Skoči na vsebino

Travian


dr.looney

Priporočene objave

Mam se eno zelo koristno travian skripto, sicer za instalacijo skripte rabite Mozilla add-on Greasemonkey, ki ga dobite na tem linku: https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/748

Skripto pa dobite na tem linku: http://www.2shared.com/file/2722393/3b36d1...vian3cuser.html

Ko jo prenesete, jo extractate (rabite WinRar) in na extractan file kliknite z desno tipko, Open With > Mozilla Firefox, potem kliknete instal in skripta je posneta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S Hallsam vas bova pojedla :evilgrin:

Bova,bova! :grim

Samo meni je danes edn "pojedo" 30 falang in 5 mečevalcev. Še sreča,da mam Brdausove okrepitve na obisku,da me branijo- :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bova,bova! :grim

Samo meni je danes edn "pojedo" 30 falang in 5 mečevalcev. Še sreča,da mam Brdausove okrepitve na obisku,da me branijo- :D

se zgodi.... :whistle: :naughty: ... dokler ti kar vojsko pokokajo, še ni tako hudo. ko ti pridejo enkrat s katapulti, pol je pa hudič.

jaz imam trenutno mir pred napadalci, so ugotovili , da nimajo kaj ropat, ko imam pa vse skrito :naughty: :whistle:

jaz pa z veseljem hodim okrog in ropam na veliko. sicer sta že dva obupala, tako da imam dve farmi manj. no pa saj najdem nove. :naughty: :devil:

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se zgodi.... :whistle: :naughty: ... dokler ti kar vojsko pokokajo, še ni tako hudo. ko ti pridejo enkrat s katapulti, pol je pa hudič.

jaz imam trenutno mir pred napadalci, so ugotovili , da nimajo kaj ropat, ko imam pa vse skrito :naughty: :whistle:

jaz pa z veseljem hodim okrog in ropam na veliko. sicer sta že dva obupala, tako da imam dve farmi manj. no pa saj najdem nove. :naughty: :devil:

dr.looney :alien1:

Kako jih maš pa lahko manj? A sta skenslala... sej če nič ne delata, surovine še vedno nastajajo :hmm:

@Halls: če še kaj rabiš, samo povej... včasih mam preveč surovin, pa jih ne morm tko hitr porabit :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako jih maš pa lahko manj? A sta skenslala... sej če nič ne delata, surovine še vedno nastajajo :hmm:

zbrisala sta si račun, potem se zbriše vse.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako jih maš pa lahko manj? A sta skenslala... sej če nič ne delata, surovine še vedno nastajajo :hmm:

@Halls: če še kaj rabiš, samo povej... včasih mam preveč surovin, pa jih ne morm tko hitr porabit :whistle:

lahko jih tudi meni pošlješ :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko jih tudi meni pošlješ :whistle:

Ti nisi v najini aliansi!!! :P

Brdaus,če maš kaj ibržnega materiala,no saj veš,kje me najdeš! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti nisi v najini aliansi!!! :P

Brdaus,če maš kaj ibržnega materiala,no saj veš,kje me najdeš! :D

noben me še ni povabu povabu :( :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napadem naselje in moji vojaki se ujamejo v past. Kako jih rešim in kaj pomeni napis "streljanje talcev"? A ubijem svoje vojake in sprostim pasti tistega,ki je imel zaprte moje vojake?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap, to pomeni to

rešiš jih pa lahko, če napoveš "polni napad" na isto naselbino, ni pa nujno, da jih boš rešil (recimo, če boš imel premalo vojske)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da ni treba biti ustanovitelj. Bi mogu cimra prašat, pa ga ta teden ne bo sploh v LJ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako lahko nekoga povabiš v alianso, ali lahko samo ustanovitelj povabi druge igralce

Ambasado morš imet... potem imaš pa pod možnosti .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ambasado morš imet... potem imaš pa pod možnosti .)

najprej hvala za povabilo, zdaj bomo pa rastural :evilgrin: , ambasado imam, nikjer pa ne najdem kako lahko povabim, na kateri stopni pa mora biti ambasada

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabim vajino pomoč!!!

Tip na koordinatah -162l-15, med0kaz, mi dela probleme. Lahk kaj pomagata? Prej sem ga redno ropav,pol sem pa en dan čisto pozabo na njega,tip je skočo v alianso,zdej mi pa vrača! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabim vajino pomoč!!!

Tip na koordinatah -162l-15, med0kaz, mi dela probleme. Lahk kaj pomagata? Prej sem ga redno ropav,pol sem pa en dan čisto pozabo na njega,tip je skočo v alianso,zdej mi pa vrača! :evilgrin:

Hehe, povej, kaj se rabi ;) Pa lahko kar na trivian sporočila, ker tu ne berem redno ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej hvala za povabilo, zdaj bomo pa rastural :evilgrin: , ambasado imam, nikjer pa ne najdem kako lahko povabim, na kateri stopni pa mora biti ambasada

Jest jo imam na 3... beri napotki&pregled

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest jo imam na 3... beri napotki&pregled

če prav razumem jo moraš potem ti nadgraditi da lahko še koga povabimo če boš potreboval surovine sporoči

Popravljeno . Popravil atek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grradim si tri mesta ... z vsemi sem trenutno že na poziciji okoli 9000 ...

ampak sem i zid, da bo ta game neverending story. Že kar vidim, kako nas bodo s korenčkom vozili dooolgo dooolgo. ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!