Skoči na vsebino

Piknik (bivših) 125tk


Roky

Priporočene objave

jest bi mev svojo sobo pa klučavco na vratih? :whistle:

Si hotu rečt, bova imela svojo sobo pa klučavnco na vratih? :evilgrin: mwuahha :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne sej ce bos ti notr poj ne rabm klucavnce :) ker me nobena punca ne bo upala napast :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dekline kake bi tud blo fajn da pridete, da neo tak ko lani gay party hehehe

Js si ne upam... :unsure:

Samo res, Minnie ti tud ma, da prideš...Bova kšnga spila :beer2: :D

A da ja?! :D Minnie ga ne nese kej dost... :blush: Mogoooooooče res pridm mau nazdravt s tabo. ;)

ja, nejko pa te bo pol v spalni vreči grel, bo kar fajn zamenjava za kosmatega fuksija in riskota hehe

:unsure:

da ne bote vsh punc prestrasl ze predn bojo prsle :trance_33_sleep:

:unsure: :hmm: :huh:

haha, roky pa nisn tebe mislo, ampak miniko...drugač pa naj ti bo, se nama boš te lahko tud ti pridružo da neoš žalostn :D

:winkiss:

Aja, u jebemti. Ja no, moj post si citiral pa sem mislu, da si mene poleg želiš, heheh :blush: :D

Sej si te želi, Roky, sam mu je mal nerod povedat. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne sej ce bos ti notr poj ne rabm klucavnce :) ker me nobena punca ne bo upala napast :winkiss:

Hahaha, Jerry, v real lifu nism moderator tko, da jo nebom mogu na "mute" dat :lol1: :lol1:

Tastar, dej k bo mal lepga vremena prletim v vaše konce pa gremo na en kafe, da kšno rečemo po dolgmu cajtu :)

A da ja?! :D Minnie ga ne nese kej dost... :blush: Mogoooooooče res pridm mau nazdravt s tabo. ;)

No, kr, kr... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a te je strah?? :unsure: :unsure:

nop, ampak konc aprilia, oz. v začetku maja sm js v grčiji :)

če bo pa možnost da pridem, bi pa želu kj brezalkoholnga.. :D drgač me nau :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nop, ampak konc aprilia, oz. v začetku maja sm js v grčiji :)

če bo pa možnost da pridem, bi pa želu kj brezalkoholnga.. :D drgač me nau :D

HEHE, če prideš, ti se sam reeskota izogibi k zanga itq veš kako je ko je pijan :whistle: :whistle:

drugi se več al mn zajebavajo, za reeskota pa newem :whistle: :whistle: on mi je uganka :evilgrin: :evilgrin:

hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HEHE, če prideš, ti se sam reeskota izogibi k zanga itq veš kako je ko je pijan :whistle: :whistle:

drugi se več al mn zajebavajo, za reeskota pa newem :whistle: :whistle: on mi je uganka :evilgrin: :evilgrin:

hehe

:grim

k je reesko v bližini je bolš da skos gledaš okol sebe :D nkol neveš kdaj te bo napiču :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr...pust đerija njemu je itak skoz delal :D kriza sm biu bl jst k sm pa dobesedno res čaku da bo sam zagrabil :D

haha ja takrat je blo divje

jst za en kurc naštelan me je bol strah da ne bo delal tk ko more, pa da bo sam ksssssssscc, teb je pa tud vibreral, k da bo vsak cajt motor razpadu :D

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja drgač pa zdej vozm 4T 600ccm tako da zarad mene, gremo lohk tud na morje, v kranjsko goro, črnomelj al pa Lendavo sam da bo :OK: :OK: :OK: :OK: :worship: :worship: :worship:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja drgač pa zdej vozm 4T 600ccm tako da zarad mene, gremo lohk tud na morje, v kranjsko goro, črnomelj al pa Lendavo sam da bo :OK: :OK: :OK: :OK: :worship: :worship: :worship:

Đeri a ti poznaš un plac, tm pr Savi, k na nemški zaviješ dol pa se furaš čist do Save... :unsure:

k tm je dost prostora pa še dost na samem je tko da nebi noben moril pomoje... :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nop, ampak konc aprilia, oz. v začetku maja sm js v grčiji :)

če bo pa možnost da pridem, bi pa želu kj brezalkoholnga.. :D drgač me nau :D

Bomo tko datum najdl, da boš že v Sloveniji takrat, taglavna glava pa ja nesme mankat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Đeri a ti poznaš un plac, tm pr Savi, k na nemški zaviješ dol pa se furaš čist do Save... :unsure:

k tm je dost prostora pa še dost na samem je tko da nebi noben moril pomoje... :whistle: :whistle: :whistle:

haha vem ja... sm biu 1x tam... :P

no ja najprej sm piu... pol sm še piu... pol sm kelnarja zamenju k je omagu ... no pol sm toču pa piu... pa še mal piu.... uglavnm nakonc sm biu tok ampak res tok prbasan da sploh ne vem kako sm dam pršu :) ... da nism tam u šumi zagustiu kje :P

plac je sam ni pa glih za moje pojme neki baš dobro... tam je za masivne žurke ... 70+ folka da dogaja... bolš ena manjša koča al pa kj tazga sam da se lohk prespi... bi blo super... aja pa ta hiška če se ne motm tud ni preveč pocen :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo tko datum najdl, da boš že v Sloveniji takrat, taglavna glava pa ja nesme mankat :D

ok :) lol.. taglavna glava.. :D reesko ma bl glavno glav©o :D :rolleyes:

js bom ke pršu nazdravt.. poj pa bomo vidl kako in kaj :) alkohola pa nam piu ^_^

sam da se lohk prespi...

a ti maš še spanje v planu :D c c c..

1.softič :P

2. ni varno.. velik tipou je tm :D haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js bom ke pršu nazdravt.. poj pa bomo vidl kako in kaj :) alkohola pa nam piu ^_^

A dej no, Fifty. Smo rekla, da se ga mormo enkrat skup nasekat :trance_33_sleep: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A dej no, Fifty. Smo rekla, da se ga mormo enkrat skup nasekat :trance_33_sleep: :D

lohk gremo sekat drva, al pa nasplošno.. gmajno :D

js nebom spiu več kaplce alkohola.. :D se šparam za grčijo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tastar, dej k bo mal lepga vremena prletim v vaše konce pa gremo na en kafe, da kšno rečemo po dolgmu cajtu :)

No, kr, kr... :D

vela :) prlet en dan...

nop, ampak konc aprilia, oz. v začetku maja sm js v grčiji :)

če bo pa možnost da pridem, bi pa želu kj brezalkoholnga.. :D drgač me nau :D

ej tega... neb su jest u grcijo ce bi zarad tega zgresu piknik :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vi usi pridte..če ne boste pil sami bomo pa eno pitje na silo udarl :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem zasledil, da bi bilo to samo za bivše sršene, tako da sklepam da se lahko tudi jaz priklopim na kaksno laško, dva, tri,...

Tako da vam še v živo povem kaj si mislim o Apriliji :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!