Skoči na vsebino

SuzukiRiders


Jure

Priporočene objave

A mas ventil na izpuhu aka exup? Pr tanovih treba zajle postelat vsak tolko.. Ne vlece ce ostane popolnoma zhaprt pa tud greje se rad pol.

btw: za majce predlog. "Najboljsi motor je suzuki 2. najboljsi je pa rabljen suzuki" ........ joke.press :P

ventil na izpuhu na 600 in 750 je šele od 2006 naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOL,majca z logotom "Najboljsi motor je suzuki 2. najboljsi je pa rabljen suzuki" Bi res zmagala :lol: Bi jo skos nosu,k so me kurcal,da ce se kup rablen motor da more bit honda,vse ostalo je qrc! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj se mi je že dvakrat prižgala rdeča lučka in fi,pa motor sploh ne vleče ko kot bi moral.pol ga pa ugasnem in nazaj prižgem in je vse vredu.Motor je let.2001 gsxr in ima 22000km.Svečke so nove,kdaj se pod "štant"gasom mal zaletava kukr da je skos mrzu.

Drgač pa gre k šus :worship:

bo treba mal injektorje spucat :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene tud neki spet daje,da bi ga prodala tko da sploh se ne morm odločit kaj narest,full mi je lep pa ohranjen u nulo,pa lepo opremlen(mau karbona pa chraspadi,nosilc z ledicam

uglavnm sprejemam ponudbe o nakupu na pm?

drgač pa mam v mislih kej močnejšga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mas ventil na izpuhu aka exup? Pr tanovih treba zajle postelat vsak tolko.. Ne vlece ce ostane popolnoma zhaprt pa tud greje se rad pol.

btw: za majce predlog. "Najboljsi motor je suzuki 2. najboljsi je pa rabljen suzuki" ........ joke.press :P

Pa kaj je bicikl da je treba zajle štelat ?? 8 let yamahe pa nobene zajle ni blo treba taknt pa tut zaletava se ne :P pa pregrevala se tut ni. Pa folk govori kupi suzuki da se bodo vozili še tvoji vnuki :lol1: Pa brez zamere mal šale more bit :>

Sploh pa kaj šrodajate suzike če so oh in sploh ? :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj je bicikl da je treba zajle štelat ?? 8 let yamahe pa nobene zajle ni blo treba taknt pa tut zaletava se ne :P pa pregrevala se tut ni. Pa folk govori kupi suzuki da se bodo vozili še tvoji vnuki :lol1: Pa brez zamere mal šale more bit :>

Sploh pa kaj šrodajate suzike če so oh in sploh ? :>

zakaj pa si ti prodal svojo beštjo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam tole ste pa zdej kr navalil s prodajo,no sej če se išče kvaliteta jo pr suzukiju glih ni

sam ma pa druge stvari ki jih ostali nimajo :whistle:

uglavnu men je moj ušeč za popizdit tud če bi na njem pisalo honda,kawa al pa yamaha bi ga kupla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem kupil še enga suzukija, DR 350. :D

Za okol hiše pa po gmajni bo dober, je pa registriran tako da se bo še po cesti dalo malo peljat. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj Suzuki ne bi imel kvalitete? Meni se zdi, da je odličen kar se tega tiče, vsaj moj..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj Suzuki ne bi imel kvalitete? Meni se zdi, da je odličen kar se tega tiče, vsaj moj..

ne smeš se na ženske besede obešat ko se gre okoli motorjev :P

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa jade sm mela mal več motorjev v lasti k vi2 oba skup no sicer sam 4suzukije pa z dvema so bli problemi upam ,da ne bojo tud s tem kakšni čeprav mi tisto rahlo sovzenje olja na bloku ni nič ušeč,pa sm se mal pozanimala pr drugih in pr serviserju pa očitno to tko more bit :rolleyes:

uglavno osebno mi je znamka suzuki bl pr repu iskreno realno povedano

dex prot hjusongu al kaj je že tist je pa najbrž res odličen :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne smeš se na ženske besede obešat ko se gre okoli motorjev :P

:whistle:

Hehe, očitno res :D

Drugače pa mogoče si imela več motorjev v lasti kot midva, jaz sem jih pa definitivno več prešraufal, pa ne sebi, ampak tudi ostalim in ti lahko zagotovim, da Suzuki ni čisto nič slabši od ostalih treh, v nekaterih pogledih celo boljši :)

Zato pa smo kupili Suzukija ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja normalno sej prov vsak svojga hvali :worship: drug let bo pa kawasaki 10ka al kaj že :naughty:

uglavnu čez jawo ga ni :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa jade sm mela mal več motorjev v lasti k vi2 oba skup no sicer sam 4suzukije pa z dvema so bli problemi upam ,da ne bojo tud s tem kakšni čeprav mi tisto rahlo sovzenje olja na bloku ni nič ušeč,pa sm se mal pozanimala pr drugih in pr serviserju pa očitno to tko more bit :rolleyes:

uglavno osebno mi je znamka suzuki bl pr repu iskreno realno povedano

dex prot hjusongu al kaj je že tist je pa najbrž res odličen :worship:

sej husota je suzuki na noge spravu :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz tut prodajam zato k je stoucen, drgac vse dela k urca in ko bo spet motor bo Suzuki.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!