje (že par generacij). Tako, da ni Passat vse. Ima izjemno konkurenco, ki ga na marsikaterem področju presega. Da o vzdržljivosti Accorda sploh ne omenjam.

Poleg tega, ga imajo lopovi zelo radi v primerjavi s konkurenco (izvzamem A4).

Mi je pa logično, da vsak hvali svojo kobilo. Še dobro, da obstojajo statistike in testi vozil :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi raj kupu BMW 320d :) sicer mal več dnara, je pa ornh avto :)

http://www.najdi.si/avtomobili/avtoprimerj....9+TDI+Highline

primerjava teh dveh avtomobilov..... če ti zadnji pogon ne predstavlja problema, pa da bi dav tistih 6k€ več za avto, zakaj pa ne :P

Popravljeno . Popravil JaRaNe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če kdo vozi pasata TDI 105 KM novejšega letnika, kako je kaj zadovoljen, kakšnji so njegovi križi in težave in kakšne so kaj cene servisnega vzdrževanja :? post-11617-1201806923.jpg

Imamo pasata TDI 130 KM. Prevoženih 150 000. BP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi raj kupu BMW 320d :) sicer mal več dnara, je pa ornh avto :)

http://www.najdi.si/avtomobili/avtoprimerj....9+TDI+Highline

primerjava teh dveh avtomobilov..... če ti zadnji pogon ne predstavlja problema, pa da bi dav tistih 6k€ več za avto, zakaj pa ne :P

BMW 3 ne kupim tudi če mi ga daš za isto ceno kot pasata, zadnjič sem šel v salon da bi se v njega vsedel, ima manj placa kot golf, nastavil sem si normalno po pravilih voznikov sedež stopim ven da bi se vsedel za voznika pa sem se komaj notr stlaču, visok sem 1,8m izredno neudoben avto za tako velik denar :BUA: , čez vozne sposobnosti nimam pritožb.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, isto je. Passata že v začetku dražje plačaš pa potem dražje prodaš, Mondea pa recimo že v začetku ceneje kupiš in potem ceneje prodaš. Razlike v ceni glede na prvotno vrednost, če samo pogledam oglasnike, ni. Veliki popusti pa se dobijo že povsod. Vsak sicer po svoje nategne svojega bodočega kupca. Sicer pa, zakaj bi sploh prodajal rabljen avto, če je tako dober? :naughty:

Kje si ti odkril šlamperaj? :hmm: Res je, da VW ga že od nekdaj niso imeli veliko, kar se notranjosti tiče. Pri agregatu so pa večinoma brcali v temo, če samo ADAC teste pogledam. Mazdo 6 so recimo razdrli po 100.000km, pa je bila mašina kot nova. Avto je dobil izjemne pohvale pa stane 2/3 cene novega Passata. V svoji klasi ima tudi Mondeo najboljše podvozje (že par generacij). Tako, da ni Passat vse. Ima izjemno konkurenco, ki ga na marsikaterem področju presega. Da o vzdržljivosti Accorda sploh ne omenjam.

Poleg tega, ga imajo lopovi zelo radi v primerjavi s konkurenco (izvzamem A4).

Mi je pa logično, da vsak hvali svojo kobilo. Še dobro, da obstojajo statistike in testi vozil :D

Jaz pasata dobim po zelo nižji ceni od forda zato mi ta avto ne pride v poštev in tudi notranjost mi ni všeč ker ima preveč cenenih nekvalitetnih materjalov. Zadnjič sem bral test avtov iz tega razreda in jih je bilo kar nekaj med drugim tudi mondeo in nova mazda 6 pa je bil 4 leta star pasat še zmiraj na 2. mestu prehitel ga je samo novi A4. Glede prevoženih 100.000 km to ni zame nobeno merilo koliko zdrži motor ker to niso ne vem kakšni veliki km saj so motorji večine avtov pri teh km kot novih pri seveda normalni uporabi. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!