Skoči na vsebino

Piknik (bivših) 125tk


Roky

Priporočene objave

Torej, vidm da ste pokazal zanimanje za piknik.

Mislim, da bi datum okoli konca aprila, začetka maja ustrezal večini, ker še ni tako na tesno s šolo, faksom;tako kot je bilo lansko leto.

Piknik place že iščem, ene par jih je v okolici Kranja, upam da najdem kkšnega ki ima brunarico zravn, pa, v mislih sem imel kkakšno igrišče za fuzbal, odbojko, da bomo še kkšno prijateljsko tekmo odigrali, da ne bo lih sama pijanica.

Tud skupinska vožnja nebi smela manjkati, pa sej, se mi zdi da smo vsi skulirani, pa vemo kako se v skupini vozi, tako da komplikacij nebi bilo.

Vaši predlogi, želje so dobrodošli, da se skupaj zmenimo, pa da tiste 2 dni v letu, ko se večina nabijalčkov MS zbere, uživamo :yea1: :yea1:

Pa še en utrinek iz lanskega leta ( da ne bojo okoli krožile samo pijanske fotke):

post-11961-1205344436_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

definitivno zraven :P

sam okol zbilj ne, ker bo kukec spet v vodo skočo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot sm ze povedov za lokacijo loh jest mal povprasam... kr se tice nocnih aktivnosti... pise ze v 125 temi...

+lokacija Vrbnje (6km od bleda)

+cena 110 z čiščenjem

+vse opremlen za žurke

+možnost spanja

(+++200m od mojga doma :) )

-hrup izven hise ni dovoljen

-max 50 ljudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot sm ze povedov za lokacijo loh jest mal povprasam... kr se tice nocnih aktivnosti... pise ze v 125 temi...

+lokacija Vrbnje (6km od bleda)

+cena 110 z čiščenjem

+vse opremlen za žurke

+možnost spanja

(+++200m od mojga doma :) )

-hrup izven hise ni dovoljen

-max 50 ljudi

Ta, v vrbnah je kolega, ubistvu, smo mi skp začel žurke delat :whistle: :whistle:

Samo, ne vem kako bi na tist dvoriše prkirou 30 motorjev... + sredi vasi je to skorej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf to smo mi začel skup žurke delat... že ene 4 leta nazaj sva mela s kolegam u negov drug bajt prvo zurko... prkirat 30 motorjov ni panike... mi smo mel 12 avtov tm na dvorisu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bled? Težka pomoje. No vsaj jas se nebi dol spuščal. Ali pač.

In kje je problem? Maš motor samo za po mestu vozit, al kaj? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

definitivno zraven :P

sam okol zbilj ne, ker bo kukec spet v vodo skočo

hehe, s čim boš pa ti prišo, avtomobilistov žal ne sprejemamo, edina možnost ti je bicikl, na dveh kolah je pogoj hehe...

aja drugač pa, ne računajte okol 30, ker vete kak je lani blo, najprej se jih je 25 prijavlo, na koncu nas je blo vse skup 15 al 16...tak da...no fajn pa je da nas je vsaj 10-12 ne minimalno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, s čim boš pa ti prišo, avtomobilistov žal ne sprejemamo, edina možnost ti je bicikl, na dveh kolah je pogoj hehe...

aja drugač pa, ne računajte okol 30, ker vete kak je lani blo, najprej se jih je 25 prijavlo, na koncu nas je blo vse skup 15 al 16...tak da...no fajn pa je da nas je vsaj 10-12 ne minimalno :D

prvega dela nena bom komentiro

drgač pa..tisti k smo bli lani smo se čist supr mel..zdej bo pa še kdo biu še VEČ ker teh zbiljakov ni blo razn fingija..tko da računam jst VSAJ 20 komadov bo PRIŠLO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bled? Težka pomoje. No vsaj jas se nebi dol spuščal. Ali pač.

btw, lani je black doc, prišel v maribor iz tolmina- v eno smer cca 200 km, in to s 125-ko čoperom :worship: ...če se bojiš glede tega ker je cavjtakt, ti povem da so lani prišli iz ljubljane (đeri, risko) tudi na 2 takt petardah, pa niso nobenih problemov meli, sej to se neke ne navija, pač na izi vožnja ne...pa mi štajerci bi itak lepo skup šli dol, tak da ti neo dolgcajt na cesti hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvega dela nena bom komentiro

drgač pa..tisti k smo bli lani smo se čist supr mel..zdej bo pa še kdo biu še VEČ ker teh zbiljakov ni blo razn fingija..tko da računam jst VSAJ 20 komadov bo PRIŠLO

več nas je, bolje je :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

btw, lani je black doc, prišel v maribor iz tolmina- v eno smer cca 200 km, in to s 125-ko čoperom :worship: ...če se bojiš glede tega ker je cavjtakt, ti povem da so lani prišli iz ljubljane (đeri, risko) tudi na 2 takt petardah, pa niso nobenih problemov meli, sej to se neke ne navija, pač na izi vožnja ne...pa mi štajerci bi itak lepo skup šli dol, tak da ti neo dolgcajt na cesti hehe

dobr...pust đerija njemu je itak skoz delal :D kriza sm biu bl jst k sm pa dobesedno res čaku da bo sam zagrabil :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boste res zrihtal, pridem.

ima da zrihtajo gorenjčeki...da ohranimo to kar smo se lani zmenli, vsako leto piknik na drugem koncu slovenije hehe :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sme za če bo mi nebo preveč oddaljeno oz. če mi bo z časom šlo skozi. ker nekateri smo zadnji letniki in do 15 maja more bit vse poštimano. in bo na konci ziher prava gužva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sme za če bo mi nebo preveč oddaljeno oz. če mi bo z časom šlo skozi. ker nekateri smo zadnji letniki in do 15 maja more bit vse poštimano. in bo na konci ziher prava gužva.

tudi jaz sem 4letnik in imam tako krizo da glava peče

mislim da si bom pa še vseeno lahko utrgal nekaj časa pa da pridem na piknik...če me bojo rabli bom pa še pomagal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sme za če bo mi nebo preveč oddaljeno oz. če mi bo z časom šlo skozi. ker nekateri smo zadnji letniki in do 15 maja more bit vse poštimano. in bo na konci ziher prava gužva.

tudi jaz sem 4letnik in imam tako krizo da glava peče

mislim da si bom pa še vseeno lahko utrgal nekaj časa pa da pridem na piknik...če me bojo rabli bom pa še pomagal :D

tudi jaz sem bil lani 4. letnik, pa še med organizatorji sem bil, tak da nobenih takih izgovorov prosim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kje je problem? Maš motor samo za po mestu vozit, al kaj? :hmm:

Smeh...sem slučajno napisal da zagotovo ne? Sej če bi se res porihtal bi mogoče prišo, glede motorja tak ni problem, sam na neko slaboorganizirano "veselico" pa nebi glih hodo čez pol slovenije. Grem raj tule na kafe z kakim tu bližje pa vem da bom z vredu človekom šou, ker hodit tja se s tabo prepirat se mi ne splača :D.

Popravljeno . Popravil R1FREAK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smeh...sem slučajno napisal da zagotovo ne? Sej če bi se res porihtal bi mogoče prišo, glede motorja tak ni problem, sam na neko slaboorganizirano "veselico" pa nebi glih hodo čez pol slovenije. Grem raj tule na kafe z kakim tu bližje pa vem da bom z vredu človekom šou, ker hodit tja se s tabo prepirat se mi ne splača :D.

Ej čez pol slovenije greš na furco med vikendi.... tko da tut če se do bleda sam tko zapeleš mislm da boš velik lepe ceste umes vidu:D

drgač pa jst bi pršu... :whistle:

lani tut Orgazma ni blo, pa najbrž bi on biu tut zravn... :unsure: :unsure:

prvega dela nena bom komentiro

Rabš prevoz?? :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z 2t 125ko nena grem na sobotne furce čez pol Slov. :). Ker nimam izpita. Zakaj ga nimam? Ker ga ne morem delat zarad tega kr še kr ni sezone. Jebat ga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z 2t 125ko nena grem na sobotne furce čez pol Slov. :). Ker nimam izpita. Zakaj ga nimam? Ker ga ne morem delat zarad tega kr še kr ni sezone. Jebat ga.

aya sory, sm mislu da ti je to predelč in tko... :whistle: :whistle:

sej sezona se bo kmal začela po Lj se že furajo....

fantje drgač je pa ena party hišica tuki u bližini LJ, Đeri zih pozna pr Savi na Ježici, sam jst nevem kako je s tem lah pa cifro zrihtam da se praša...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!