Skoči na vsebino

MOTO BOOM- 10.04. - 13.04.2008


motoristek

Priporočene objave

a če pridm ju3 ponovno, morm še enkrat plačat 5€? :D al se da preko vez pridt not 4 free? :evilgrin:

Za študente je 3,5€ :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

taki poden od sejma..........

pi*** nisem bil še na slabšem....

kurba,slovenci ne znamo,nekako ne rata,da ga jeb** :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za študente je 3,5€ :unsure:

eni pač ne verjamejo.. js bi lohk reku da sm mladoletn :P zgledam že tko :D

P.S. haha.. najbl smešn je blo to, k ena baba ukol skače z vrečko srečk pa govori da prazna srečka zadane 200€, ostale majo pa različne nagrade.. in takoj poleg blagajne (kjer se nabav vstopnco), je naliman gor A4 format, kjer piše da naj NE kupujemo srečk..bla,bla,bla.. ker je cena prevelka itd. in se ne splača :D tista baba pa tm okol skače s srečkam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni pač ne verjamejo.. js bi lohk reku da sm mladoletn :P zgledam že tko :D

P.S. haha.. najbl smešn je blo to, k ena baba ukol skače z vrečko srečk pa govori da prazna srečka zadane 200€, ostale majo pa različne nagrade.. in takoj poleg blagajne (kjer se nabav vstopnco), je naliman gor A4 format, kjer piše da naj NE kupujemo srečk..bla,bla,bla.. ker je cena prevelka itd. in se ne splača :D tista baba pa tm okol skače s srečkam :D

Kaj ne verjamejo? Pokaži študentsko izkaznico?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ne verjamejo? Pokaži študentsko izkaznico?

nimam.. meu sm jo sam takrt k sm na iskro hodu.. tko al tko jo pa nism uporablov, in mi je blo škoda keša za nove nalepke itd.

vseen pa lohk vid da zgledam mld, pa da sm vrjetn študent.. tko da bi lohk dala za 3.5€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsa čast tistim ki ste danes šli z motorji dol.. sigurno sem vas videl najmanj 30 :worship:

js pa tomazin sma mela edina čelade v garderobi :rolleyes:

Ma od TSC Labe so bile ta naj tabulše :whistle:

:OK: .)

pridemo ju3 spet .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rahlo sem razočaran nad videnim... Cruiserjev in chopperjev niti za vzorec. Razen v šotoru. Ni bilo BMW, da bi videl F800. :hmm:

Sva z mojo šla z motorjem od doma, rahlo pršelo. Po 20 km pa se je ulilo... Nazaj, pa z avtom. Nazaj grede pa v Vinski gori eno uro stala v koloni (cesta zaprta zaradi prometne nesreče).

za drek pumpe ta sejem ni,kaj si prčakvou? :trance_33_sleep:

kot vidiš tud bmw......nima tu kaj iskati... :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale post je pa namenjen hostesama (k vem da to prebirata, pa čeprav samo na sejmu)..

MAL VEČ ŽIVLJENJA DEJTA OD SEBE, MAL BL NA POSKOK PA TO :D

se vidmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm pokazu eno zlomljeno čist spraskano kartico

k se komi eno faco vid

pa še ta osebek na sliki(jst) ma kratke lase

vsen sm dal samo 3,5€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sejem – razočaranje, napram 06. Kje so bili belo modri, a ni mogel zastopnik oziroma kak prodajalec predstavit vsaj nove F modele. Predlani so imeli zavidljiv prostor in celo paleto motorjev. Videl nekaj poznanih obrazov, vsaj nekaj.

Se strinjam. Much Ado About Nothing.

Sejem '06 je bil boljši. Mnogo boljši.

Meni osebno je ful všeč Benelli, pa dober se mi je zdel KTM-ov prostor, Ike, hvala za prijazen sprejem. :OK:

Pa všeč so mi Kwaki. Jasno.

In ja, Purple, res te je bilo prijetno spet srečat. :worship:

Upam, da ob toplem vremenu na kaki furci.

no, sj eni tut limamo slikce motorjou sm notr :)

:grim

Hja, eni ... menda si eden hudo redkih.

Nič proti hostesam, nekatere so res prava paša za oči, če pa že itak sexy podobo krasi še (vsaj profesionalno) žareč nasmeh, jih vsi radi opazujemo, ne le moški.

Za moderne sejme in zahtevne obiskovalce je mnogo, mnogo premalo biti le samoumeven okras pa kakšne tri stavke spregovorit (vsa čast izjemam, ki zmorejo še kaj drugega kot biti le sebi všeč).

Izcimi se le mlačna juha.

Najboljša je bila itak družba. Ne le na sejmu, še kasneje, vse do zgodnjega večera.

Toteki, carji! :worship:

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojemo fotru je prodala študentsko brez problema :whistle: Js tud nimam nobene izkaznce al pa kej... Drugače pa ja.. pridem danes. Upam da nebo dežja. Moram probati še tisto jajco od simulatorja od policije :)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noben štant nima tolk dobre kelnarce, kokr je bladzo :OK:

Mene je šef napil do daske... :naughty: fajn je bilo... :yea1: doma ne :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj fotk iz mojega mini arhiva slik ;)

moto-boom-2008-011.jpg

Ta je pa tak cukrček,oziroma čokoladica!!! :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za drek pumpe ta sejem ni,kaj si prčakvou? :trance_33_sleep:

kot vidiš tud bmw......nima tu kaj iskati... :devil: :devil:

..če sem malce zloben, pa v stilu nazaj odgovorim: -kvaliteta ne rabi velike reklame.

Preden vsi ogorčeno replicirate, malo heca mora biti. Chopperji so pač ,,iz mode'' (pozerji so jih prodali, pa šli na drugo vrsto), BMW pa tako in tako vemo da je 1A. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram probati še tisto jajco od simulatorja od policije :)

Probal sem in je dobra stvar :worship: . No, drugič bi bilo verjetno boljše :whistle: , ker se moraš navadit "igrico", ki je presneto resna.

Kapo dol pa pred obema policajema na štandtu :worship: . Takim lahko komot rečeš, da sta DEDA. Deda s šlifom!!! Že iz pogovora si videl, da sta motorista in njuna pripomba, da bi ta simulator MORALA imeti vsaka avto šola, je lepo pokazala njun namen. PREVENTIVA. Ta dva sta, po moje, več dobrega naredla v enem dnevu, kot marsikaj drugega. Benti, če bi vsi policaji bli taki, potem bi nam bilo lažje na cesti. Radarji bi se postavljali na ....., no to je že druga tema :unsure: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bmwslo!...

A ti 'maš pa čist novo :o ženo??? :hmm: :? :P

Ena od žena... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena od žena... :naughty:

Bolj potiho govori, da te ne slišijo ostale :whistle:

Ja Motoristek si to lahko privošči, jaz pa kar pri moji vstrajam. Sigurno je sigurno :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale post je pa namenjen hostesama (k vem da to prebirata, pa čeprav samo na sejmu)..

MAL VEČ ŽIVLJENJA DEJTA OD SEBE, MAL BL NA POSKOK PA TO :D

se vidmo

Aaaa motaš Fifty a :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aaaa motaš Fifty a :naughty:

JAH MI ŽE NISI BIL DOVOLJ SIMPATIČEN IN ME NISI PREPRIČAL, DA SE MI NI ZDELO VREDNO PRSTKA ZATE PREMEKNITI- HAHAHAHA- JOKE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale post je pa namenjen hostesama (k vem da to prebirata, pa čeprav samo na sejmu)..

MAL VEČ ŽIVLJENJA DEJTA OD SEBE, MAL BL NA POSKOK PA TO :D

se vidmo

JAH MI ŽE NISI BIL DOVOLJ SIMPATIČEN IN ME NISI PREPRIČAL, DA SE MI NI ZDELO VREDNO PRSTKA ZATE PREMEKNITI- HAHAHAHA- JOKE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!