Skoči na vsebino

Tunizija 2008


BoBo

Priporočene objave

Hoj,

ima kdo slučajno namen it dol letos oktobra, ali tam okoli? S punco nameravava it pa bi se komu priključila (prvo takšno potovanje in to:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoj,

ima kdo slučajno namen it dol letos oktobra, ali tam okoli? S punco nameravava it pa bi se komu priključila (prvo takšno potovanje in to:)

Midva pičiva septembra tako kot lani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo:) Za kolk časa sta pa nameravala it? Sicer ne vem če bo nama uspelo tako hitro, ampak možnost vsekakor obstaja :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo:) Za kolk časa sta pa nameravala it? Sicer ne vem če bo nama uspelo tako hitro, ampak možnost vsekakor obstaja :rolleyes:

14 dni pride glede na finančne zmožnosti in količino dopusta, kar dobra kombinacija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen budget pa mata? Nisem si še pogledal cen, ampak baje bi se dal s 500 evri po osebi priti čez, no na toliko računava, mogoče sva optimista :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen,

Z motorjem sicer nisem bil dol, ampak se mi vseeno zdi 500 EUR na osebo preveč optimistično (če tu štejemo trajekt, hrano, spanje, gorivo).

Kakšnih 800 EUR na osebo bi kar bilo za računat (brez razkošja).

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen budget pa mata? Nisem si še pogledal cen, ampak baje bi se dal s 500 evri po osebi priti čez, no na toliko računava, mogoče sva optimista :whistle:

1400 eur/par sva zagonila, da se tudi za 1000/par vendar brez si privoščit pivce in se s 4*4 vozit po sahari in jest polkilske ribe v Tabarki in zvečer hodit na šišo ne bi bilo isto. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ups ane:)

bo treba še malo našparat očitno :whistle:

Kot ti je napisal - seveda se za 1000€ za dva pride dol in nazaj, je pa pač šment, ker le ni najbližja opcija, pa še trajekt je v igri. Se pa seveda da, za moje pojme se vseeno splača it dol pa videt kak noro bo, pa tud če ne bo za šiše pa 4 pive vsak dan, jebi ga, noro bo vseen!!! Ne obupat, sam gas pa dolgo luč :) Seveda pa obstajajo še druge opcije, ki so cenovno malce ugodnejše in bota za 1000€ mal bl razkošno živela - če ti to pač kaj pomeni!

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez piva in šiš zdržim brez problema :rolleyes:

Je pa fino če je mal rezerve v tošlu, že za nepredvidene stroške:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa fino če je mal rezerve v tošlu, že za nepredvidene stroške:)

Za to mam jz Eurocard :) hehe. Sploh ni šala, ampak resno. Če mi vsega zmanjka je še vedno 400€ čiste rezerve, prav tako si je pametno povečati limit, da je še tu ena rezerva, pa še kakega kolega/mamo/ateta/...met na vezi, da ti na hitro nakaže kakšnega stotaka, če je ravno potrebno.

Ko sm jz prvo "orenk" potovanje izvajal sem imel na dan odhoda 0€ (al so bli SIT takrat) na računu in sm si reku, ma bo že :P pa itak da je blo, hehe.

Uživajta!

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ker se september bliža, me zanima katere dokumente potrebujeva za takle izlet v tunizijo?

In pa do kdaj je treba rezervirati karte za trajekt?

Prav tako bi bil hvaležen, za kakšen dober nasvet o tem, kaj se splača oziromo je potrebno videti:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker se september bliža, me zanima katere dokumente potrebujeva za takle izlet v tunizijo?

In pa do kdaj je treba rezervirati karte za trajekt?

Prav tako bi bil hvaležen, za kakšen dober nasvet o tem, kaj se splača oziromo je potrebno videti:)

Naša enomesečna tura (marec in april) je kar lepo opisana na strani Desertsoul-a http://www.desertsoul.com/ , ter v 10. številki Avtomagazina "Za sanjani"; avtorja Matevža Hribarja -Batzajla. Pa tudi v njegovem blogu, bo kaj videti http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/blogi/matevz-hribar/

Tu pa še nekaj slikic

Lp Regi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker se september bliža, me zanima katere dokumente potrebujeva za takle izlet v tunizijo?

In pa do kdaj je treba rezervirati karte za trajekt?

Prav tako bi bil hvaležen, za kakšen dober nasvet o tem, kaj se splača oziromo je potrebno videti:)

Oj Piton,

pasoš, prometno in vozniško (če ga imaš :P)

Vojno zvezd si prej poglej, ker jo na robu puščave na veliko poudarjajo, Pa Angleškega pacienta.

Vrnila sva se pred dobrim mesecem (junij) - vroče je bilo ... zanimivo pa tudi.

Trajekt - nekoliko cenejši je alžirski - cca 12 dni prej ga MORAŠ rezervirat, sicer karto direkt kupiš.

Kaj več pa na PM.

rrrr

Popravljeno . Popravil rrrr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Malo čudno vprašanje,

kako kupite karte? Midva bi jih kupila pri snctm, seveda želijo kartico, ampak imajo vsi ljudje s kartico limit 400 evrov, tako da ta opcija odpade. Na njihovi strani pa tudi ne najdem opcije za samo rezervacijo??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živ,

Zaprosi za višji limit pri svoji banki. Če redno plačuješ in imaš nek normalen dohodek ti bi morali brez težav dvigniti na kakega jurja in pol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Z veseljem poročam, da je moje (najino) prvo potovanje uspelo, motor je oddelal svoje popolnoma brez težav, edino sranje je bil mraz včeraj zvečer v Sloveniji in tisti nalivi iz 17. na 18. september ko sva štartala :winkiss:

Pa Midasa nisva imela sreče videti zaradi poplavljene ceste :cry:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj kaj več opiši o potovanju, slike, dogodki, sama pot.... Kako gre tenerejka po sipinah?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bojim da te bom moral razočarati :rolleyes: Se nisem kaj dost afnal po sipinah (glede na okoliščine nisem želel tvegati motorja), kar pa sem zapeljal v pesek je bilo s polno naloženim motorjem- ergo je bil rezultat mučenje :whistle:

post-4739-053262400 1286180872_thumb.jpg

post-4739-067110900 1286180925_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!