Skoči na vsebino

MOTO BOOM- 10.04. - 13.04.2008


motoristek

Priporočene objave

Meni je bilo všeč! Naslednjo bom šel brez froca, ker moram kupiti mini štirikolesnika. Drugo leto bo že motor, naslednjo pa ziher hostesa. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 leti nazaj je bil sejem veliko boljši saj je bilo več rastavljalcev, avtomobilov ni bilo skoraj NIČ. Pri nas je zmiraj tako da je neka prireditev na začetku dobra potem se pa z leti POSLABŠA. Zgleda je bil to sejem HOSTESE in VZDRŽEVANJE :lol:

Folk kaj vam pa je...kakorkoli se kdo potrudi vedno bo kdo popljuval...

dej spat raje pejt pa sam kej nared če znaš...namest da vrtiš jezik!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je bilo všeč! Naslednjo bom šel brez froca, ker moram kupiti mini štirikolesnika. Drugo leto bo že motor, naslednjo pa ziher hostesa. :rolleyes:

Drugo leto ne bo nič... ker je sejem na vsake 2 leti ;)

Boš pa naslednjič motor in hosteso :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj, jaz pa tam okoli hodil pa nič! Fauš sn ti!

... ne bit slabe volje. Ti ga bom posodil, da se boš enkrat lahko z njim podpisal :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak ima pravico povedati svoje mnenje. To pa še zdaleč ne velja, da imamo vedno vsi prav. Kar se tiče motorjev sem zadovoljen, čeprav nekaj znamk sem pogrešal. Imam pa eno veliko pripombo. Tisti, kateri so prišli avte gledati, so lahko res razočarani. Pred 2 leti je bilo dosti več za videt. Letos pa mislim da je imel samo bmw, ki je dal poudarek na M serijo. Velikih znamk (Renault, Audi, VW, Peugeot, Fiat, Honda....pa nisem nikjer zasledil) Tu bi se res mogli podruditi.

Nekaj slikic dobite na tem naslovu. http://www.email.si/apps/es_gallery/a.php?id=48298

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak ima pravico povedati svoje mnenje. To pa še zdaleč ne velja, da imamo vedno vsi prav. Kar se tiče motorjev sem zadovoljen, čeprav nekaj znamk sem pogrešal. Imam pa eno veliko pripombo. Tisti, kateri so prišli avte gledati, so lahko res razočarani. Pred 2 leti je bilo dosti več za videt. Letos pa mislim da je imel samo bmw, ki je dal poudarek na M serijo. Velikih znamk (Renault, Audi, VW, Peugeot, Fiat, Honda....pa nisem nikjer zasledil) Tu bi se res mogli podruditi.

Nekaj slikic dobite na tem naslovu. http://www.email.si/apps/es_gallery/a.php?id=48298

Kje hudiča si tol plehovja našel, jaz sem samo meso gledal :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blo je zakon..

smo se z bejbami slikali nobena ni bla slabe volje...

Roky-a sm spoznal...me upraša po nicku, pu movem Tada me je takoj prepoznal(enkrat v preteklosti me je napizdil,če ne celo temo zapru :lol1: (dobri stari

cajti))

Kdo je pa rekel, da sta bile slabe volje? Obe sta bili vse dni veselo razpoloženi :OK:

Pa si me, a :naughty:

Sejem je bil res super, spoznal veliko novih ljudi, med njimi tudi kar nekaj motosvetovcev :OK: Škoda k so ti 4. dnevi tko hitro minili :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sejem je bil res super, spoznal veliko novih ljudi, med njimi tudi kar nekaj motosvetovcev :OK: Škoda k so ti 4. dnevi tko hitro minili :unsure:

roky, lepo da smo se spoznal :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fajn je blo ampak sem bil omejen z časom potem pa sem zdravca srečal in najdu bufo z starimi flašami pa si več nisem uspel vsega ogledat :headbang:

no ja fajn je blo vseeno :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od vsega videnega mi je bilo "tole" najbolj všeč...

post-6544-1208164969_thumb.jpg

Mater sta morala ona dva zadaj "onanionana" zvečer :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si ne zasluži naziva sejem ta reč v celju letos.

leta 2000 je bilo več za videt. lahko bi bil še avto sejem, da bi človek porabil še 30min več za sprehod po razstavišču.

velika žalost za tako reklamiran dogodek !!!!

če ne bi bilo hostes bi obiskovalci zažgali dvorane za protest ;)

na moto boomu se ne vidimo več :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je blo pa zakon :worship: Hostese prjazne ful vse (ran enih dveh v soboto tam pri avtih).. da nebote zamenjal, tista od A3M je bla supr :whistle: Drgač pa je, črna pa je bla najbolj prijazna od vseh pomoje :worship: Men je blo fajn no :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na moto boomu se ne vidimo več :krneki:

js bom pa pršu pogledat čez 2let spet.. v upanju, da bo več prikazanega.. :)

sj drgač pa niti ni blo tok zlo švoh, pa vreme je mal uniču vso zadevo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fajn je blo ampak sem bil omejen z časom potem pa sem zdravca srečal in najdu bufo z starimi flašami pa si več nisem uspel vsega ogledat :headbang:

no ja fajn je blo vseeno :whistle:

hwala enako :whistle:

sicer pa prišli dol, kot softiči, z kombijem, videl Stelviota (še dobro, da je bil takoj ob vhudu, drugače...) :slap: , seveda zamudil na box in tako brez boja predal prvo mesto :fight1:

Prišel na štant od MSa, tam sami žejni, hvala za aperitiv,sem ga bil res potrebn, sm bil ves prešvican od silne vročine, ki je bila v halah.....

pol še par hainikenčkov (Hwala Bladzotu in Noisu za pogostitev)

no po tistem, pa kot je že PERVY napisal se je pa začel SSP (sanjskisobotnipopoldan) :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk kaj vam pa je...kakorkoli se kdo potrudi vedno bo kdo popljuval...

dej spat raje pejt pa sam kej nared če znaš...namest da vrtiš jezik!

Daj malo misli z glavo, če bi se saj malo potrudili bi bilo tako kot pred dvemi leti, takrat je bil sejem SUPER, zdaj pejd pa ti mal spat, zgleda da tebi par lepih hostes zmeša glavo in zato sploh ne vidiš kaj si prišel gledat :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!