Skoči na vsebino

SuzukiRiders


Priporočene objave

a ni ravno v tem čar, da me resno jemljejo, men se pa smeji?

Res je. Ampak se velikrat nasmejem tvojim postom :D :D :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SSSSUUUUUZZZZZUUUUKKKKKKIIIIII :worship: :worship: :kva2: motor k ga lohk vsi honda, kawasaki, yamaha userji sam v njegovo lepo rit gledate kko se vm oddaljuje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tukaj malo povlečeš kožico gor in dol, s hitrostjo prilagojeno ostalim prdcem !

za resne debati o posameznem motorju glej pod motocikli - vse o motornih kolesih recimo nekaj o KING-u al pa kaj dodaj na Intruderja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni osebno je tole veliko bolj všeč -- Marchesini magnesium :wub:

post-1190-1204797537_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še malo "Italy made" rezervnih delov oz. dodatkov pa Suzuki ne bo več Japaner :evilgrin: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mel sem Gixxerja 600 letnik 99, kupil s 37k km, prodal s 46k km. Odličen motor. Delal kot urca, menjal sem samo potrošni material. Motila me je malenkost teža motorja, ampak sem se navadu počasi, drugo pa vse bomba. Nebi škodlo, če bi že mel digitalni speedo. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mel sem Gixxerja 600 letnik 99, kupil s 37k km, prodal s 46k km. Odličen motor. Delal kot urca, menjal sem samo potrošni material. Motila me je malenkost teža motorja, ampak sem se navadu počasi, drugo pa vse bomba. Nebi škodlo, če bi že mel digitalni speedo. :D

aka kišta edišn :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta tema bi zamrla če ne bi ostali nabijali v njej :P

a ste res vsi lastniki suzukijev v garažah skoz pa šraufate? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti kar ti kar, če ne druga boma vsaj lepo zasmetila to suzibuki temo hehe...upam edino da zarad tega neom še ki procentov dobil hehe

jest mam še neki lufta, tako da si lahko prvoščm :D

Kaj bi pa pričakoval drugega od Hondaša in zelenkota kot smetenje :rolleyes: :whistle: :D

to pisanje Hondaš z veliko začetnico je verjetno podzavestno strahospoštovanje do popolnega izdelka kot je Honda ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta tema bi zamrla če ne bi ostali nabijali v njej :P

a ste res vsi lastniki suzukijev v garažah skoz pa šraufate? :naughty:

pa ja...z nečem se je treba ubadat čez zimo...mi vsaj povemo da je šla kaka malenkost...medtem k pr ostalih raj ne govorijo/te zakaj je šla mašina ;) :P

sicer pa...vsak svojo kobilo hvali...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te čisto razumem, tudi sam na eni strani gledam kaj bi se dalo predelati/dodelati/izboljšati, nepotrebno preseravanje uglavnem. Na drugi strani pa popravila/obnovitve da stvar sploh dela :D :P

sicer pa, če kdo praša, se zmer pove ;)

tut "famozna" honda je popapcala par dcl motulčka dokler se ni privadla na drug način vožnje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje.. edini razlog da vozniki suzukija ne smetijo tele teme v smislu tem od kaw, hond, y, itd.. je ta, da z motorji praktično nimajo problemov v tolikšni meri, da bi jih morali deliti na forumu.

Vsekakor pa je brezpredmetno odgovarjat, na poste voznikov drugih znamk, ki veselo smetijo našo temo, verjetno imajo toliko problemov s svojimi motocikli, da enostavno želijo, da se Suzuki-jaši pričnemo pogovarjat o problemih naših motorjev. Bo še lep čas treba počakati..

pa lp :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suzuki (gsx-r) ima vsako leto lepse modele, od oblike do barvnih kombinacij in tako dalje...skratka usako leto boljsi in lepsi...vozijo se odlicno, na cesti jih nima usak (kar je za vecino +), so vecji in bolj nabiti (bolj agresivni) od drugih znamk, itd...skratka brez pripomb..res 1A...itak so pa vsi (novejsi) japonci tam-tam, razlika je predvsm v obliki/dizajnu in izbiri posameznika (stvar okusa)...skratka kar se tice lepote GSX-R trenutno na 1.mestu :worship: B) (blizu je le nova r6&r1), itd.. B)

Popravljeno . Popravil e_boy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo koliko casa imajo vozniki ne-suzukijev viseti na raznih portalih. in da vecina tukajsnih pofockarjev ne vozi suzukija.

le kaj je lahko vzrok temu ? a je "macchina" spet na "dodelavi" ?! :evilgrin:

osebno se raje vozim. recimo. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ves kaj je problem, da te ta kišta edišn našola ko svinjo :lol1:

in kako ti to veš??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm vozu SRAD 750 z yoshimuro pa je motor ki pokaže zobe :worship: Pomojem 600 ni dosti daleč stran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!