Skoči na vsebino

Koliko nas bo letos na cesti preživelo?


moto rider

Priporočene objave

hja no jz osebno že od lanskega leta, ko sem doživu "razsvetljenje" poizkušam preživet na cesti z mal bl "pametno" vožnjo, če se temu loh tko reče...in s tem bom nadaljeval tud letos,...če me bo pa kdo nenamerno al pa tud namerno zajebal pol pa JEBI GA! :rolleyes:

sej človeka velikokrat zamika hitra vožnja, adrenalin,...še predobr to jz vem,...sam sem nekak ugotovu, da bi še zmer rad vsak večer tud domov pršu cel in zdrav :fredy: in ko se v parih mesecih tud par znancev polom al pa samo pade, pa mogoče le bežni znanci tud ubijejo, pol pač moraš mal razmislt kako naprej ;)

no ja moraliziram al pa ne,...priznam da se kljub moji "pametni" vožnji še zmer 3/4 časa vožnje vozim v prekršku, samo mogoče mal manjšem kot prejšnja leta...

lp kađiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne maram, da se lepi take fotografije za moraliziranje in sem to moje mnenje izrazil. vsakega ki to počne označim za MONO. še kaj?

zej pa flikaj naprej če ti paše in misliš, da kaj pripomore.

pa povej čoperistom, naj začnejo nosit ČELADE ne kahle.

Ok, sanjajte kar hočete, dejstvo je da te slike niso za takle objavljat, sploh pa na kakih jumboplakatih. Kej bolj idiotskega pa še ne :headbang:

se strinjam, teh slik smo že ogromno vidli raznoraznih, pa tudi v živo da ne bo pomote....gre se zato, da ni lepo mrtvih ljudi kazat po spletnih straneh oz. forumih, predstavljajte si da bi to naprimer bil vaš ožji sorodnik...in pol bi vi njegove slike še gledali po internetu, mislim da se ne bi ravno fajn počutli...

če ima pa kdorkoli od vas nek fetiš na te slike, in mogoče še kaj doživlja ob njih, pa priporočam ogled te strani- www.rotten.com , tukaj bote lahko potešili vse svoje bolane fantazije ob gledanju raznoraznih masakrov, tukaj pa se prosim vzdržite tega, ker si zamislite kak bi blo vam, če bi vam razmesarjenega otroka ali ženo kazali po internetu in zraven delili neke wannabe smart komentarje in moraliziranja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, sanjajte kar hočete, dejstvo je da te slike niso za takle objavljat, sploh pa na kakih jumboplakatih. Kej bolj idiotskega pa še ne :headbang:

NejcZ!

Oprosti, zajebu sem se! :slap: Nisi taprav. :grrr

Sorry!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NejcZ!

Oprosti, zajebu sem se! :slap: Nisi taprav. :grrr

Sorry!

ja ja - mene si mislo, ampak nejcz je tud isti šmorn ko jaz- sej vidiš da je v fan clubu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...tukaj pa se prosim vzdržite tega, ker si zamislite kak bi blo vam, če bi vam razmesarjenega otroka ali ženo kazali po internetu in zraven delili neke wannabe smart komentarje in moraliziranja.

OK, dajmo se zmenit..ti in ekipa nehate s smart komentarji in zajebancijo, v temah namenjenih ozaveščanju folka, jaz vas bom pa nehal spominjati na to, kaj vam verjetnostni izračun nakazuje, če se zares obnašate tako kot tukaj nakladate. Deal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NejcZ!

Oprosti, zajebu sem se! :slap: Nisi taprav. :grrr

Sorry!

Se mi je zdel :whistle:

ja ja - mene si mislo, ampak nejcz je tud isti šmorn ko jaz- sej vidiš da je v fan clubu :lol1:

Ja, približno, sam povsod pa ne razmišljama enako.. pa nič več nebo z fan klubom, si pravil lani da boma neki poračunala, pa nič ni blo z tega :trance_33_sleep:

Ampak res.. js sm proti takim plakatom, če že naj bo samo simbolično narejeno.. motor razbit, nekdo (CEL!) leži na tleh itd. v tem smislu.

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, dajmo se zmenit..ti in ekipa nehate s smart komentarji in zajebancijo, v temah namenjenih ozaveščanju folka, jaz vas bom pa nehal spominjati na to, kaj vam verjetnostni izračun nakazuje, če se zares obnašate tako kot tukaj nakladate. Deal?

1. moj prejšnji post ni bil zajebancija- mislim da se da razbrat kdaj se zezam in kdaj ne- vsaj tisti ki znate malo razmišljat, bi to mogli razbrat

2. mislim da je moj komentar glede na tiste objavljene slike bil kar na mestu- za razliko od vaših veleumnih "ozaveščanj"

3. NE! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi je zdel :whistle:

Ja, približno, sam povsod pa ne razmišljama enako.. pa nič več nebo z fan klubom, si pravil lani da boma neki poračunala, pa nič ni blo z tega :trance_33_sleep:

Ampak res.. js sm proti takim plakatom, če že naj bo samo simbolično narejeno.. motor razbit, nekdo (CEL!) leži na tleh itd. v tem smislu.

ja pizda kaj bi rad, sej sn ti pa zrihtal, da maš dostop do sveta golih in "lomnih u struku", ni to dovolj zaenkrat hehe... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3. NE! :D

Glede na to, da je na tem forumu 95%+ tvoje produkcije v kategoriji "smart komentarji in zajebancija" nisem nikakor pričakoval drugačnega odgovora. In ni problem v tem, da se ti hecaš. Problem je, da to počneš tam, kjer temu ni mesto. Očitno ti noče biti jasno, da cel forum ni "125-ke, javite se!" Je pa tvoja pravica nabijat in moja takšne slike limat, dokler se ob to ne obregne kak moderator.

Nekateri so, žal, dovzetni le za šok terapijo. In temu je namenjena slika z motorističnim motivom, brez rotten dot coma in nekrofilske naslade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lansko jesen se je na Jeperci (malo ven iz Medvod) ubil motorist! Ko sem se peljal naslednji dan mimo sem na cesti videl krvav madež......................... zmrazilo me je do kosti! Ko sem se vračal je bilo tam polno njegovih prijateljev, znancev, sorodnikov, ki so prinašali rože in sveče, sama žalost!

Vselej, kadar se peljem mimo me zmrazi..........................

Na tistem mestu še vedno gori polno sveč, gotovo so ga imeli zelo radi...............

Vprašajmo se, če želimo zase takšno parcelo polno sveč za cesto!!!!!!!!

Meni ni potrebna nobena slika, dovolj je vožnja iz Zbilj proti Jeperci!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pač tema , ki se nas vseh tiče. in zato bi bilo skoraj potrebno malo več razmisleka kakor pa ,da nekateri pišejo bedarije. :trance_33_sleep: vsi vemo na koga z prstom kažemo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja - mene si mislo, ampak nejcz je tud isti šmorn ko jaz- sej vidiš da je v fan clubu :lol1:

Res je! Ampak tudi ti si faca! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi je zdel :whistle:

Ja, približno, sam povsod pa ne razmišljama enako.. pa nič več nebo z fan klubom, si pravil lani da boma neki poračunala, pa nič ni blo z tega :trance_33_sleep:

Ampak res.. js sm proti takim plakatom, če že naj bo samo simbolično narejeno.. motor razbit, nekdo (CEL!) leži na tleh itd. v tem smislu.

Kakšno bo pa sporočilo reklame, ko nekdo cel poleg razbitega motorja? Nagradno vprašanje: komu bo to sploh seglo do razuma? Mogoče bi nekdo celo prej pomislil na zavarovalnico. Če imaš pomisleke in v tisti gmoti možganov celo prepoznaš svojega strica (iz tuje države, ker roko na tiča, slikano ni bilo v Sloveniji), lahko še zmeraj računalniško izvedejo montažo in dajo na ogled javnosti. Pa, kot sem že rekel, ampak nekateri slabo berete, rotten je stran, kjer se lahko ljudje naslajajo in takšni jo tudi obiskujejo. To sporočilo pa je imelo drugi pomen. Mislim, da ni treba ravno dosti sivih celic, da ga razbereš. Itak je znano že iz otroštva, da največje pizdarije si delal takrat, ko se nisi zavedal njihovih posledic. Nekateri celo življenje empirično spoznavajo svet, drugi pa preberemo kakšno knjigo, črno kroniko ali mogoče celo odpremo "gnilo" stran. 90% ljudi take zadeve streznijo, 10% si jih zatisne oči in si reče, da se njemu to pač ne more zgoditi. In "scroll"-ajo dalje. Lahko prehitevaš v nedogled, voziš v škarje, se pelješ po zadnji skozi center mesta, kršiš omejitve za več kot 50%, ampak jajc nimaš, dokler se ne upaš spoprijet s samim seboj.

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da je na tem forumu 95%+ tvoje produkcije v kategoriji "smart komentarji in zajebancija" nisem nikakor pričakoval drugačnega odgovora. In ni problem v tem, da se ti hecaš. Problem je, da to počneš tam, kjer temu ni mesto. Očitno ti noče biti jasno, da cel forum ni "125-ke, javite se!" Je pa tvoja pravica nabijat in moja takšne slike limat, dokler se ob to ne obregne kak moderator.

Nekateri so, žal, dovzetni le za šok terapijo. In temu je namenjena slika z motorističnim motivom, brez rotten dot coma in nekrofilske naslade.

ne, je pa veliko tem, takšnih kot tale, ki si zaslužijo sarkazma, pa ne na račun prometnih nesreč in same varnosti v prometu, temveč na račun določenih osebkov, ki mislijo da bodo s pametovanjem, z neštetokrat slišanim moraliziranjem, in povrhu lepljenjem prometnih pokolov, rešli katastrofalno situacijo na naših cestah... :slap:

raje skrbite zase in pazite nase, na druge ne morte vplivat, zarad mene prilepi še milijon masakrov, povej še 100 štorij kaj se je zgodilo na cesti ob določenih situacijah, jaz in večina na tem forumu, bo vozila enako kot je do sedaj...pa četudi eni ne bodo priznali...če pa je to pametno ali ne pametno pa ne bom komentiral...kljub temu, da je v osnovi avtor te teme in ostali vse to žele dobronamerno, čemur se ne posmehujem, je pa vse skup brezplodno za naše voznike- temu pa se posmehujem

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ups, nisem ga videl.

no super, a ti je prišlo? fajn...daj prilepi še kakšno izpod vlaka- tiste so najbolj fajne, ko si lahko izbereš vsak del telesa in notranji organ posebej...to pa je naslada ha :headbang:

eni res niste ravno čisto pri sebi, sej kak pogovor s strokovnjakom bi tudi mogoče kaj rešil- dvomim sicer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne razumeš.

Hotel sem pokazat, da včasih nastradajo tudi povsem defenzivni in nič hudega sluteči vozniki. Vzrok nesreč in smrtnih primerov ni vedno objestnost ali prehitra vožnja. :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne razumeš.

Hotel sem pokazat, da včasih nastradajo tudi povsem defenzivni in nič hudega sluteči vozniki. Vzrok nesreč in smrtnih primerov ni vedno objestnost ali prehitra vožnja. :glare:

ok

samo tak ko sn povedal, se mi zdi neumno lepit takšne slike in filme sem...to da nastradajo tudi defenzivni in nič hudega sluteči, menda ja vsak ve, zato ni potrebno lepit takšnih filmov- z tako nazornim prikazom kako nastradajo in kaj od njih ostane...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok

samo tak ko sn povedal, se mi zdi neumno lepit takšne slike in filme sem...to da nastradajo tudi defenzivni in nič hudega sluteči, menda ja vsak ve, zato ni potrebno lepit takšnih filmov- z tako nazornim prikazom kako nastradajo in kaj od njih ostane...

O pa še kako je potrebno. Dokler obstajajo gumpci, ki to zelo nazorno podoživijo, je to še kako dobrodošlo. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ki mislijo da bodo s pametovanjem, z neštetokrat slišanim moraliziranjem, in povrhu lepljenjem prometnih pokolov, rešli katastrofalno situacijo na naših cestah... :slap:

raje skrbite zase in pazite nase, na druge ne morte vplivat, zarad mene prilepi še milijon masakrov, povej še 100 štorij kaj se je zgodilo na cesti ob določenih situacijah, jaz in večina na tem forumu, bo vozila enako kot je do sedaj...pa četudi eni ne bodo priznali...če pa je to pametno ali ne pametno pa ne bom komentiral...kljub temu, da je v osnovi avtor te teme in ostali vse to žele dobronamerno, čemur se ne posmehujem, je pa vse skup brezplodno za naše voznike- temu pa se posmehujem

Raje si kdaj preberi kaj pišeš. Vse je torej, brezplodno, ker VAŠA GNADA, ki predstavlja večino :hmm: , tako misli. Tudi zakoni so brezplodni, ker, ko jih j... Da ne omenjamo tečajev varne vožnje ali česarkoli drugega, anede. Najbolje, da sploh nič ne počnemo, ker je itaq vse brezplodno :angry:

Za razliko od tebe obstajao tudi ljudje, ki se jih kaj prime. Če ne prej, pa potem, ko gredo skozi kakšno izkušnjo, ki jih spomne na prebrano. V trenutkih, ko se zamisliš in morebiti rečeš, fak, saj je un tompe o tem govoril. In to ne velja samo za troganje sem ter tja z motorinom. Ti vozi še naprej kot neodgovoren mulc, če ti to paše. Ni ti pa treba tega prodajat kot početje večine in nekaj kar je normalnega. Nismo vsi stari 20 let in/ali prepričani, da smo požrli vso pamet.

Ne razumeš.

Hotel sem pokazat, da včasih nastradajo tudi povsem defenzivni in nič hudega sluteči vozniki. Vzrok nesreč in smrtnih primerov ni vedno objestnost ali prehitra vožnja. :glare:

Ne ni. Vendar je takšnih primerov precej manj. In če si hotel povedati, da je vsak od nas lahko jutri udeleženec v nesreči, potem ti lahko to brez ovinkarjenja pritrdim. Delam pa vse, da bi se mi to ne zgodilo. In ne za to, ker se mi ne more zgoditi, da me bo kdo nasadil. Zato, ker bom naredil vse, kar se mi zdi potrebno, da nikomur ne bom dal šanse, da bi mi kaj takšnega lahko naredil. Jokcanje o zunanjih vzrokih, NA KATERE NIHČE OD NAS NIMA VPLIVA, ni nič drugega kot kazanje lastne omejenosti in nepoznavanje specifike motorizma skozi optiko varnosti. Ne glede na tvoj right or wrong, avtomobilski pleh, tovornjak, količek ograje, robnik, steber prometnega znaka, drevo itn. - ZMAGA. In ti izgubiš.

Da je omenjeni voznik bil nič hudega sluteč bi lahko rekel, da je vozil defenzivno pa ni možno reči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vem. Mogoče me bodo razni fan clubi spluval, vendar sem zalimal gor samo znak kater stoji legalno ob cesti. Vidiš ga pa samo tako, da se odpelješ tudi malo dlje kot pa do kafiča v drugi ulici :naughty:

p35s_alb_traum_strasse_bloody_motorcycle_poster.jpg

pa lep dan

Matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne razumeš.

Hotel sem pokazat, da včasih nastradajo tudi povsem defenzivni in nič hudega sluteči vozniki. Vzrok nesreč in smrtnih primerov ni vedno objestnost ali prehitra vožnja. :glare:

Nikoli ne bo razumel :) No, jaz sem, pred kakšnima dvema letoma, ko sem si malo ogledal te zadeve. Namen je dosežen. Edino, če nekdo prileti v mene, ampak zmanjšal sem vsaj tveganje, da se meni kaj zgodi zaradi nepredvidevanja. Po naselju vozim po omejitvah, pred križišči zmanjšujem hitrost tudi zunaj naselij, ne prehitevam v vsaki situaciji samo zato, da se mi bo dvignil tič itd. Vedno mislim na to, da hočem priti domov cel v enem kosu, nepoškodovan Kakor je rekel nekdo: življenje je važnejše od hobija. Slednjega egositično koristim samo jaz. Veliko več pa je ljudi, kateri so čustveno odvisni od mene.

Glede na to, da se eni spet zgražajo, sem jaz razbral sporočilo videa. Ne vozi pred tovornjakom, saj ne bo mogel pravočasno ustaviti, če se kaj zgodi (iz tega razloga bi jih že vrgel na železnice, avtomobili pa imajo nevem kakšne stroge zakone (am: 40m) za ustavljanje). Če že ne moreš nikamor in je tovornjak za teboj se pelji vsaj po sredini pasu. Vožnja ob robu vozišča je ravnotako nevarna, saj tovornjakarji nimajo občutka za dolžino prikolice (2x izkusil na svoji koži, poznam 3x prometne iz druge roke na isti način). Ja vozniki skuterjev dejansko s(m)o (bili) najbolj ogroženi, saj nas je zakonsko določena hitrost (hvalabogu ne za dolgo) omejevala in povzročala, da so nas vsi drugi udeleženci prometa neprestano prehitevali. Včasih tudi na nož. Ko sem odstranil blokade, sem se počutil nekajkrat varneje, saj sem se lahko "normalno" vozil s ostalim prometom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po branju vsega tega kozlanja, tudi mojega, da se ne bo ker matral to pripisat tudi meni, predlagam, da se v stilu raznih erotičnih tem odprejo teme tipa "razkosani motoristi" "smrt ob količkih" "poglej kaj lahko od tebe ostane če boš vozil prehitro" itd... pa se vanje nalima slike pobrane iz neta ali domače produkcije, mogoče še take "live" posnete takoj po nesreči, da bo na cesti bol varno. predlagam enake teme za avtomobiliste, kamioniste, traktoriste, kolesarje in pešce.

samo predlagam, ker ste eni prepričani, da bi to pomagalo. ja seveda...otopit um in povečat apatijo edino. mogoče bi lahko nadebudni moralizatorji organizirali post mortem delavnice, kjer bi v živo razkazali trupla ponesrečencev, ker slika je pač slika in ni tako nazorna, ker ni smradu, zvokov itd.

pa...pazte nase na cesti. jaz pazim na vas dragi motoristi, vedno. :winkiss:

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, tako kot tebe motijo takšne slike, tako mene motijo izjave tipa - kazni so hude..vsi drugi vozniki so nevarni..divjamo, ker ni motodroma itn. po vseh možnih temah kjer se količkaj omenja varnost in možnost, da tudi kaj sami storimo. Moje lepljenje slike je bilo namenjeno točno določenemu komentatorju in vsem, s podobnimi nameni. Namen ni bil, da bi sedaj iz tega delali fotorazstave ali preko posnetkov dokazovali svoj prav. Posnetek je nakazoval samo to, da lahko na motorju umreš. O tem oz. o preživetju pa teče debata v tej temi. Še tako drakonske kazni so popolnoma nepomembne v primerjavi z možnostjo, da se na vožnji težko poškoduješ ali umreš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po branju vsega tega kozlanja, tudi mojega, da se ne bo ker matral to pripisat tudi meni, predlagam, da se v stilu raznih erotičnih tem odprejo teme tipa "razkosani motoristi" "smrt ob količkih" "poglej kaj lahko od tebe ostane če boš vozil prehitro" itd... pa se vanje nalima slike pobrane iz neta ali domače produkcije, mogoče še take "live" posnete takoj po nesreči, da bo na cesti bol varno. predlagam enake teme za avtomobiliste, kamioniste, traktoriste, kolesarje in pešce.

samo predlagam, ker ste eni prepričani, da bi to pomagalo. ja seveda...otopit um in povečat apatijo edino. mogoče bi lahko nadebudni moralizatorji organizirali post mortem delavnice, kjer bi v živo razkazali trupla ponesrečencev, ker slika je pač slika in ni tako nazorna, ker ni smradu, zvokov itd.

pa...pazte nase na cesti. jaz pazim na vas dragi motoristi, vedno. :winkiss:

:worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!