Skoči na vsebino

Novi Marof 2008


Frips

Priporočene objave

ej kak se vi to vozite z litraši po tej progi, ki vsi pravijo da je dokaj zaprta in primerna bolj za supermoto...sam še nisem bil tam, tak da težko ocenim...ampak če je res tak zaprta, pa kolk gledam slike tud zgleda tak, pol se vi to z 1000 ss petardami nonstop v prvi vozite al kaj, pa mogoče na kaki ciljni ravnini celo druga???? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

s 1000 vozim notranji, "počasni" del v prvi, zunanji, "hitri" del v drugi

s 750 pa vse eno prestavo višje, torej druga in tretja

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem na 750 vozil 2. in 3. ampak to bolj zato, ker sta manj brutalni in ker sem bil na Marofu prvič, poleg tega pa se še privajam novega motorja. Mi je bolj ustrezalo tako, vse skupaj manj živčno. Se pa da tudi s 750 komot vozit 1. in 2. ker enostavno proga ni tako hitra, da bi drugo (2. gre 180 km/h) sploh lahko kjerkoli zvrtil. Enako tudi ne prvo v notranjem delu.

Je pa malo neugodno menjat iz 2. v prvo med vožnjo pri motorju, ki nima antihoping sklopke, tako da bom nasledjič verjetno vozil samo 2., spredaj bom dal pa 1 zob manjši zobnik, pa bo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem na 750 vozil 2. in 3. ampak to bolj zato, ker sta manj brutalni in ker sem bil na Marofu prvič, poleg tega pa se še privajam novega motorja. Mi je bolj ustrezalo tako, vse skupaj manj živčno. Se pa da tudi s 750 komot vozit 1. in 2. ker enostavno proga ni tako hitra, da bi drugo (2. gre 180 km/h) sploh lahko kjerkoli zvrtil. Enako tudi ne prvo v notranjem delu.

Je pa malo neugodno menjat iz 2. v prvo med vožnjo pri motorju, ki nima antihoping sklopke, tako da bom nasledjič verjetno vozil samo 2., spredaj bom dal pa 1 zob manjši zobnik, pa bo :)

no pol bi za mene in mojo 600ss blo pomoje idealno druga in tretja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Suzuki. Glede tretje prestave ... ti to res uspe? Glede na to, da zelo dobro voziš na Marofu v to malce dvomim :hmm:

Pa še ... kaj pa če gre za 1200ccm sportaka a potem pride v poštev 1. in 0,5 prestava? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

@ stuhec: najbolj enostavno da pokličeš jefeta, g.Rauša, telefonska se valja nekje v tem topicu (ali lanskem)

@ KeC: hej, tretja na 7of 9 vleče na Marofu ko blondinka v kleti :lol1: malo bolj resno: izbira prestave je odvisna mičkenmal od motorja, v glavnem pa od prestavnega razmerja; na Lubici imam serijsko prestavno razmerje oz še malo "slabše" (beri daljše), ker imam višjo gumo (55 namesto 50), na 7of 9 pa imam (zaenkrat) serijsko velikost gum in spredaj en zob manj... je zdaj bolj jasno? (in ko bo zadaj višja guma (60 ali 65), bom dal še en zob manj)

mimogrede, za jutri imata dokaj švoh napoved, pismo... škoda ker nista šla z nami pretekli vikend :yes:

post-163-1209022521_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, torej hočeš povedat, da nikamor ne gre :evilgrin:

Napoved v besedi pa ni tako slaba, kot kaže tale slikca. Mislim, da bova probala srečo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola KeC,

aha, vidim da nisi bil še nikoli z blondinko v kleti :naughty:

žeim vama lepo vreme, vrhunsko zabavo in da bi drsalo po tleh samo tisto kar vidva hočeta :whistle: pa gremo skupaj dol po praznikih, ko se s SN vrneva s Sardinije :rolleyes:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@suzuki: zakaj hudiča seven of nine? :?

Hola mojster,

kot sem napisal že nekje drugje, za tem se skriva cela zgodba, ljubitelji SFa jo seveda dobro poznamo, ti pa si jo preberi npr tule

čisto na kratko: 7of 9 je idealna kombinacija človeka in stroja (k čemur stremimo na pisti, al ja), poleg tega ta dvojnost implicira tudi to, da jo voziva dva, 7 pa tudi da ima 750 ccm... cela zgodba, kot sem rekel, hahaha

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kamerati, kdaj se gre, kdaj se gre? :naughty:

KeC in marko55 gresta že jutri, če nimaš časa pa bo naslednja odprava zagotovo kmalu po praznikih... kr pripravita se na hitri start :naughty:

Jaz pa sem mislil da je 7 of 9: sedmica od Nine :P

ne ne, :krneki: ima GigSrčka :wub: poleg tega bi bilo to čist preenostavno, zgodbice morajo bit zabavne, zapletene, zanimive, napete... preberi kaj od JRRTja, npr Lord Of the Rings...

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

kot sem napisal že nekje drugje, za tem se skriva cela zgodba, ljubitelji SFa jo seveda dobro poznamo, ti pa si jo preberi npr tule

čisto na kratko: 7of 9 je idealna kombinacija človeka in stroja (k čemur stremimo na pisti, al ja), poleg tega ta dvojnost implicira tudi to, da jo voziva dva, 7 pa tudi da ima 750 ccm... cela zgodba, kot sem rekel, hahaha

U mater, a lahk še bolj zakompliciraš? :kva1: A pri drugih stvareh tudi ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Suzuki. Glede tretje prestave ... ti to res uspe? Glede na to, da zelo dobro voziš na Marofu v to malce dvomim :hmm:

Pa še ... kaj pa če gre za 1200ccm sportaka a potem pride v poštev 1. in 0,5 prestava? :D

.....ne, za te zverine rabiš reduktor

Suzuki, 7of9 ima zanimivo poslikavo, kako da si se odločil cel motor dat pod airbrush :hmm: v primeru padca je to zelo zamudno in težko popravit da izgleda tako kot je prej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U mater, a lahk še bolj zakompliciraš? :kva1: A pri drugih stvareh tudi ... :P

Mojster Filip,

zadeva sploh ni zakomplicirana ampak (IMHO) prav zanimiva in zabavna :P prav tako kot večina... khm... drugih stvari, hehe :naughty: (sorry, ne morem pomagat če mam domišljija :blush: :D )

...

Suzuki, 7of9 ima zanimivo poslikavo, kako da si se odločil cel motor dat pod airbrush :hmm: v primeru padca je to zelo zamudno in težko popravit da izgleda tako kot je prej

...hvala za pohvalo, ampak to ni airbrush ampak nalepka, kot je že bilo povedano :P padat se pa itak ne sme :whistle:

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tretjo prestavo na marofu uporabljajo samo pussy-ji ali tisti ki imajo zeloooo na kratko naštiman motor..

sem seveda ne štejem raznih 125 ccm ali SM motorjev..

predvidevam da se zx-10 pelje samo v prvi, najbrž tudi cbr1000, 750 1. in 2., isto 600..

smo pa na pisti zato da vozimo motor tam kjer najbolj gre..se pravi v zgornji četrtini obratov, če ga pa kdo ulaufava pa naj mu bo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tretjo prestavo na marofu uporabljajo samo pussy-ji ali tisti ki imajo zeloooo na kratko naštiman motor..

Pravkar sem ugotovil, da sem pussy. :cry: Marof vozim v 2 in 3 prestavi. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisi edini.. welcome to the pusy's club :whistle:

Popravljeno . Popravil m@dness
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!