Skoči na vsebino

Novi Marof 2008


Frips

Priporočene objave

Hola Frips,

odlično, smo že trije! kaj bo luštno :)

mimogrede: danes je napoved 15 stopinj, za naslednjo soboto pa 16 :whistle: komaj čakam PROBIKE Bojanove slikce od danes...

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi pri meni dopust ni noben problem :D Samo, da motor skup zmečem, pa sem takoj za akcijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola Dex,

odlično, štirje... the more, the merrier, al kaj so že rekli včasih :)

jst pa dodajam: ampak ne več kot 25, hahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maloprej sem se vrnil z Marofa, moja prva fura letos. :) Kaj naj rečem........nič, bom par slikic prilepo, da vidite, kakšno je blo danes dol :rolleyes:

post-2583-1203863408_thumb.jpg post-2583-1203863429_thumb.jpg

post-2583-1203863450_thumb.jpg post-2583-1203863465_thumb.jpg

:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola jose,

ja kaj je zdej, a ne boš nč več povedal, samo tehle nekaj slikc?? jst tle ves svetlozelen in slinast čakam da še kaj napišeš, pismo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madon kok firbcov je blo :whistle:

Ko pa bote planirali med tednom,pa javite kakšen dan ali 3 prej. Da še moja lahk fraj zrihta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ suzuki

jaz sem bil tam ob enih pa še to samo za ene 10 minut, pol pa šibal dalje in takrat se še ni kaj preveč dogajalo. Samo dva sta kolenčkala po stezi, vsi ostali pa so šele razlagali, nastavljali, pripravljali svoje motorine, tudi nekaj kartov je blo. V glavnem folka je blo tam ogromno, kot da je vrhunec sezone :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola jose,

hvala za dodatek, verjamem da je blo hudo divje, najbrž res še bolj kot v polni sezoni... saj bom jst tud čist podivjal, če ne bom kmalu naredil nekej deset krogov na Marofu!!! ampak sej bo, sej bo... samo še malo :naughty:

@ PROBIKE Bojan: super slikce (kot vedno) :worship: hvala!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Glede na vreme bo še malo pavze ampak v začetku aprila bi pa se že splačal kak dan v tednu dopust vzet. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola KeC,

ekzektli :naughty: pa tud če bo vikend se ga ne bom branil... smo na vezi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor smo na vezi. Bom pa ciljal na kakšen dan med tednom. Manj gužve. Dopusta mi pa tako ali tako preveč ostaja :D

Se slišimo/tipkamo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor smo na vezi. Bom pa ciljal na kakšen dan med tednom. Manj gužve. Dopusta mi pa tako ali tako preveč ostaja :D

:grim Enako. Sem vsak dan na Accuweather na Marofu. Ob prvi priliki jo definitivno pičim dol. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda pride tud moja malenkost takoj ko se segreje !! Pa hvala tistim ki me obveščate o tem mimo foruma glede na to da sem vsako prestopno tukaj gor :blush: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene bi tudi zanimalo v najkrajšem času

za keri dan bi se zmenli ?

Jaz definitivno ob prvem pravem vremenu če bo le moped na red. Ampak kaže, da še vsaj 2 tedna ne bo nič... Z vremenom namreč...

Popravljeno . Popravil marko55
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola, marofoljupci!

me veseli tolikšno navdušenje, se najdemo gor takoj ko bo primerno vreme - upajmo da res najkasneje v 14 dneh... 7 of 9 je zrihtana in prštimana, že nestrpno hrza v hlevčku :naughty:

PS Lara! jasno da si zraven, dobrodošla :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola, marofoljupci!

me veseli tolikšno navdušenje, se najdemo gor takoj ko bo primerno vreme - upajmo da res najkasneje v 14 dneh... 7 of 9 je zrihtana in prštimana, že nestrpno hrza v hlevčku :naughty:

PS Lara! jasno da si zraven, dobrodošla :)

Čaki sam da gumo zamenjam i gasa :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola Lara!

moja UDBA mi je sporočila da že maš novo gumo :naughty:

tko da se zihr kmalu spet vidmo, vsaj na Marofu, k nam drugje ne znese :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist prevelika gužva bo letos kaže....no ja, vsaj edn mn pa bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal do 1.4. kaže slabo.

Če pa je deal med tednom, pa je tam okoli srede 2.4. napovedano sonce in do 10s, oz četrtek 3.4. delno jasno do 15 stopinj :yea1:

dazgonimtakuracodgumeinpotemzamenjampress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dazgonimtakuracodgumeinpotemzamenjampress

Samo zelo pazljivo zgoni to tvojo gumo. Smo že videli na Marofu padec ene FZ-1 na tak način...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!