Skoči na vsebino

SuzukiRiders


Priporočene objave

Drugače pa če mene uprašaš, se med 600 04 letniki k4 600 najbolj splača. :) Lahek je, ciklistika ful dobra, pa še v 04 se je spremenil model in je isti kot 05, medtem, ko je npr. ninja 05 že popolnoma druga :)

Seveda, sj ga ti drugače ne bi kupil, a?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ja, tudi če bi med 600ss izbiral bi bil Suzuki poleg Ninje najbolj resen kandidat.. Čeprav mi je bil Suzuki na splošno vedno malce manj simpatičen kot ostali Japonci.. Ampak GSXR je pa tudi po testih zelo dober in pohvaljen motor. Čeprav bi se znalo zgodit da bi vzel Ninjo 05, ker sem že od majhnega sanjal, da jo bom enkrat imel :) Ampak 600 je mal prešvoh, 1000 pa malo preveč zaenkrat.

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se prav jamaha obvlada vsa področja :worship:

dej mal muzkontarje upraš, tut ne porajtajo yamahe prou preveč...

:krneki: :krneki: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale 4-kolesnik pa prav fajn zgleda, sam škoda, da ni belo-moder ;).

Drugače pa Suzuki je fajn, ja :); Zdi se mi, da je vsem lastnikom drugih znamk, ki pišejo sem v to temo zelo žal, da nimajo Suzukija, pa se skušajo malo potolažiti s tem, da lahko vsaj v temo od Suzukija pišejo, če že tako fajnega motorčka nimajo :D.

Popravljeno . Popravil VmasIna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki powah :D

post-1190-1205167782_thumb.jpg

lep, ampak kljub temu... škoda škoda škoda škoda škoda škoda škoda škoda škoda škoda škoda škoda škoda škoda škoda škoda škoda škoda škoda škoda škoda škoda škoda škoda škoda škoda škoda škoda škoda škoda motorja za zadevo, kot je 4 kolesnik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Načeloma se raje vzdržim takih komentarjev, ampak tu se pa prav ne morem

LOL! :D :D

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker je glih tema suzukiriderjev

in ker sam v njo spadam me zanima će ima keri doma od gsxr600-750 kaki orginal rorček. k6-k7

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi če ima kdo, ti pomoje noben ne bo hotel prodat originala, ker je fajn imet pri prodaji motorja.

Pomoje najbolje, da poskusiš kaj najt na ebay.de, ebay.it, ebay.co.uk ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponosni old school Suzuki owner se javljam! Si lastim Suzuki gsx 600 f letnik 91.

Naredu že kr neki izbolšav...imam pa namen kupt šeenga enakega... in ga predelat v streetfighterja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst tudi ponosni old school lastnik Suzukija (GSX-r 1100, 1996)-sicer mal novejši kot tvoj ampak še vsedno klasika. Tud jst sem nekaj razmišljal o streetfighter predelavi pa sem se odločil da se tega vsaj zaenkrat še ne lotim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri suzuki-ju so se usmilili kawasaki-ja,pri katerem so ostali brez idej,ter jim potem ko je kawasaki tudi na kolenih prosil,le prodali licenco za KLV-Strom.pa bod vesel :slap:

drugače pa kot je že velikokrat rečeno vsak svojga hvali :glare:

Popravljeno . Popravil bobiboss
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, ja ,sej jst sm čist resno napisou :slap: :slap: :slap:

ti ne, ostali pa morda ja :P

enivej suzukijaši, sam temo vam dajem na top, ker že čisto zamira :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti ne, ostali pa morda ja :P

enivej suzukijaši, sam temo vam dajem na top, ker že čisto zamira :whistle: :naughty:

Hehe, sam da je zajebancije ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki mi je bil že zmeri všeč,in mi tud zmerej bo :worship: - kar pa za ostale tri lih ne morm rečt.....sintersajzrje smo že obdelal, kawasaki nej se raj na traktorje nazaj usmer, honda pa......sej na vsaki šajtrgi piše AS-Domžale, tko da škoda besed :naughty:

Ker pa vem da sploh hondaši radi za svoje frustracije krivijo druge, jih pa loh še mal podkurm....:evilgrin:

1.Bog je ustvaril sranje....Honda ga je spravla v pogon.

2.CBR-ka je kot tampon - vsaka pička ga ima.......... :D

No zdej pa mal resnosti:vsak nej voz tisto,kar mu paše - sam kritizirat vsepovprek tistega, ki vozi tebi neljubo znamko/model motorja, pa tud ni lih treba.....razen,če si res res res ne zasluž :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam nič pametnega.. Sem rekel, da bom poslikal, ampak sem se tako nahitro odločil sestavit, da ni bilo časa za to :D

Edine so te, slikane takoj ko sem snel motor dol:

post-1190-1205692491_thumb.jpg

post-1190-1205692564_thumb.jpg

post-1190-1205692584_thumb.jpg

post-1190-1205692607_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki mi je bil že zmeri všeč,in mi tud zmerej bo :worship: - kar pa za ostale tri lih ne morm rečt.....sintersajzrje smo že obdelal, kawasaki nej se raj na traktorje nazaj usmer, honda pa......sej na vsaki šajtrgi piše AS-Domžale, tko da škoda besed :naughty:

Ker pa vem da sploh hondaši radi za svoje frustracije krivijo druge, jih pa loh še mal podkurm....:evilgrin:

1.Bog je ustvaril sranje....Honda ga je spravla v pogon.

2.CBR-ka je kot tampon - vsaka pička ga ima.......... :D

No zdej pa mal resnosti:vsak nej voz tisto,kar mu paše - sam kritizirat vsepovprek tistega, ki vozi tebi neljubo znamko/model motorja, pa tud ni lih treba.....razen,če si res res res ne zasluž :)

Podpišem!!!!!!Vsak gazda svojga konja hvali...vozi pa naj vsak kar hoče.... :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!