Skoči na vsebino

Novi Marof 2008


Frips

Priporočene objave

Sami sončniki :slap: , maš prov.....eni pa garamo dneve in noči.....motorji pa samevajo pokriti po garažah....tok o fer lajfu.

Kaj ga pa ti jočeš :hmm: k imaš letos že skor xxx štaužnt km, pa smo šele maja :kva1: .

Ti ga pa garaš ja :lol1: :kva2: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ga pa ti jočeš :hmm: k imaš letos že skor xxx štaužnt km, pa smo šele maja :kva1: .

Ti ga pa garaš ja :lol1: :kva2: :lol1: :lol1: :lol1:

Am :hmm: .....zato k mam za kj kot npr. sm piškavih 3000 km......pa še to so sm vikendi oz sm sobote.......gnilo čist :headbang: .

Garam ja....žulje mam na blazincah od tipkanja pa možganske krvavitve pa scufane živce od raznoraznih psihičev zarad kterih mam delo. :slap:

Kwa a še nis prpravu pa nališpal zadne gume, d bo lepa.....sm bl estetski tip pa mam rada lep pogled :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am :hmm: .....zato k mam za kj kot npr. sm piškavih 3000 km......pa še to so sm vikendi oz sm sobote.......gnilo čist :headbang: .

Ja ja nisi pa povedala, da je bilo 3k km prevoženih v 90% na pisti :whistle: .

Pr men ni cajta :unsure: , res :headbang: .

Popravljeno . Popravil Port Folio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Khm, Kat gre tudi :klicaj: :kva2:

Ne upa povedat, k se boji, da ga bo baba nažgala...Tko k je tebe! :evilgrin: :evilgrin: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Khm, Kat gre tudi :klicaj: :kva2:

Js pa čistokrvno gorensko foušijo zganat....uživite maksimalno, upam de se vam druhč prdružm, tokrat služba časti pot u Španijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater, kaj noben ne dela oziroma hodi v šolo? :devil: :evilgrin:

ja ja hodimo, do petka še na polno učenje za kolokvij, pol pa v soboto uživancija :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne upa povedat, k se boji, da ga bo baba nažgala...Tko k je tebe! :evilgrin: :evilgrin: :whistle:

... itaq ! Sej so že tuki ugotovili d sm pussy :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... itaq ! Sej so že tuki ugotovili d sm pussy :surrender:

To se vi za to soboto menite?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne upa povedat, k se boji, da ga bo baba nažgala...Tko k je tebe!

Končno zajebancija.... sem že pogrešal... :lol1:

Za Katko nisem vedel, da gre... sem pa izvedel takrat, ko sem vajin motor nalagal... :D

Prasičke so že spakirane... čeprav smo danes eno prasico preimenovali v Zebro... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola banda,

tokrat ne morem zraven ker 7of 9 še čaka pakne, naslednjič pa zagotovo :naughty:

mejte se optimalno, pa prosim brez neumnosti, ker ne bo mene da bi pazil na vas :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sami sončniki :slap: , maš prov.....eni pa garamo dneve in noči.....motorji pa samevajo pokriti po garažah....tok o fer lajfu.

Saj bodo prišli lepši časi tut za nas...samo vztrajat je treba .)

Popravljeno . Popravil moto_freak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bil prvič na pisti v Novem Marofu. Sem imel srečo, da je bil ravno slovenski dan. Hvala Gregsu in kompaniji za prijeten dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in dekleta!

Danes je na Marofu bilo fuuuuul bedno. Bilo je vroče, sonce je žgalo (mi tudi), živ dolhcajt (ni blo nikjer nobenga, razen trije mopedi + kasneje še en) in le 5 pritiskačev.

Še dobro da nas je bilo več kot mopedov, da nam v improviziranem boksu ni bilo preveč dolgcajt.

Upam, da bomo še kdaj tako trpeli.

Aja, Kat je po nekaj inštrukcijah postavila fenomenalen osebni rekord 1.19, 88. Z njo na Marofu ni več heca!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in dekleta!

Danes je na Marofu bilo fuuuuul bedno. Bilo je vroče, sonce je žgalo (mi tudi), živ dolhcajt (ni blo nikjer nobenga, razen trije mopedi + kasneje še en) in le 5 pritiskačev.

Še dobro da nas je bilo več kot mopedov, da nam v improviziranem boksu ni bilo preveč dolgcajt.

Upam, da bomo še kdaj tako trpeli.

Aja, Kat je po nekaj inštrukcijah postavila fenomenalen osebni rekord 1.19, 88. Z njo na Marofu ni več heca!

lp

kolk pa maš ti svoj osebni rekord na marofu, če ni slučajno skrivnost...me zanima tak malo, glede na to da kar precej motorjev stestiraš, pomoje morš kar konkretno pelat :worship: ....lahko tud na pm napišeš, če nočeš se javno izpostavljat hehe, me pač zanima iz čistega firbca .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in dekleta!

Danes je na Marofu bilo fuuuuul bedno. Bilo je vroče, sonce je žgalo (mi tudi), živ dolhcajt (ni blo nikjer nobenga, razen trije mopedi + kasneje še en) in le 5 pritiskačev.

Še dobro da nas je bilo več kot mopedov, da nam v improviziranem boksu ni bilo preveč dolgcajt.

Upam, da bomo še kdaj tako trpeli.

Aja, Kat je po nekaj inštrukcijah postavila fenomenalen osebni rekord 1.19, 88. Z njo na Marofu ni več heca!

lp

Se strinjam, danes je bila čista beda. Če bo tudi naslednji teden tako bedno ne vem kako bomo preživeli... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam, danes je bila čista beda. Če bo tudi naslednji teden tako bedno ne vem kako bomo preživeli... :whistle:

Ker dan pa mate v planu it?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk pa maš ti svoj osebni rekord na marofu, če ni slučajno skrivnost...me zanima tak malo, glede na to da kar precej motorjev stestiraš, pomoje morš kar konkretno pelat :worship: ....lahko tud na pm napišeš, če nočeš se javno izpostavljat hehe, me pač zanima iz čistega firbca .)

Včeraj sem s CBR 600 RR (pnevamtike Conti Race Attack medium) peljal najhitreje 1.14,14! Sicer krožim po marofu okoli 1.15!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

juhu, sami novi rekordi, bravo, čestitke vsem po vrsti :OK: :OK:

do konca tedna bo 7of 9 pripravljena na nove športne zmage, tako da zna bit da bova s SN dol za vikend, napoved je sicer možnost kake plohe, ma se ne bova dala motit malenkostim :naughty:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

juhu, sami novi rekordi, bravo, čestitke vsem po vrsti :OK: :OK:

do konca tedna bo 7of 9 pripravljena na nove športne zmage, tako da zna bit da bova s SN dol za vikend, napoved je sicer možnost kake plohe, ma se ne bova dala motit malenkostim :naughty:

za v soboto je za varaždin napovedano delno oblačno vreme, ter 26 stopinj :OK: ...tak da se vidimo, zaj morn se še samo nekomu zraun na prikolico uštulit :D

Včeraj sem s CBR 600 RR (pnevamtike Conti Race Attack medium) peljal najhitreje 1.14,14! Sicer krožim po marofu okoli 1.15!

nimam kaj rečt, svaka čast :worship: :worship: :worship: ...še bo kar nekaj svetlobnih let preteklo, da bom lahko sanjal o takih cajtih hehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!