Skoči na vsebino

ŠTUDENTSKO DELO


Priporočene objave

Če kakšenega študenta zanima delo v trgovini s čevlji v stari Ljubljani s pričetkom 25.3.2008 za 4 ure dnevno v popoldanskem in dopoldanskem času in 2 soboti na mesec naj me za več informacij pokliče na 040/305-616 ali mi pošlje PM.

Andreja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kakšenega študenta zanima delo v trgovini s čevlji v stari Ljubljani s pričetkom 25.3.2008 za 4 ure dnevno v popoldanskem in dopoldanskem času in 2 soboti na mesec naj me za več informacij pokliče na 040/305-616 ali mi pošlje PM.

Andreja

Velik sreče ! :worship:

Saj noče več nobeden delati :headbang:

Sam dnar in čim manj dela :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Ve kdo za kakšeno dobro delo prek študenta, ker na strani njihovih del je vse bol tko-tko. Status imam pa ga mislim imet tudi v naprej tako da to sploh ni problem. Idealno bi blo kej v zvezi z motorji. Sem celo klical po kurirskih firmah če rabjo kej motoristov pa je bol slaba. Ali pa če kdo ve za delo v kakšni delavnici (mehanični, šlosarski, karkol skratka) ker zlo rad delam z rokami. Nimam neke formalne izobrazbe, sem pa dost tehničen tip pa se zlo hitr učim take zadeve.

Sem pač še tuki vprašu če ma kdo kaj, ker taka delo ki jih večinoma ponujajo prek študenta niso za nikamor. Grem rajš nazaj varovanje delat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Ve kdo za kakšeno dobro delo prek študenta, ker na strani njihovih del je vse bol tko-tko. Status imam pa ga mislim imet tudi v naprej tako da to sploh ni problem. Idealno bi blo kej v zvezi z motorji. Sem celo klical po kurirskih firmah če rabjo kej motoristov pa je bol slaba. Ali pa če kdo ve za delo v kakšni delavnici (mehanični, šlosarski, karkol skratka) ker zlo rad delam z rokami. Nimam neke formalne izobrazbe, sem pa dost tehničen tip pa se zlo hitr učim take zadeve.

Sem pač še tuki vprašu če ma kdo kaj, ker taka delo ki jih večinoma ponujajo prek študenta niso za nikamor. Grem rajš nazaj varovanje delat whistle.gif

Evo spet iščem delo-upanje da bi se našlo kaj v zvezi z motorji (npr.: popravila/servisi/predelave mi grejo zadne čase kar dobro od rok) še ni umrlo-tako se zopet obračam na vsemogočni motosvet portal tongue.gif. Skratka če ve kdo za kakšno študentsko delo v povezavi z motociklizmom (ni pa nujno) naj mi prosim PM.

Hvala v naprej ;)

Popravljeno . Popravil trojan69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Za kakšnega študenta strojništva z dobrim znanjem strokovne nemščine bi se lahko našlo nekaj dela in tudi zaslužka pri prevajanju. Če je kakšen interesent se naj javi po PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!