Skoči na vsebino

Renault Scenic 1.9dci l.00


puch175

Priporočene objave

Pozdravljeni,

Jaz imam problem z pretočno električno črpalko goriva, v letu in pol jo bom moram zopet menjat. Pred kakšnim tednom je začela "rapotat", sedaj pa je zopet crknila. Avto pa seveda zdaj ne "užge", ista pi...., kot pred letom in pol dni. :headbang:

Mehankar pravi, da je verjetno v gorivu (nafti) voda ali pa usedline v rezervoarju.

Zdej jo morem zopet menjat, sedaj vas pa sprašujem, kje bi jo lahko poceni dobil (novo).

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nisi že pred 18 meseci kupil eno poceni?? Ker če bi kvalitetno, bi verjetno zdržalo malo dlje. Torej že veš kje se dobi poceni (in zanič) pumpe, se ti ne zdi? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nisi že pred 18 meseci kupil eno poceni?? Ker če bi kvalitetno, bi verjetno zdržalo malo dlje. Torej že veš kje se dobi poceni (in zanič) pumpe, se ti ne zdi? :naughty:

Ja sej fora je v tem, da sem kupil original pa je kljub temu zanič. :whistle:

Sploh pa tole original al pa ne, sej je vse isto sam druga etiketa.

Tole "novo", zanič sem pa razstavil in notr je blo pa vse živo(usedlina). Kljub temu, da so bile cevke in tank oprane ob prejšnji menjavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej fora je v tem, da sem kupil original pa je kljub temu zanič. :whistle:

Sploh pa tole original al pa ne, sej je vse isto sam druga etiketa.

Tole "novo", zanič sem pa razstavil in notr je blo pa vse živo(usedlina). Kljub temu, da so bile cevke in tank oprane ob prejšnji menjavi.

Črpalke ponavadi res crkujejo zaradi nečistoče goriva.Vsekakor morate tank spet demontidat in dobro očistit,predno montirate novo črpalko,po gorivo odslej naprej pa na drogo črpalko. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Zanimivo :hmm: :hmm: :hmm:

Moj DCI......nima nobenih takih problemov.........pa kaj to počnete ldje.......a tankate surovo nafto?????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!