Skoči na vsebino

MOTO BOOM- 10.04. - 13.04.2008


motoristek

Priporočene objave

JAH MI ŽE NISI BIL DOVOLJ SIMPATIČEN IN ME NISI PREPRIČAL, DA SE MI NI ZDELO VREDNO PRSTKA ZATE PREMEKNITI- HAHAHAHA- JOKE

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

no sej bomo dons vidl bejebe

bom pršu do štanat rabm nalepke......zapomnta si ime TADA :slap:

Popravljeno . Popravil tada
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, pa moto simulator je bil ful fajn, ima še simulacijo drsanja tačk v nagibu. :OK:

sem ga sprobala....pa tudi podrsala :rolleyes: :blush:

pa dvakrat so me zbili :blush:

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pridem okol 2h pogledat, upam da bo še kakšen razstavljalec ostal do takrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je to moto boom al je erotik sejem :whistle:

:lol:

Vidm da se mate lepo tam :OK: Update kr lepo prhaja(z slikami) :grim

Roky, vidm da si nek pomemben VIP ratu :D

Popravljeno . Popravil Tony
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale Moto Boom je kr dobro izpadel :OK: , edino škoda, da ni bilo za videt nove 1000 kubičbe Hornetke

in da smo morali tako zgodaj oditi iz sejma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale bjondasta hostesa pa je neki bolšega :lol1:.....pri deževnem vremenu more imet sončna očala B) in to še celo notri :kva1: :whistle: :lol1: :lol1:

drugač pa lepe slikice :OK: sploh inothermova yamaha :whistle: :blush: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale bjondasta hostesa pa je neki bolšega :lol1:.....pri deževnem vremenu more imet sončna očala B) in to še celo notri :kva1: :whistle: :lol1: :lol1:

drugač pa lepe slikice :OK: sploh inothermova yamaha :whistle: :blush: :rolleyes:

Dete drago,kaj se pa ti sploh spoznaš na bjondaste hostese? :P :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa očitno nisi bil na sejmu erotike :whistle:

bil bil pa verjetno so tu boljše kt so ble tam...bom dons ocenil :)

sicer je pa dejstvo sejem brez žensk ni sejem kar pomeni motor in ženska gresta skup seveda en v obleki ena pa dokaj brez :whistle:

Popravljeno . Popravil Erik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: :naughty: .......... no sejem pač glede na slovenske razmere( druga ne mores pričakovat) vsaka 2 trgovina v avstriji ima vec motociklov kot tukaj pol razstavljalcev skupaj. drugače pa vrjamem da bo z leti boljše in bomo se z vesljem hodili na sejme in vsako leto pol opravljali kaksen k.... je bil :winkiss:

aja razočaran edino ker naje ni bilo tekmovanja v najlepšem tattooju!??? ker je bilo baje premalo prijavljenih :naughty: :naughty: aja ze samo mi smo bili 4 tako da......

Popravljeno . Popravil hilton
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: :naughty: .......... drugače pa vrjamem da bo z leti boljše in bomo se z vesljem hodili na sejme in vsako leto pol opravljali kaksen k.... je bil :winkiss:

Pod tole se pa podpišem. :worship:

Taki pač smo, Slovenceljni, z menoj vred. Ne, da bi vzpodbudili, če grajamo.

Hilton, dobro razmišljanje, upamo, da bo 2010 mnogo bolje, kot letos, vsaj tako, kot je bilo 2006.

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dete drago,kaj se pa ti sploh spoznaš na bjondaste hostese? :P :winkiss:

:lol1: :lol1: halsi moj ti že veš :004

zgleda da si morem peroksid na glavo zlit, da jih bom razumela :lol1: :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo kar držalo, vsi kritiziramo, čez dve leti bomo pa spet tam... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blo je zakon..

smo se z bejbami slikali nobena ni bla slabe volje...

Roky-a sm spoznal...me upraša po nicku, pu movem Tada me je takoj prepoznal(enkrat v preteklosti me je napizdil,če ne celo temo zapru :lol1: (dobri stari cajti))

NejcZ sorri ker te nism poklicu, fotru se je neki modil, pa še pol ni blo nobenga tomosa več spredi(mislm da ob 13:30)

Motorji zakon,pa še tekmoval so kdo ma boljši glas hoda z leovince-m al una yamaha ta modra na začetku(daytona)z akrapovičem.

lp

dsc1062.jpg

dsc1069.jpg

dsc1079.jpg

dsc1046.jpg

dsc1094.jpg

Popravljeno . Popravil tada
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz tud utegnil priti. Sicer mal pozno včeraj... nalepk ni bilo več.... sm pa (motosvetov) kemični dobil. Hvala. Kdo so pa bili te za motosvetovem stantu?? Slike bi pa nalepu sem, sam moram pogruntat kako to gre...

Hostese so bile dobre... kako so se le uspele smehlati ves čas.... ko so fotoaparat vidle so se že smehljale.... :worship: Zdaj pa na masažo obraznih mišič :whistle:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 leti nazaj je bil sejem veliko boljši saj je bilo več rastavljalcev, avtomobilov ni bilo skoraj NIČ. Pri nas je zmiraj tako da je neka prireditev na začetku dobra potem se pa z leti POSLABŠA. Zgleda je bil to sejem HOSTESE in VZDRŽEVANJE :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo kar držalo, vsi kritiziramo, čez dve leti bomo pa spet tam... :whistle:

Ja ,neke izbire ravno ni v naši deželi,če imaš željo kaj takega pogledat.Upam,da bo naslednič kaj več za videt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!