Skoči na vsebino

Novi Marof 2008


Frips

Priporočene objave

a ti si tui tam bil??? keri pa si bil, in s kerim motorjem??? :D

Ne moreš falit. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne moreš falit. :whistle:

ne res ne vem, tisti na vfr-ki si bil ti, ko mi je na koncu blinker prneso za spomin :D , al tisti na malo starejšem cestaku (nisn bil pozorn kera firma)...??

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo

to temo sem na hitro, ampak res na hitro preletela in nikjer nisem zasledila, da bi kdo omenil, kje novi marof je.

ker še nikoli nisem bila tam, bi pa šla, ko bo testiranje ktm-jev, vas prosim, če lahko kdo napiše, kako se pride do tja.

hvala

Stric Google pravi : Novi Marof

čez mejni prehod zavrč, pa pol čez varaždin...mogoče obstaja tud kera druga pot...

Sigurno obstaja še kera druga pot....(vse ceste vodijo v Rim) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne res ne vem, tisti na vfr-ki si bil ti, ko mi je na koncu blinker prneso za spomin :D , al tisti na malo starejšem cestaku (nisn bil pozorn kera firma)...??

Jep, un na stari fzr-ki, rdeče-beli-črni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa ta, ko ma cbr-ko, gre ravno čez ovinke???

super je blo ja, krstili smo to je važno, marof me je navdušil, pridemo še...naslednjič obvezno s crash padi hehehe

Brez zamere, samo ne morem bit tiho :evilgrin: Očitno si samo hotel pokazat, kako se bolj leže odpele ovinke :rolleyes: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez zamere, samo ne morem bit tiho :evilgrin: Očitno si samo hotel pokazat, kako se bolj leže odpele ovinke :rolleyes: :whistle:

amm...blo je tak da sn pado po čisti neumnosti takoj na začetku že in to na ravnini, nevem kako je blo možno ampak kar naenkrat mi je odneslo sprednjo gumo, je pa res da je začelo rahlo deževat takrat... jebat ga se zgodi...je pa pol čez ovinke šlo čisto brez problema do skrajnega roba gume, parkrat ob pospeševanju iz ovnikov, je guma lepo nakazala zdrs, in sem komot poravnal...tak da v ovinkih ni blo nič leže... :nono: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep, un na stari fzr-ki, rdeče-beli-črni.

aha aha, ampak še vseeno zdaj točno nevem keri si bil ti...tisti ki mi je na koncu prnesel blinker, al keri drugi? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha aha, ampak še vseeno zdaj točno nevem keri si bil ti...tisti ki mi je na koncu prnesel blinker, al keri drugi? :D

:lol1:

Un z blinkerjem je bil moj kolega. Jaz sem bil v corduri, pa bež pulover.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

Un z blinkerjem je bil moj kolega. Jaz sem bil v corduri, pa bež pulover.

mater še zdaj nevem hehe...no dobro, itak se bomo še kaj vidli tam :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena fotka od včeraj... Fotografirala pa me je forumašica Tamau :P

post-10915-1209662529_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amm...blo je tak da sn pado po čisti neumnosti takoj na začetku že in to na ravnini, nevem kako je blo možno ampak kar naenkrat mi je odneslo sprednjo gumo, je pa res da je začelo rahlo deževat takrat... jebat ga se zgodi...je pa pol čez ovinke šlo čisto brez problema do skrajnega roba gume, parkrat ob pospeševanju iz ovnikov, je guma lepo nakazala zdrs, in sem komot poravnal...tak da v ovinkih ni blo nič leže... :nono: :D

He, he ravno čez ovinke.......nato pa v ravnini po tleh....Lara je vsaj cela prišla do

mov..... :naughty:  Kaj češ bogec lepo pošlihata vsako ritko z dolgo palico......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena fotka od včeraj... Fotografirala pa me je forumašica Tamau :P

post-10915-1209662529_thumb.jpg

Spajtlana....... :evilgrin:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he ravno čez ovinke.......nato pa v ravnini po tleh....Lara je vsaj cela prišla do

mov..... :naughty: Kaj češ bogec lepo pošlihata vsako ritko z dolgo palico......

kdo pa je reko da jaz nisem cel prišel domov...še kombinezona nisn vtrgal niti...za tiste plastike počohane pa se nea neke sekiram, slejkoprej se zgodi :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mamo pri nas na slovenskem kako racing progo sploh?

raceland, neke prave tak ko grobnik pa ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super je blo ja, krstili smo to je važno, marof me je navdušil, pridemo še...naslednjič obvezno s crash padi hehehe

Crash pad-e veš kej lahko dobiš....

ej kolk si kaj mel čase...mater ej jaz sem pa tud budalo, lap timer mam, in sn čist pozabo na to, da bi se lahko malo štopal ne hehe...no bomo drugič nadoknadli :D

Ja maš ga gor na števcu :) in za prvo silo je dober, da dobiš približne čase.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Crash pad-e veš kej lahko dobiš....

Ja maš ga gor na števcu :) in za prvo silo je dober, da dobiš približne čase.

ja ja, sej vem da ga mam hehe, ampak tak ko sn reko, čist sn pozabo, da bi si štopal...me pa zanima kolk si kaj ti mel, lahko tud na PM napišeš, če je skrivnost slučajno hehe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja, sej vem da ga mam hehe, ampak tak ko sn reko, čist sn pozabo, da bi si štopal...me pa zanima kolk si kaj ti mel, lahko tud na PM napišeš, če je skrivnost slučajno hehe...

Ni nobena skrivnost saj tukaj večina ve (vsaj tisti ki hodijo dol) koliko je kdo kdaj vozil oz koliko je zmožen.

Ga pa prav tako nisem uporabil... vendar po občutku sodeč je bilo bolj počasi tam nekje 1:20-1:22. No za prvič letos je bilo dobro. Kawo je potrebno preobuti pa naslednjič prinesem pravi laptimer, ker s tem "serijskim" zna bit nerodno. Saj bo še veliko dni na Marofu tak da prvič ni potrebno pretiravat ;) Najprej lepo počasi tako da naslednjič pridem do lanskih rezultatov potem bomo pa videli kaj in kje se da izboljšat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni nobena skrivnost saj tukaj večina ve (vsaj tisti ki hodijo dol) koliko je kdo kdaj vozil oz koliko je zmožen.

Ga pa prav tako nisem uporabil... vendar po občutku sodeč je bilo bolj počasi tam nekje 1:20-1:22. No za prvič letos je bilo dobro. Kawo je potrebno preobuti pa naslednjič prinesem pravi laptimer, ker s tem "serijskim" zna bit nerodno. Saj bo še veliko dni na Marofu tak da prvič ni potrebno pretiravat ;) Najprej lepo počasi tako da naslednjič pridem do lanskih rezultatov potem bomo pa videli kaj in kje se da izboljšat.

ja se strinjam, bomo naslednič merli, pa da vidimo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre kdo med tednom dol? Sreda, četrtek, petek je napovedano dobro vreme?!

lp, g

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še par slikic od srede:

post-11619-1209928006_thumb.jpg

post-11619-1209928034_thumb.jpg

post-11619-1209928260_thumb.jpg

pridemo enkrat proti koncu maja spet :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A imaš še kakšno slikco?

ne zaenkrat imam samo te svoje, ker mi ni še čamac vseh poslal...kontaktiraj njega, on ima vse...pa tud nek filmček maš na youtube se mi zdi od srede :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!