Skoči na vsebino

Novi Marof 2008


Frips

Priporočene objave

@Mutika - sem jo naso v temi lanskega leta :) sem mislo it danes, ampak res nevem zakaj nisem sal, mi je kr malo zal

Drgac pa hvala vseeno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fočk ... :010

post-12027-1209407521_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E Roberto....kako je bila pot domov?

Vsaka čast, da ti se je dalo pridet :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eeeee, do avtoceste čisto v redu. Potem pa živa tuga od Celja do Vrnike. Direkt v sonce in še veter me je razmetaval. Ampak sem srečno prispel do doma in srce sada ludo kuca ... Bo treba še ponovit, samo ne vse skupaj v enem dnevu kot danes. Bom že kaj potuhtal. Hvala za družbo in klepet, slike ravnokar urejam, da jih vržem gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekola, člouk pršu mal k sebi in strnil današnje vtise. Glavni vtis: zmatran k ku.ba Ugotovil sem dve veliki pomankljivosti Novega Marofa. Prva je ta, da se nahaja v napačni državi, druga pa, de je najmanj 200 km preveč oddaljen od te naše Idrijske luknje :D Drugače pa sama hvala. Res bi vsakemu priporočal vsaj enkrat obisk Novega Marofa, kjer brez nevarnosti lahko spoznaš lastnosti in limite svojega mopeda. Še ga bomo žgali ... post-12027-1209409715_thumb.jpg

post-12027-1209409746_thumb.jpg

post-12027-1209409764_thumb.jpg

post-12027-1209409779_thumb.jpg

post-12027-1209409798_thumb.jpg

post-12027-1209409814_thumb.jpg

post-12027-1209409830_thumb.jpg

post-12027-1209409852_thumb.jpg

post-12027-1209409876_thumb.jpg

post-12027-1209409892_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roberto odlične fotke :OK:

Skratka....nove gume so gor....tako da novim zmagam nasproti :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoj Tamau, če bo vreme (napovedi so mal pesimistične, mal pa lepe, odvisno katere pogledaš :unsure: ), planiram kar z motorjem; nimam ne prikolce niti (še) kljuke na avtu.

Bi šla ti tud?

Ojla, a boš šu z motorjem gor al ga boš na/v čem pelu tja? Kakšen je pa kej ureme?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoj Tamau, če bo vreme (napovedi so mal pesimistične, mal pa lepe, odvisno katere pogledaš :unsure: ), planiram kar z motorjem; nimam ne prikolce niti (še) kljuke na avtu.

Bi šla ti tud?

Ja, je lih tko nanesl, da mam lohk dopust :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekola, člouk pršu mal k sebi in strnil današnje vtise. Glavni vtis: zmatran k ku.ba Ugotovil sem dve veliki pomankljivosti Novega Marofa. Prva je ta, da se nahaja v napačni državi, druga pa, de je najmanj 200 km preveč oddaljen od te naše Idrijske luknje :D Drugače pa sama hvala. Res bi vsakemu priporočal vsaj enkrat obisk Novega Marofa, kjer brez nevarnosti lahko spoznaš lastnosti in limite svojega mopeda. Še ga bomo žgali ... post-12027-1209409715_thumb.jpg

khm..lepe slike :D mogoče pa še bo kej iz mene! Odlično dopoldne na marofu včeraj res! Hvala za dobro družbo in vzpodbude :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pa naslednjič si bo treba mal več časa vzet za to, da te bom sploh brez čelade na glavi lahko videl :hmm: Vidiš, to je pa tako, ko pridejo taki, ki jih že ta druga puberteta načenja na stezo in bi radi vse tisto, kar so zamudili zadnjih 20-30 let, v enem dnevu nadoknadili ... :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa ta, ko ma cbr-ko, gre ravno čez ovinke???

Pokaži slike kako se to dela pravilno.................. :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa ta, ko ma cbr-ko, gre ravno čez ovinke???

Ogrevala je gume ... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ogrevala je gume ...

:grim

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa ta, ko ma cbr-ko, gre ravno čez ovinke???

Ker "savršenstvo" prepuščam takim kot si ti :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker "savršenstvo" prepuščam takim kot si ti :lol1:

daleč od tega, samo čudno se mi je zdelo ko vsi tak kolenčkajo, da se en oz. ena pelje tak na izi... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daleč od tega, samo čudno se mi je zdelo ko vsi tak kolenčkajo, da se en oz. ena pelje tak na izi... :D

Ja sej ker so tud oni savršeni :yes: , sj pridem tud js med vas..enkrat...kmalu :naughty: .Sicer pa baje da je kolena treba čuvat, eni nismo več tko mladi :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vela.......slikce, pa strokovna obrazlaga, kako se preseda, tipa, nastavi ipd........No, Nejko bo al ne bo??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej ker so tud oni savršeni :yes: , sj pridem tud js med vas..enkrat...kmalu :naughty: .Sicer pa baje da je kolena treba čuvat, eni nismo več tko mladi :lol1:

Točn tko, pa tud če nis lih na kolenih še ne pomen da niso hitrosti zavidanja vredne :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ja drugače pa Robi sm čist pozabla da je treba mau čelado tud dol dat včas se mi je tak mudilo na stezo k je bla prazna brez teh lokalcev ki so moja nesojena ljubezen, si lohk misliš ;) sj ko se srečamo bom js tebe spoznala mam dobr spomin tak da nč bat te bom pocukala za rokav :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bemu miša...kdaj te bom naučil uporabljat vejice in pike :evilgrin:

Joj že spet ni v redu. Kaj naj jaz, mi pač manjka nekaj let učenja slovenskega jezika v šoli. Evo obljubim da bom v bodoče uporabljala ločila v vseh primerih. Samo to ne bo zastonj toliko da veš, tam cca. 25 eur. :lol1: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!