Skoči na vsebino

SuzukiRiders


Jure

Priporočene objave

uglavnu čez jawo ga ni :nono:

Se strinjam. Moja ma že original vgrajeno avtomatsko mazanje ketne :yea1: . Jebeš japonske motorje-čehoslovaki so obvladal sceno B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a nisi honde zadnč hvalu :krneki:

Ja, tanovo Firebladko sam zdej se za neki casa odpovedujem motrjem :whistle: ce bi pa se vozu, bi pa spet vzeu Suzukija ker na liter se ne bi sou je prevec....Drgac pa je huda za pelat.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut jest prodam :D

Seveda, da kupim drugega Suzukija :D

glih dobr si ga uštimov,ah kdo bi vas razumu-moški :winkiss:

Se strinjam. Moja ma že original vgrajeno avtomatsko mazanje ketne :yea1: . Jebeš japonske motorje-čehoslovaki so obvladal sceno B)

ja moja tud :worship: glih te dneve bom naročila nove plastike so že mau preparjene

pol očitno suzuki fure ne bo k vsi prodajate

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugo leto pa menjam mojga suzukija za, kaj druzga ko pa suzukija :whistle: zanima me če so razlike med gixom 600 pa 750 zlo očitne? letniki tam od 04-06...

Popravljeno . Popravil _ales_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah to pa tud ne moreš kr tko rečt,čist zadost gre oz še preveč za naše zakone in naše ceste ok glede piste pa maš najbrž prav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah to pa tud ne moreš kr tko rečt,čist zadost gre oz še preveč za naše zakone in naše ceste ok glede piste pa maš najbrž prav

u bistvu tut na pisti ni bitvene razlike..

je pa definitivno za nas amaterje 750 bolj prijazen..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

a bi šla na mojga suzukija gor guma 190 oz najbrž ni pametno

sam ne full jezi k lohk dobim gumo po sredini skor pobrano ob strani pa profila k postojnska jama sicer sporttouring mislim da bridstonko bt21 se mi zdi

ah sej najbrž bo treba kr nove qualliferke RR nabavt

sicer pa te so mi zdržale oz bojo neverjetnih 8000 :worship: se vid da sm se sam po ridah furala pa dol na Pag :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi šla na mojga suzukija gor guma 190 oz najbrž ni pametno

sam ne full jezi k lohk dobim gumo po sredini skor pobrano ob strani pa profila k postojnska jama sicer sporttouring mislim da bridstonko bt21 se mi zdi

ah sej najbrž bo treba kr nove qualliferke RR nabavt

sicer pa te so mi zdržale oz bojo neverjetnih 8000 :worship: se vid da sm se sam po ridah furala pa dol na Pag :whistle:

Šla ti bo gor sigurn, sam pol motor mal težji deluje ker ga je težje prelagat iz strani na stran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šla ti bo gor sigurn, sam pol motor mal težji deluje ker ga je težje prelagat iz strani na stran.

razlika je zanemarljiva..

mimogrede je qualifier rr 180 tolk široka kot večina ostalih 190 pnevmatik..preverjeno..

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi šla na mojga suzukija gor guma 190 oz najbrž ni pametno

sam ne full jezi k lohk dobim gumo po sredini skor pobrano ob strani pa profila k postojnska jama sicer sporttouring mislim da bridstonko bt21 se mi zdi

ah sej najbrž bo treba kr nove qualliferke RR nabavt

sicer pa te so mi zdržale oz bojo neverjetnih 8000 :worship: se vid da sm se sam po ridah furala pa dol na Pag :whistle:

Bi razumel, če bi hotla namontirat Qualifier RR (oziroma nekaj v tem rangu), ki je po sredini pobrana, pri strani pa še profil, da ga pač zvoziš, ker guma dobro drži in je užitek z njo po robu vozit, samo, da bi pa nekdo dal tisti klump od BT21 z namenom da bo robove ponucal.. :grrr

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ki nej pa dobim tako qualliferko

drgač pa kolkr sm vidla se da tud s to gumo dobr pelat oz nagibat itak pa da ni isto k quallifer

sploh pa odgovor na uprašanje sem zvedla se pravi dam lahko 190 gor in ne bo bistvene razlike

hvala biker77

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mam na svojem 190/50, na 750ki sm mel pa 180/55. Tko da k sm reku da ga težje prestavlaš je sam kar sem od drugih slišu, ker sam ne morem primerjat ker sta motorja različna. Je pa baje tud od višine odvisn kako se v ovinek uleže, kerče maš višjo je bol okrogla in pravjo da lepš gre čez.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včasih je treba zamenjat.. :D

:yes: mas prav se hecam!Sam sem tud sam grem nazaj na yamaho!

:topic:

Men pa qualliferke RR niso ok!Primerjam pa jih res z pirelli corso

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!