Skoči na vsebino

Gilera runner 50 SP vprašanje/problem


marko6

Priporočene objave

Pozdravljeni,

imam Gillero runner 50 (ni pure jet), letnik 2007, izpuh Leovince - vse zrihtano na servisu. Ker prej še nisem imel skuterja in nevem kako se obnašajo drugi, me zanima samo, če je normalno, da ko speljem z mesta in hočem na hitro potegnit dam gas na ful in potegne vse lepo in prav. težava se pojavi, če se recimo peljem v koloni npr. čist počasi 5km/h, da se skoraj ustavim in če moram nato na hitr potegniti je skuter čisto len, nima nobenega pospeška, šele ko doseže hitrost okoli 20-30 km/h dobi taprav pospešek, ki ga ima ponavadi če speljem z mesta. Ali pa recimo če se na hitro ustavim in takoj nato hočem na hitro potegnit je skuter prav tako len, če pa na mestu po zaustavitvi počakam recimo 5 sekund in nato poskušam potegnit ima spet taprav pospešek.

Mi zna kdo lepo prosim povedat, če je to normalno oz. če ni kaj bi lahko bilo narobe?

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

probi še s tršimi fedrci za kuplngo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Lp! jas imam tudi gilero runner! pa mi je tudi tako delalo da je biu na čas ,,len". Nato sem se pozanimau in sem ugotoviu da je bilo zaradi jermena, jermen je bil prevelik. Ko sem jermen zamenjal je laufau spet v nulo!!! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kak to, da mate vsi z Gilerami problem? Jas mam Piaggio že dolgo pa še svečke ven nisn vzel! :trance_33_sleep:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kak douga ga pa maš? jas mam gilero ži 6 let pa tut ni blo exstra kaj hin tto me zej samo jebe! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam Piaggioota dobra 4 leta. Če mene vprašaš, je kriva sklopka oz. fedrce v sklopki. To so ti povedal že drugi. Meni se zdi to najbolj vrjetno. Drgač pa ga pelji na servis.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!