Skoči na vsebino

Piknik (bivših) 125tk


Roky

Priporočene objave

Ti pa Đufko ma, da se nalimata tm :evilgrin: nemormo gorenjci zajebat zj :D

samo res, organizatori ste, pol pa vas pol ne bo tam hehe, mi smo bli od prvega do zadnjega in zastopali barve štajerske hehe...in upam da bomo tudi na tem pikniku, za sebe garantiram 99% da bom :OK:

aja drugač pa mitofrik pa fifty morta nujno bit tam, na motosvetovi čagi sta bla glavna atrakcija, tak da brez njiju ne bo to to hehe

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha.. torej tud punce povablene???... sam meni je malo daleč do Bleda.. :D (ja tud jaz s štajerske)

Drugače pa bi blo zanimivo spoznat še kake motoriste :D ..

Popravljeno . Popravil kLavDiia
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha.. torej tud punce povablene???... sam meni je malo daleč do Bleda.. :D (ja tud jaz s štajerske)

Drugače pa bi blo zanimivo spoznat še kake motoriste :D ..

hehe, z veseljem te bomo vzeli zraun, nas bo kar nekaj motoristov šlo iz štajerskega konca, lahko pa se tud že prej dobimo na kaki furi da se spoznamo...ženska družba je vedno dobrodošla ob poplavi moških v motociklizmu...drugač pa poglej v profil, sn ti komentar napisal, se mi zdi da sma se srečala midva pred parimi dnevi....aja pa maš ti mogoče občasno pred tehničnim faksom v mb tole aprilio parkirano??? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pridem sam tok da se gremo skup zapelat ter kašno rečemo pa spijemo, čez noč pa ziher ne bom tam

nooo koci zakaj boš pa taki pa nas zapustil :cry: ...jaz sn si vedno želel ga pit s tabo, da vijim kaj so pravi dolenci sposobni hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

japajade, da neom pol ki jaz kriv da se boš šel obesit od žalosti in sramu :)

hehe, škoda da nisi bil lani na pikniku, bi ti videl kaj je štajerski sod brez dna...dobro samo priznam, takrat sn bil res v ultra formi, zaj pol tolko nisn več zmožn hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha.. torej tud punce povablene???... sam meni je malo daleč do Bleda.. :D (ja tud jaz s štajerske)

Drugače pa bi blo zanimivo spoznat še kake motoriste :D ..

saj nas bo več šlo iz Maribora skupaj, tak da to ni panike :)

pridem sam tok da se gremo skup zapelat ter kašno rečemo pa spijemo, čez noč pa ziher ne bom tam

hinavecccccc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, z veseljem te bomo vzeli zraun, nas bo kar nekaj motoristov šlo iz štajerskega konca, lahko pa se tud že prej dobimo na kaki furi da se spoznamo...ženska družba je vedno dobrodošla ob poplavi moških v motociklizmu...drugač pa poglej v profil, sn ti komentar napisal, se mi zdi da sma se srečala midva pred parimi dnevi....aja pa maš ti mogoče občasno pred tehničnim faksom v mb tole aprilio parkirano??? :D

hehe... =D.. Sva se srečala ja... Am.. ne ne hodim z njo v šolo.. drugače pa tud še ne hodim na fax=D hihi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe... =D.. Sva se srečala ja... Am.. ne ne hodim z njo v šolo.. drugače pa tud še ne hodim na fax=D hihi...

aha...na kero srednjo šolo pa hodiš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ekonomsko.. ;)

Kolko ste pa vi motoristi tak stari?? .. :)

tukaj v tej temah (125-250ccm), ko smo bolj mladi, večinoma 125-karji ali ex-125 karji, smo vsi med 17 - 20 let nekje, kakšen mogoče kakšno leto manj ali več, tak da se ne boj---nismo oni starci s sivimi bradami in na čoperjih .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ekonomsko.. ;)

Kolko ste pa vi motoristi tak stari?? .. :)

Jaz sem 17 (še čisto malo manjka do 18-ke), hodim pa na Drugo gimnazijo MB :) Daj link razredno sliko iz Ekonomske, da vidimo če poznamo (pa povej še katera si heh), lahko tudi na PM, ker me res zanima, katera iz ekonomske vozi RS-ko... Jaz sem mel drugače od 125cc prej Cagivo Mito :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa jawabuso, no sej jo še mam hehe...

ja drugač pa povej kera si ja, sej mogoče se celo poznamo, oz. na videz bi se skoraj morali, če hodiš kaj ven v maribor :OK:

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe... nea tak dosti hodim ven.. ;) drugače pa se naša stran prenavla in ni slik gor :D

www.klavdya.piczo.com.. drugač pa je to link moje strani.. ojej, mislim,da smo zašli s teme, ki je bila piknik=D.. a obstaja tema spoznajmo se?? :D potem to spada tja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe... nea tak dosti hodim ven.. ;) drugače pa se naša stran prenavla in ni slik gor :D

www.klavdya.piczo.com.. drugač pa je to link moje strani.. ojej, mislim,da smo zašli s teme, ki je bila piknik=D.. a obstaja tema spoznajmo se?? :D potem to spada tja :D

ja to je tema 125-ke javite se, tam lahko pišeš kar ti paše, no pa se tu tud lahko ne bomo jezni, ker si glih punca ne hehe, do tebe bo še celo naš strogi moderator roky usmiljen :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to je tema 125-ke javite se, tam lahko pišeš kar ti paše, no pa se tu tud lahko ne bomo jezni, ker si glih punca ne hehe, do tebe bo še celo naš strogi moderator roky usmiljen :D

No potem pa se selim tja hehe..=D da se malo spoznamo :D .. no sem opazla,da trenutno so tam v drugačni debati :D

No kje pa bi vi organizirali ta piknik??? .)

Popravljeno . Popravil kLavDiia
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No potem pa se selim tja hehe..=D da se malo spoznamo :D .. no sem opazla,da trenutno so tam v drugačni debati :D

No kje pa bi vi organizirali ta piknik??? .)

amm...mi mamo nekako tako zmenjeno, da vsako leto je nekje na drugem koncu slovenije...lani smo štajerci organizirali in je blo pr nas, letos pa majo gorenjci čez organizacijo, tak da bo verjetno nekje na gorenjskem v okolici kranja---boš pa še vse zvedla naknadno...računamo pa da bo piknik nekje konc aprila, začetek maja :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Važn da je Đeri the mehanik zravn B) :grim :OK: :worship:

valdaa đeriii, če pa tebe ni pol pa tak brezveze hehe...uuu komaj čakam, kaj bota dve ninji na kupu z akrapotom delali hehe...pomoje boma tak vse preglasila :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha.. torej tud punce povablene???... sam meni je malo daleč do Bleda.. :D (ja tud jaz s štajerske)

Drugače pa bi blo zanimivo spoznat še kake motoriste :D ..

Ni problema, te pridem iskat. O:-)

valdaa đeriii, če pa tebe ni pol pa tak brezveze hehe...uuu komaj čakam, kaj bota dve ninji na kupu z akrapotom delali hehe...pomoje boma tak vse preglasila :lol1:

Bo kar MZ oba preglasil. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

valdaa đeriii, če pa tebe ni pol pa tak brezveze hehe...uuu komaj čakam, kaj bota dve ninji na kupu z akrapotom delali hehe...pomoje boma tak vse preglasila :lol1:

valda stari :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja jst bi gregca povabu še B)

zanč jst prehitevam avte.... motor na blokadi, po zadni itd. (pa da nov kdo res verjeu :P )

pa vidm en motorček pa model u celi opremi, pa rska tanova... pa zravn pridem... pa me kao pozdrav pol pa vid da sm jst... hahaha :D gregc huda fora... bova šla spit enkrat valda... sam zanč nism meu cajta... no ja pol pa jst sam po zadni naprej :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo kar MZ oba preglasil. :winkiss:

da ne bom jaz z jawabuso prišo, te bote vi vidli kaj je gromska strela hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa bi blo zanimivo spoznat še kake motoriste :D ..

Kdaj pa kje? :whistle:

ja to je tema 125-ke javite se, tam lahko pišeš kar ti paše, no pa se tu tud lahko ne bomo jezni, ker si glih punca ne hehe, do tebe bo še celo naš strogi moderator roky usmiljen :D

Hahahah, res je, res je :grim

pa ne sam prijazen, lahko sm tud poreden :blush:

:lol1:

Važn da je Đeri the mehanik zravn B) :grim :OK: :worship:

Šc,šc...da se nebi na pikniku kej mojga motorja dotikov, da bom brez olja v mašin ustov :slap: :lol1: :lol1:

sorrčy đeri, morm mal, sej veš.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!