Skoči na vsebino

Piknik (bivših) 125tk


Roky

Priporočene objave

No, to sm upov :worship:

Lepo da ste za :naughty:

Aja, drgač pa, tisti k pravte da je ne vem iz kje predeleč.. BlackDoc je šel iz tolmina do maribora z 125ko, 4t, tko da, nimate kej jamrat da je predeleč.

Rečte da nočte, ne morte, karkol... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest pa ne pijem la[kega...pa smo tam kjer ni muh :)))

to sploh ni noben problem, približno pol ure od konzumiranja laškega priteče union, res pa je da ga boš moral dat hladit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sploh ni noben problem, približno pol ure od konzumiranja laškega priteče union, res pa je da ga boš moral dat hladit

Pa še pipca je zanimiva :P :D :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sploh ni noben problem, približno pol ure od konzumiranja laškega priteče union, res pa je da ga boš moral dat hladit

:worship: :kva2: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še pipca je zanimiva :P :D :lol:

hehe.rabs sam se bejbo da jo oblizne...sploh pa..glede na to da...amm...lulate union...kaj ti bejba prvo potegne...in kaj iz tam tece ??? union :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nejko..tak se ga boma nažgala da ti nena bo nič jasno ;)

boš ti vijo kdo je zaj v pravi formi ;)

hehe, ja sej, trenutno sn jaz bolj bogi, ker namreč že od novega leta nisn bil pošteno nažrt...bom mogo prej it malo vadit, čeprav v taki formi ko sn lani bil, je bolj težko da še sploh bom kdaj, ker te pa res niste mogli parirat nejkotu- sodu brez dna :D

to sploh ni noben problem, približno pol ure od konzumiranja laškega priteče union, res pa je da ga boš moral dat hladit

hahahahahah :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, ja sej, trenutno sn jaz bolj bogi, ker namreč že od novega leta nisn bil pošteno nažrt...bom mogo prej it malo vadit, čeprav v taki formi ko sn lani bil, je bolj težko da še sploh bom kdaj, ker te pa res niste mogli parirat nejkotu- sodu brez dna :D

hahahahahah :worship:

uh dober si da zdržiš tolk dolgo, jaz sem bil v petek tok trd da sem šel samo spat domov, ob petih popoldne :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to bi mogl kuj začetk januarja met... k se veselega decembra fajn ogrejes... zej pa vsi slabi v formi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dva pira sta zadost da se ti jih zalušta nadaljnih 5... poj se pa ve koko gre to naprej k se kolicina veca sorazmerno z % v pjač :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sploh ni noben problem, približno pol ure od konzumiranja laškega priteče union, res pa je da ga boš moral dat hladit

hehe.rabs sam se bejbo da jo oblizne...sploh pa..glede na to da...amm...lulate union...kaj ti bejba prvo potegne...in kaj iz tam tece ??? union :)

No no... :trance_33_sleep:

Ah, ne, zdej do aprila nč pit, v pristnem gorenjskem značaju, bosta 2 pira že zadost za komo :slap: :slap:

HEC!

Hehe, ni slaba ideja. :P :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah bom prišel če se bo nemcu zljubil it do notarja :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No no... :trance_33_sleep:

Hehe, ni slaba ideja. :P :worship:

no dekline kake bi tud blo fajn da pridete, da neo tak ko lani gay party hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha čagaaaa. Jz bom kr pršu je za čago pa ja ni ovire :D

če bi lani bil bi videl da ex- sršneari ne delamo slaboorganiziranih čag hehe...toti tu gor si vsi vredi ljudje, v živo se nikol ne kregamo, tu pač ko je dolgcajt rečemo kako sočno hehe

18 let si star, kaj za vraga si čakal 2 leti? :D

kaj za vraga pa je izpit problem, ti maš barem 25 kw not hehe...drugač pa itak če bomo v strjeni koloni nebojo nobenga ustavlali... :D

hehe lan je bla ubijalska čaga.

nejko..tak se ga boma nažgala da ti nena bo nič jasno ;)

boš ti vijo kdo je zaj v pravi formi ;)

haha upaš prot men? že od lanske treniram za letošno :P

hehe, ja sej, trenutno sn jaz bolj bogi, ker namreč že od novega leta nisn bil pošteno nažrt...bom mogo prej it malo vadit, čeprav v taki formi ko sn lani bil, je bolj težko da še sploh bom kdaj, ker te pa res niste mogli parirat nejkotu- sodu brez dna :D

hahahahahah :worship:

hehehe ja lani si še bil pravi daj da me letos ne boš razočaru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo res, Minnie ti tud ma, da prideš...Bova kšnga spila :beer2: :D

ja, nejko pa te bo pol v spalni vreči grel, bo kar fajn zamenjava za kosmatega fuksija in riskota hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, nejko pa te bo pol v spalni vreči grel, bo kar fajn zamenjava za kosmatega fuksija in riskota hehe

O ti perverzneš, ti :o pa ne to po forumu govort, to ostane sam med nama :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe sj lan smo jih...sam so vseen neke pršle tak da se nismo res takoj popedral usi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O ti perverzneš, ti :o pa ne to po forumu govort, to ostane sam med nama :D

haha, roky pa nisn tebe mislo, ampak miniko...drugač pa naj ti bo, se nama boš te lahko tud ti pridružo da neoš žalostn :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha, roky pa nisn tebe mislo, ampak miniko...drugač pa naj ti bo, se nama boš te lahko tud ti pridružo da neoš žalostn :D

Aja, u jebemti. Ja no, moj post si citiral pa sem mislu, da si mene poleg želiš, heheh :blush: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, u jebemti. Ja no, moj post si citiral pa sem mislu, da si mene poleg želiš, heheh :blush: :D

no naj ti bo, ko vem da si želiš, boš tud ti na vrsto prišo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!