Skoči na vsebino

Novi Marof 2008


Frips

Priporočene objave

Hola!

evo, PROBike Bojan mi je poslal eno hudo slikco z včerajšnjega drajsanja :kva1: :winkiss:

ful hvala, mojster B :worship:

Wau kwa vse dons dela photoshop :eek: ...tle clo zgleda kt d bi res hitr letela :krneki: ....skor tko kt če bo še zmer mela Hondo "The tanker" :evilgrin: .

Drgač pa javna pohvala Dančiju za nartabulš, ma kakšni čevapi, paprike, paprike so ble :worship: ....pa še za domov sm dobila kar nism zbasala vase, tko d je blo še za eno južno dons :naughty: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

tale petek... pismo KeC, sej je res hudo mamljivo, ampak pred vrati so prvomajski prazniki - če SN dobi dopust greva na Sardinijo in ne bo zneslo en dan prej še na Marof...

po praznikih pa zagotovo, razen če bo Panonija padla vmes :naughty:

Seveda, tresi soli na rano :cry: Letos daljša potovanja zame odpadejo. Bosta obiskala dirkališče? Mogoče pa naslednje leto kaj uskladimo.

Zelo, zelo verjetno, da grem v petek dol. Je bila ideja s prikolico ampak ne vem če bo šlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wau kwa vse dons dela photoshop :eek: ...tle clo zgleda kt d bi res hitr letela :krneki: ....skor tko kt če bo še zmer mela Hondo "The tanker" :evilgrin: .

Drgač pa javna pohvala Dančiju za nartabulš, ma kakšni čevapi, paprike, paprike so ble :worship: ....pa še za domov sm dobila kar nism zbasala vase, tko d je blo še za eno južno dons :naughty: .

....ni photoshop...samo je brzina okidača drugačije namještena i fokus u centar...zato je tak pozadina izblurana .)

btw. ostale fotke budu danas stavljene na moju stranicu... www.progressof.net

Popravljeno . Popravil PRObike Bojan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....ni photoshop...samo je brzina okidača drugačije namještena i fokus u centar...zato je tak pozadina izblurana .)

btw. ostale fotke budu danas stavljene na moju stranicu... www.progressof.net

Ma kokrkol že, zgleda znaš čarat, k da ti rata tole nardit :worship: :worship: :worship: ....d vsaj na fotki zgledam hitra.....tale fotka je čist wauuuuu :worship: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kokrkol že, zgleda znaš čarat, k da ti rata tole nardit :worship: :worship: :worship: ....d vsaj na fotki zgledam hitra.....tale fotka je čist wauuuuu :worship: .

...hvala...ima puno dorih fotki...Suzuki bu ih dobio mailom :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi,

Me zanima če ima kdo kak načrt kako priti do Novega Marofa, poleg tega tudi kako je s plačilom, koliko predvsem?

Če gre kdo naslednji teden dol, bi me zelo zanimalo, da bi se pridružil.

hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS nekdo je za dobrih 5 sekund izboljšal svoj PB :worship: seveda samo zato, ker ne vozi več Honde, hehehe... čestitke :krneki: , :winkiss:

PS2 slikce z mojega trotlbutlzihrja so res švoh, evo ene vsaj na pol ostre... verjamem da bodo veliko boljše tiste od mojgapa in PROBike Bojana :worship:

Tlele se ponižn opravičujem mojemu inštruktorju, šoferju, izposojevalcu motorja (kljub temu, da ga redno polagam za 90 stopinj na in ob pisti) itd... k je kriv za tistihle 5 pa pol sekund minusa letos, za tele fotke in za že druge uničene slajderje :whistle: , ker sm ga pozabla oment prej O:-) ...a gremo pod 1:20:00, al bo treba spet motor zamenat, k bo šou tko hitr, k tale še ne gre :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi,

Me zanima če ima kdo kak načrt kako priti do Novega Marofa

Seveda - v roke vzameš zemljevid (ponavadi zadošča kar zemljevid Slovenije), poiščeš Novi Marof (nekako med Varždinom in Zagrebom). Potem pa si izbereš pot, po kateri boš šel...

Če pa bi vedel, od kod se nameravaš podat na N. Marof, bi ti pa morda lahko predlagal kakšno pot...

, poleg tega tudi kako je s plačilom, koliko predvsem?

Naturalij načeloma ne sprejemajo (pa tudi dvomim, da bi jih kdo ponudil :naughty:), zato ponavadi plačujemo z denarjem. Zadovoljijo pa se z 200 podganami ali 25 EUR-i.

Če gre kdo naslednji teden dol, bi me zelo zanimalo, da bi se pridružil.

Naslednji vikend so tam dirke oldtimer-jev. Če pa nameravaš it čez teden, pa kar pogumno.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tlele se ponižn opravičujem mojemu inštruktorju, šoferju, izposojevalcu motorja (kljub temu, da ga redno polagam za 90 stopinj na in ob pisti) itd... k je kriv za tistihle 5 pa pol sekund minusa letos, za tele fotke in za že druge uničene slajderje :whistle: , ker sm ga pozabla oment prej O:-) ...a gremo pod 1:20:00, al bo treba spet motor zamenat, k bo šou tko hitr, k tale še ne gre :evilgrin:

Hej :krneki: ,

tvoj inštruktor, šofer, izposojevalec motorja, itd :naughty: je presneto ponosen na svojo najboljšo, najbolj zavzeto, najbolj vztrajno, najbolj zagreto, talentirano in poslušno učenko :winkiss:

in ja, zdej gremo pod 1:20 :naughty: najprej s 7of 9, potem pa... kdo ve, the sky is the limit :OK:

pa še dve Bojanovi slikci, iz žara borbe :naughty:

post-163-1208806329_thumb.jpg

post-163-1208806350_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker ne veva kdaj nama bo ratal nardit album (ta teden sva polno zasedena), dodajava nekaj slikc:

post-15771-1208811080_thumb.jpg

post-15771-1208811111_thumb.jpg

post-15771-1208811123_thumb.jpg

post-15771-1208811136_thumb.jpg

post-15771-1208811149_thumb.jpg

post-15771-1208811162_thumb.jpg

post-15771-1208811177_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s si spet mojco zadolžil za fotografa

Nč me ni zadolžil! :nono:

Jaz si kar sama najdem zaposlitev, da mi ni dolgčas. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč me ni zadolžil! :nono:

Jaz si kar sama najdem zaposlitev, da mi ni dolgčas. B)

dobiš družbo k bo moj dragi zmetal skup uno skropucalo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobiš družbo k bo moj dragi zmetal skup uno skropucalo :naughty:

Kul. Jaz se že veselim družbe in konkretnih nasvetov glede fotkanja.

Gašper pa komi čaka resno konkurenco. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Želela bi se pa zahvaliti Dančiju za čevape
predvsem pa Danciju, ki nas je vse nafutral z res odličnimi dobrotami iz žara. Čevapčiči so bili fenomenalni :OK:
Gostione kod Dančia, ki se je spet izkazal, kot vedno :worship:
Danci hvala za okusne čevape,
Drgač pa javna pohvala Dančiju za nartabulš, ma kakšni čevapi, paprike

@Danči

a si se ti sploh uspel kaj vozit :hmm: glede nato koliko lačnih dušic si nahrano :naughty:

upam, da bom v kratkem tudi jaz deležen kakšnega čvapa na Marofu ali pa kje drugje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda - v roke vzameš zemljevid (ponavadi zadošča kar zemljevid Slovenije), poiščeš Novi Marof (nekako med Varždinom in Zagrebom). Potem pa si izbereš pot, po kateri boš šel...

Če pa bi vedel, od kod se nameravaš podat na N. Marof, bi ti pa morda lahko predlagal kakšno pot...

Naturalij načeloma ne sprejemajo (pa tudi dvomim, da bi jih kdo ponudil :naughty: ), zato ponavadi plačujemo z denarjem. Zadovoljijo pa se z 200 podganami ali 25 EUR-i.

Naslednji vikend so tam dirke oldtimer-jev. Če pa nameravaš it čez teden, pa kar pogumno.

D.

Hvala za odgovor glede plačila, bom ostal kar pri papirnatih zadevah. :grim

Šel pa bom iz Lj in če poznaš kako dobro pot(no, očitno jo), se priporočam za napotke :D .

Nameravam med tednom ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Danči

a si se ti sploh uspel kaj vozit :hmm: glede nato koliko lačnih dušic si nahrano :naughty:

upam, da bom v kratkem tudi jaz deležen kakšnega čvapa na Marofu ali pa kje drugje...

Seveda, da se je vozu.

Evo dokaz:

post-18159-1208844021_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovor glede plačila, bom ostal kar pri papirnatih zadevah. :grim

Šel pa bom iz Lj in če poznaš kako dobro pot(no, očitno jo), se priporočam za napotke :D .

Nameravam med tednom ja.

Jaz imam najraje pot po AC mimo Zagreba. Izognem se edino mejnemu prehodu Obrežje in cca 500m pred mejnim prehodom (pred zadnjo OMV pumpo na naši strani) zavijem dol in grem čez mejni prehod Slovenska vas (ko zaviješ z AC greš desno in v naslednjem križišču levo).

Z motorjem rabim cca 1h50, z avtom in prikolico pa kakšnih 20 min več.

Druga pot je mimo Ptuja čez mejni prehod Zavrč. Te poti ne maram ker se preveč vleče in se voziš čez preveč naselij (omejitev 50), sploh na hrvaški strani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam najraje pot po AC mimo Zagreba. Izognem se edino mejnemu prehodu Obrežje in cca 500m pred mejnim prehodom (pred zadnjo OMV pumpo na naši strani) zavijem dol in grem čez mejni prehod Slovenska vas (ko zaviješ z AC greš desno in v naslednjem križišču levo).

Z motorjem rabim cca 1h50, z avtom in prikolico pa kakšnih 20 min več.

Druga pot je mimo Ptuja čez mejni prehod Zavrč. Te poti ne maram ker se preveč vleče in se voziš čez preveč naselij (omejitev 50), sploh na hrvaški strani.

še vedno mi ni jasno zakaj ne čez obrežje..kaj je tako slabega na onem mejnem prehodu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič slabega, sam včasih znaš mal dlje čakat.

Samo zaradi tega. Jaz sem se enkrat avgusta z motorjem prebijal več kot pol ure čez Obrežje. Čakal sem že na mitnici za plačilo cestnine (na Hrvaški strani) ker niso zaradi gužve spuščali naprej. Z avtom bi rabil sigurno vsaj 3 ure.

Mejni prehod Slovenska vas ima status meddržavnega. To pomeni, da lahko ta prehod uporabljajo samo Slovenci in Hrvati. Na tem mejnem prehodu še nisem čakal dlje kot 5 min.

Sedaj v spomladanskih dneh je verjetno tudi Obrežje OK, poleti v času turistične sezone pa po mojem ni za hoditi čez ta mejni prehod.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kokrkol že, zgleda znaš čarat, k da ti rata tole nardit :worship: :worship: :worship: ....d vsaj na fotki zgledam hitra.....tale fotka je čist wauuuuu :worship: .

@ PROBike Bojan: ejga stari, hvala k si našo spravil v takole dobro voljo :worship: se je splačalo :naughty: kr še kdaj :whistle:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

evo še nekaj vikend slikc iz "boksov" :naughty:

post-163-1208890098_thumb.jpg post-163-1208890113_thumb.jpg

tokrat sva prišla s sposojenim kombijem, matr je bil carski, takoj bi ga mel :worship: ; ko sva v soboto prišla na Marof, sta bila tam že mojgap :OK:

post-163-1208890152_thumb.jpg post-163-1208890171_thumb.jpg

druga polovica mojgapa je bila že v akciji na pisti, zato sva se tudi midva hitro zrihtala, počakala le toliko da so grelci opravili svoje delo :)

post-163-1208890187_thumb.jpg

škatla z SNjinimi dobrotami - jih je blo treba zlo hitr slikat :naughty:

post-163-1208890210_thumb.jpg post-163-1208890227_thumb.jpg

po dveh dneh drajsanja (in novem rekordu) sva bila kar pošteno utrujena, a neznansko dobre volje, zato navihanosti ni zmanjkalo, hahaha :winkiss:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo je bilo kaj videt na Marofu. Malo preveč gužve, vratolomne vožnje, na srečo brez omembe vrednih padcev.

Jaz sem bolj na izi začenjal sezono in prvič testiral grelce, ki dajejo fajn siguren občutek na pisti.

Suzuki nas je skoz futral z dobrotami od SN, ki jih ni in ni zmanjkalo - kot da jih sproti pečeta :rolleyes:

Ženske pa so si želele, da bi enkrat tako mojstrsko kot Sharpninja vozile po pisti. :yes:

Dex je konstantno zniževal čase, jurko pa bo pri drugem obisku že itak podrl rekord marofa :wacko: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no, malo se pa moram pohvalit!!!!! :naughty:

ni ga bilo čez dančijeve dobrote iz žara,razen mogoče tisto pecivo iz prejšnje slike! :worship: :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!