Skoči na vsebino

SuzukiRiders


Priporočene objave

če si ti mal moten še ne pomeni da je suzuki zanič motocikel..tko da se mal skuliraj

Moten si ti ker ne greš 1:36 grobnik. Jest s tvojim motorjem 1:35 važi ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moten si ti ker ne greš 1:36 grobnik. Jest s tvojim motorjem 1:35 važi ???

mulo..poberi se nekam..okej? in ti zraven mojega motorja ne smeš pridt ne..kaj šele kej druzga..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se pa zdi tale tema čisto ok, smo polega nabijanja odgovorili že kar na ene par vprašanj uporabnikov Suzukijev :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm prov vesel, da je gsx-r razbit saj je kot tak na ogled :grim Meni ni nič. Zaklenite že te trapaste nabijalne teme, ker nam ''taglavnim od honde'' so tudi zaklenili....

Kdo ti je pa sploh dal suzukija za peljat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm se odlocu da, ker je taka tisina kle pejte vsi kazensko przgat motorje u garazo za par min. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm prov vesel, da je gsx-r razbit saj je kot tak na ogled :grim Meni ni nič. Zaklenite že te trapaste nabijalne teme, ker nam ''taglavnim od honde'' so tudi zaklenili....

a je tudi lastnik tako vesel kot ti?

Fantje motorji niso za posojat, sploh pa ne takim kot je deja vu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm le zakaj :naughty:

men je moj čedalje bl ušeč :whistle:

DDDD...sj je suzuki...sam da nauš ti prevč divja ratala...bomo mogl pol mi tebe nazaj držat :P

kdaj daš za en krog? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj hočeš rečt da zdej jst vas žlajfam :unsure:

ja bom dala za en krog takrat k ga bojo nardil hehe :winkiss: drgač pa načeloma motorja pa fanta ne posojam no fanta bi mogoč še motor pa skor zihr ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj hočeš rečt da zdej jst vas žlajfam :unsure:

ja bom dala za en krog takrat k ga bojo nardil hehe :winkiss: drgač pa načeloma motorja pa fanta ne posojam no fanta bi mogoč še motor pa skor zihr ne

fanta ne rabm...sj veš da nihče ne mara konkurence...iz istga razloga bi si tut motor rd sposodu za en krog...da pol ne bi mel konkurence... :P

sicer pa si rekla "načeloma"...torej je šansa... :rolleyes: sam prov "jo" morm zagrabit :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekola,donc zapelju svojo Suziko na servis. Upam da jo jutr dobim,pol pa gas u maline B)

Sem pa neki razmislju,da bi blo kul ce bi dala kak malce boljsi glas od sebe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pišuka jz morem tud pelat na servis,pa sploh ne vem kam ponavad sm motorje u eliso furala

sam se mi zdi da ni pooblaščen za suzukija

ga mam pa še mau u garanciji tako da

kaj predlagate bi rada da ga peljem počakam in odpeljem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah jst svojga kar sam šravfam. No razen v kakšne ventile pa štrom se nerad spuščam-pa tud to se da če se hoče.

Drugač pa SUZUKI :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah jst svojga kar sam šravfam. No razen v kakšne ventile pa štrom se nerad spuščam-pa tud to se da če se hoče.

Drugač pa SUZUKI :worship:

hja sam ti maš zadnjega pravega Suzukija :worship: :worship: :evilgrin: vse kar je novejš ni to to! :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pravi nekdo, ki ima Ducatija :lol1: :P

zase se brigej :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nč sm se naročila pr Panigazu

tko da se ne nucate trudit z odgovori :rolleyes:

Jaz sem naročen v Novi Gorici pri Marčelotu (uradni mehanik). Mehanik se mi zdi vredu, se da zmenit, kaj novega pove, skratka odnos super. Prejšnjič ko sem ga mel tam je samo jamral kaj so na Odarju (ne)delali - pa baje odarjevi serviserji so bili pri njemu na začetniški praksi. Izkušenj pa tudi ma kar nekaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam tolk da veste servis narjen :yea1: menjal mi je sam olje pa filter prekontroliral vse od tlaka v gumah,do sklopke,..spihal zračni filter

narjeno je blo v eni uri zravn sm dobila še :naughty: kofe plačala pa sm 76€ skratka za enkrat full zadovoljna :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!