Skoči na vsebino

MOTO BOOM- 10.04. - 13.04.2008


motoristek

Priporočene objave

Zdejle me je presinilo: kako lahko sedi tamle tkole namazana? Jest bi koj dol cmoknu...

Mogoče pa sedi na kakšni štangici :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ENA PROŠNJA!!!!

Danes nekje okrog 16.00 sem bil na sejmu. Ko sem si ogledal motorje, sem šel pofirbcat še gospodarska vozila. Mal sem se "petljal" okoli Renaultov masterjev in Kangoojev, petljal tolk, da sem v enem izmed njih pozabil fotoaparat. Canon A 560.

Če kdo kaj izvoha.....če ga je kdo že izvohal...slučajno...na PM, prosim, da se zmenimo okol nagrade.

Če ti je kaj v "tolažbo" :devil: jaz sem v 12-tih mesecih že tretjega kupil.Prvega(Sonya 6 MP) so mi lani junija ukradli v Avstriji(Vilach),drugi(Sony 10,1 MP) je v jeseni dobil malo vode (crknil displej) in tretjega (Sony8,1MP)kupil pred kratkim na Ebayu za 200 EU.

Ps;pri vsem tem je edini + ,da imam zdaj 3 polnilce,3 baterije,3 kable,2 taškici in 4 kartice :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist navdušeno čekiram novo R6-ko, se gor usedem, gledam, probam šaltat, čist navdušen, blabla ... Stopim dol in mi reče sestra. Ej, a se ti sploh zavedaš da se je ena hostesa "obdrgnila" ob tebe. Ja, bla je una od TSC Labe. LOL, še opazu je nism :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti je kaj v "tolažbo" :devil: jaz sem v 12-tih mesecih že tretjega kupil.Prvega(Sonya 6 MP) so mi lani junija ukradli v Avstriji(Vilach),drugi(Sony 10,1 MP) je v jeseni dobil malo vode (crknil displej) in tretjega (Sony8,1MP)kupil pred kratkim na Ebayu za 200 EU.

Ps;pri vsem tem je edini + ,da imam zdaj 3 polnilce,3 baterije,3 kable,2 taškici in 4 kartice :headbang:

Car!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti je kaj v "tolažbo" :devil: jaz sem v 12-tih mesecih že tretjega kupil.Prvega(Sonya 6 MP) so mi lani junija ukradli v Avstriji(Vilach),drugi(Sony 10,1 MP) je v jeseni dobil malo vode (crknil displej) in tretjega (Sony8,1MP)kupil pred kratkim na Ebayu za 200 EU.

Ps;pri vsem tem je edini + ,da imam zdaj 3 polnilce,3 baterije,3 kable,2 taškici in 4 kartice :headbang:

Saj tle je "keč". V treh letih je to že drugi, ki sem ga izgubil. Prejšnjega Sonyja P73 sem na Debeli peči podaril neznanemu planincu, tega pa očitno neznanemu ljubitelju Renaultov. Ja, kartic pa polnilcev, torbic itd.. bom pa kmalu imel toliko kot ti.

Ampak zanimivo..Olympus MJU 740 (drugače podn od podna..neverjetno slabe slike mi dela) sem me pa drži kot klop. Še na Baščaršiji pri Želju me je čakal pol ure na mizi. Verjetno tudi Bosanci poznajo njegovo "kvaliteto".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist navdušeno čekiram novo R6-ko, se gor usedem, gledam, probam šaltat, čist navdušen, blabla ... Stopim dol in mi reče sestra. Ej, a se ti sploh zavedaš da se je ena hostesa "obdrgnila" ob tebe. Ja, bla je una od TSC Labe. LOL, še opazu je nism :lol:

A si čist not padu :lol: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še par mojih, kolikor so pač uspele slike.

Je bilo kar nekaj za pogledat, lahko bi bilo pa seveda več. Najbolj mi je bil pa všeč Benellijev pa KTM-jev štant. B)

post-532-1208027337_thumb.jpg

post-532-1208027363_thumb.jpg

post-532-1208027381_thumb.jpg

post-532-1208027397_thumb.jpg

post-532-1208027409_thumb.jpg

post-532-1208027420_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rahlo sem razočaran nad videnim... Cruiserjev in chopperjev niti za vzorec. Razen v šotoru. Ni bilo BMW, da bi videl F800. :hmm:

Sva z mojo šla z motorjem od doma, rahlo pršelo. Po 20 km pa se je ulilo... Nazaj, pa z avtom. Nazaj grede pa v Vinski gori eno uro stala v koloni (cesta zaprta zaradi prometne nesreče).

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še par mojih, kolikor so pač uspele slike.

Je bilo kar nekaj za pogledat, lahko bi bilo pa seveda več. Najbolj mi je bil pa všeč Benellijev pa KTM-jev štant. B)

Od vseh hostes v četrtek se mi je tale Katarina zdela daleč najbolj simpatična

post-532-1208027363_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi!

RAZOČARANJE

-Sejm namenjen vsem. ki plačajo,

-v eni hali motorji v drugi viličarji...

-Naj bo motoboom v eni hali druga pa naj bo na drug datum.(moje mnenje)

Najboljši sejm je biu "formatool"(mašine en mož, ki ve kaj prodaja in hostese za dekoracijo in postrežbo)

Na tem sejmu pa nisem dobu občutka, da kdo kaj predstavlja.

Velka večina bolj hladna...

Tudi na motosvetu v stilu ej ja spel se morm na čik ...(nič kaj od tistga obljubljenega)

Dve leti nazaj je blo pa ful fajn z Barbaro .

OK dost nekaj fotk prihaja.

:unsure:

čau

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi!

RAZOČARANJE

-Sejm namenjen vsem. ki plačajo,

-v eni hali motorji v drugi viličarji...

-Naj bo motoboom v eni hali druga pa naj bo na drug datum.(moje mnenje)

Najboljši sejm je biu "formatool"(mašine en mož, ki ve kaj prodaja in hostese za dekoracijo in postrežbo)

Na tem sejmu pa nisem dobu občutka, da kdo kaj predstavlja.

Velka večina bolj hladna...

Tudi na motosvetu v stilu ej ja spel se morm na čik ...(nič kaj od tistga obljubljenega)

Dve leti nazaj je blo pa ful fajn z Barbaro .

OK dost nekaj fotk prihaja.

:unsure:

čau

Kdo ti je pa to na našem štantu rekel??? In za tisto oblubljeno (nalepke itd.) je treba hostese ogovoriti in jim povedati, da bi rad nalepke !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a če pridm ju3 ponovno, morm še enkrat plačat 5€? :D al se da preko vez pridt not 4 free? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!