Skoči na vsebino

Novi Marof 2008


Frips

Priporočene objave

Kavni mlinčki morajo v prvi vozit, pravi motorji pa v tretji. :D :P

:D :lol:

v nedeljo bo se dalo vozit ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojster Filip,

zadeva sploh ni zakomplicirana ampak (IMHO) prav zanimiva in zabavna :P prav tako kot večina... khm... drugih stvari, hehe :naughty: (sorry, ne morem pomagat če mam domišljija :blush: :D )

...hvala za pohvalo, ampak to ni airbrush ampak nalepka, kot je že bilo povedano :P padat se pa itak ne sme :whistle:

a če je pa tko pa super, samo pokitaš in novo nalepko gor pa je :OK: še bolj enostavno kot barvanje

Kavni mlinčki morajo v prvi vozit, pravi motorji pa v tretji. :D :P

ti potem ziher v četrti voziš a :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

opa, vidm da mam odlično družbo v temle klubu pussyjev... sicer sem še bolj majhen pussy, upam pa da bom kdaj tak kot je rude :worship:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@KeC & marko55, sta za jutri najavljena - sta bila kaj v kontaktu z odgovornimi?

Sva še dva kandidata za jutri, ampak nisva najavljena, niti ni znano, kakšen je spored za jutri.

@PRObike bojan, ti veš verjetno?

Popravljeno . Popravil Red
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Suzuki. Glede tretje prestave ... ti to res uspe? Glede na to, da zelo dobro voziš na Marofu v to malce dvomim :hmm:

Pa še ... kaj pa če gre za 1200ccm sportaka a potem pride v poštev 1. in 0,5 prestava? :D

.....ne, za te zverine rabiš reduktor

pizda... zdaj sem pa res v dilemi, če se mi sploh splača lezt na marof, ker že vidim, da bom samo ovira, ali pa bom telebnil :unsure:

kaj pravite?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

full me namreč mika, da bi šel v kratkem malo sprobat..

aja.. lubika je zx12 :krneki:

Hola mojster,

če te ful mika nč oklevat, čim prej gasa do gor: zabava na Marofu je neizmerna, tudi za tvojo lubiko :)

pred odhodom se le pozanimaj če je pista frej (npr ta vikend ni frej, rezervirano za SM dirke)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no se v kratkem kaj vidimo.. jutri pa pridem verjetno Keca in Markota pogledat.. čim spizdim iz Lajbach-a

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče jst, sam v pon. al pa torek?

Če bo vreme, pa kšna ekipa iz LJ ?

Piš na pm.

kdo ve za to ?

al ni za javnost

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljub pesimističnim napovedim tukaj na forumu sva se z markom55 odločila, da naloživa prikolico in se podava na dirkališče Novi marof. Če ne drugega sva sklenila, da si privoščiva malo drage čevape in pivo :)

Ko sva okoli 10:30 prispela na Marof naju je pričakalo sonce, cca 20 stopinj celzija ter čisto prazna steza. Začelo se nama je smejati okoli ušes. V nekaj minutah sva raztovorila zverine se stlačila v kombinezone podpisala tisti listič o uporabi na lastno odgovornost in se podala na stezo. Sledilo je 4 ure skoraj konstantnega naganjanja s kratkimi premori. Posledično je danes musklfiber temu primern :D

V glavnem bilo je fenomenalno. Pol dneva imeti stezo čisto zase je nekaj posebnega :D Pa tudi za začetek sezone je bilo tole super, da malo preizkusiš obnašanje gum in motorja ter nabereš malo kondicije.

:worship: :worship: :worship:

Za slikovni material pa bo poskrbel Marko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljub pesimističnim napovedim tukaj na forumu sva se z markom55 odločila, da naloživa prikolico in se podava na dirkališče Novi marof. Če ne drugega sva sklenila, da si privoščiva malo drage čevape in pivo :)

Ko sva okoli 10:30 prispela na Marof naju je pričakalo sonce, cca 20 stopinj celzija ter čisto prazna steza. Začelo se nama je smejati okoli ušes. V nekaj minutah sva raztovorila zverine se stlačila v kombinezone podpisala tisti listič o uporabi na lastno odgovornost in se podala na stezo. Sledilo je 4 ure skoraj konstantnega naganjanja s kratkimi premori. Posledično je danes musklfiber temu primern :D

V glavnem bilo je fenomenalno. Pol dneva imeti stezo čisto zase je nekaj posebnega :D Pa tudi za začetek sezone je bilo tole super, da malo preizkusiš obnašanje gum in motorja ter nabereš malo kondicije.

:worship: :worship: :worship:

Za slikovni material pa bo poskrbel Marko.

:yea2: :yea2: :yea2:

Petek na Marofu; čista zmaga...

ŠE ena fotka...

20080426204545_DSC_0398.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi šel. :hmm:

Tudi jaz :rolleyes: ;najlaže v sredo.

Popravljeno . Popravil Gamma
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz :rolleyes: ;najlaže v sredo.

Ojla, a boš šu z motorjem gor al ga boš na/v čem pelu tja? Kakšen je pa kej ureme?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ima kdo za prodat desno sprednje steklo za luč in spodnji spojler za YAMAHO YZF R1 l.98,99,hvala

041 924 076

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eko z Laro sva danes dopoldan malo drajsala tam do ene 14 ure. Je bilo :OK: , sama na pisti :whistle: Pozneje se nama je pridružil še Robi, naredili nekaj fotošutinga (slikce jutri) :)

Skratka.......fenomenalno,sončno in toplo dopoldne :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi lahko nekdo lepo prosim napise tel. stevilko, da bi jaz poklical, ce normalno obratujejo v ponedeljek...

Nihče se ni zganil, kakšni so, ha? :whistle:

Hec, saj ti je mogoče kdo na PM poslal kakršnokoli informacijo.

Jaz pa žal ne morem nič rečt, lahko le slikice občudujem (KeC, zakon! :worship: :winkiss: :winkiss: :worship: )

Če še potrebuješ to informacijo, piši Danciju1973 na PM, on je prijazen in ti bo vse povedal.

Pa varno se vozi!

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!