Skoči na vsebino

Travian


Priporočene objave

A mi lahko kdo pove, kakšni pogoji morajo biti ispolnjeni, da lahko zgradiš zbirališče?

DUNKLSTADT, si3, JV.

edini pogoj je da imaš dovolj surovin, zgradiš pa ga lahko samo na enem mestu in sicer na desni strani

centra vasi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edini pogoj je da imaš dovolj surovin, zgradiš pa ga lahko samo na enem mestu in sicer na desni strani

centra vasi

Hvala.

Sedaj sem se malo bolj potrudil in sem našel pravi travnik.

Prej sem klikal samo v krogce, tam pa zbirališča ni bilo.

Sedaj bom, če mi bo čas dopuščal, gradil naprej. Bom pa gotovo igral bolj obrambno taktiko.

Seveda, če me kakšen brutalnež prej ne pokonča ali pa mi vzame vse veselje do igre.

Za domovino z Rimljani naprej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se ne motim, nas moraš ti povabiti

Aja :hmm: OK, bom probal neki narest .) Če si kdo želi v alianso, naj piše (lahko tut na PM)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja :hmm: OK, bom probal neki narest .) Če si kdo želi v alianso, naj piše (lahko tut na PM)

ko postavim ambasado se ti pridružim, seveda če me boš povabil, sicer sem tudi jaz bolj začetnik

Popravljeno . Popravil atek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko postavim ambasado se ti pridružim, seveda če me boš povabil, sicer sem tudi jaz bolj začetnik

Noobi napadajo hahaha :lol1:

Ko bo moj sosed naslednjič pršu na svoj PC, bo ves izropan :D

Popravljeno . Popravil Brdaus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noobi napadajo hahaha :lol1:

Ko bo moj sosed naslednjič pršu na svoj PC, bo ves izropan :D

kaj si hotu stem povedat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za enkrat si ne drznejo :naughty:

dobro se zavaruj, špranje pa to, obrambna vojska ......jest sem že doživela nekaj napadov, k sreči niso bili hudi a vseeno nekaj vojske so mi pa pokončali plena pa niso odnesli po zaslugi špranj :naughty: ja pa seveda se moram zahvalit provokatorjevi pomoči z 120 suličarji :worship:

drugače je pa moj sosed izginil tako da imam eno farmo manj. sem pa opazila da so enega drugega soseda vrgli iz alianse. sem že mal vohunila, ga bo treba it izropat :evilgrin: :evilgrin: :naughty:

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj oziroma na kakšen način pridem do vojakov?

Ja,Brdaus,sva na istem strežniku,tak,da me lahk napadeš. Zaenkrat ti se še ne izplača! Niti me do jutri zvečer ne moreš!!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj oziroma na kakšen način pridem do vojakov?

Ja,Brdaus,sva na istem strežniku,tak,da me lahk napadeš. Zaenkrat ti se še ne izplača! Niti me do jutri zvečer ne moreš!!!! :D

imeti moraš zbirališče, potem rabiš barake in potem akademijo.

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imeti moraš zbirališče, potem rabiš barake in potem akademijo.

dr.looney :alien1:

OK! Hvala!

Zbirališče in barako že mam,sicer še na stopnji 1,ampak napredujem! Me je kar fajn not potegno toti špil! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko se me napadli mi špranja ni pomagala kako je to mogoče, špranjo sem imel na 230 surovin in ko so zapustili vas je števec surovin bil skoraj na nuli, a ni tako da so surovine skrite v špranji in ti ne morejo oropati napaden sem bil pa z navadnimi vojaki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko se me napadli mi špranja ni pomagala kako je to mogoče, špranjo sem imel na 230 surovin in ko so zapustili vas je števec surovin bil skoraj na nuli, a ni tako da so surovine skrite v špranji in ti ne morejo oropati napaden sem bil pa z navadnimi vojaki

tevtoni ti lahko izropajo 2/3 špranje.

zato surovine porabljaj sproti ali pa zgradi še ene dve špranje

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tevtoni ti lahko izropajo 2/3 špranje.

zato surovine porabljaj sproti ali pa zgradi še ene dve špranje

dr.looney :alien1:

kako pa zgradim še eno špranjo, saj imam samo eno naselje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!