Skoči na vsebino

kombinezon na 125


alenn46

Priporočene objave

kombinezon na 125 mi je rešo nogo, roko pa mogoče se kaj pred večjimi poskodbami, pa ko vidiš kaj naredi alsfalt z ledrom se zamislis kaj bi šele z golo kožo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za samo po cesti normalno se vozit pomoje se ne splača kupt.. čeprav ni nič narobe če ga imaš :krneki:

Pomojm se pa kr v vsakem primeru splača kupt, k da pri normalni vožnji ne morš fuknt, sicer lohk te pa tud kšn izsil. Samo ne vem kaj si ti predstavljaš da se normalno voziš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je to reku da se ti ne more nič naredit? :glare:

Kot normalno vožnjo si predstavljam.. jah pomisl mal :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne boste zdej celga doktorata nardil. Vsak posameznik se sam odloči za koliko in kakšno opremo bo odštel denar :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tko ko je roky reku, sploh pa vidim da tisti ki nimate kombinezona ste proti, tisti ki ga pa imajo pa so za

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še moje skromno mnenje...

"če nimaš se ne delaj da imaš"

Kaj hočm s tem povedat? Če nimaš za motociklizem(motor, vzdrževanje, potrošne zadeve IN čimboljša oprema ) potem se ne it tega športa. Če pa imaš in si lahko "privoščiš" vse navedeno v oklepaju potem pa se le igraj motorista.

motociklizem je luksus...pač veliko jih ima celotno opremo eni pa pač ne...vska ma svoje mnenje...samti pa povem..jst se ne morm it luksusa in si kupt jahte pa pač jebiga..ko bo/če bo denar pol ja..da bom pa kupu jahto pa jo meu skoz prvezano v marini, ker ni keša za benz..ja hvala lepa ne rabm :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je motociklizem luksuz ali ni, je odvisno od posameznika in njegovega mišljenja glede motorjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je motociklizem luksuz ali ni, je odvisno od posameznika in njegovega mišljenja glede motorjev.

Am luksuz je v vsakem primeru, ker brez njega bi prav tako lahko živel in čist normalno deloval,... :whistle: :whistle: :whistle:

ne rečem če bi imel službo nekje bogu za nogu in bi mogu se vozt, pa pač nimaš za avto....

sam dokler si na sredni je to luksuz, ki te v toplih poletnih dneh reši prenatrpanega in vročega avtobusa,...

če ga imaš pa samo za vikende, pa je to prav tako nič drugega kot sam luksuz... tko da 1+1=

Reesko je tukile res najlepš povedu...

...drugače pa dosti pove, kolkim je kombinezon rešu noge, roke, ali pa celo lajf... :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Off: ti sploh veš kolk so dragi privezi.. :krneki:

Še mal off:

Kaj šele, da jo ven dvignes pa da malo na suhem stoji!

Kombinezon, če se le da JA, če se ne da, ali pa samo nočeš paradirati naokoli kot Power Ranger, pač reši stvar drugače.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tko ko je roky reku, sploh pa vidim da tisti ki nimate kombinezona ste proti, tisti ki ga pa imajo pa so za

Ni res :nono:

Js ga nimam, pa sm zelo ZA !!!

Mal sm zasrav ker sm si kupo vso tekstilno opremo (je res mal bolša), ker bi zdej 100x rajs mev kombinezon in si ga nameravam tut v kratkem kupit ;)

Mislim pa, da sm zdej kr dobro zaščiten in mam vlk bolšo zaščito kot pa bi jo imel pri kakem poceni xy kombinezonu :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am luksuz je v vsakem primeru, ker brez njega bi prav tako lahko živel in čist normalno deloval,... :whistle: :whistle: :whistle:

ne rečem če bi imel službo nekje bogu za nogu in bi mogu se vozt, pa pač nimaš za avto....

sam dokler si na sredni je to luksuz, ki te v toplih poletnih dneh reši prenatrpanega in vročega avtobusa,...

če ga imaš pa samo za vikende, pa je to prav tako nič drugega kot sam luksuz... tko da 1+1=

Reesko je tukile res najlepš povedu...

...drugače pa dosti pove, kolkim je kombinezon rešu noge, roke, ali pa celo lajf... :trance_33_sleep:

Vsaka stvar ima svoje prednosti in slabosti. Avtobus ima svoja prednosti in moped ima svoje slabosti. Kaj je pa za nekoga luksuz, pa naj odloči vsak sam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kombinezon je vreden vsakega € ki ga daste zanj.... Bistveno boljsa zascita kot katerakoli tekstilna jakna ali hlace... Zelo pomenben dejavnik pri kombinezonu pa je velikost, ker vso zascito nud le ce je velikost taprava... Prevelika motoristicna oprema pomen kr precej % zmanjsano zascito ob udarcu... BTW...tud ostalim ki mate tekstil al pa samo jakne pa priporocam nakup hrbtenicnika, men se je v praksi obnesel zelo dobro in je zame zelo pomenben del opreme, brez ne grem na furo......->hrbtenica vam bo hvalezna hehe :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kombinezon je vreden vsakega € ki ga daste zanj.... Bistveno boljsa zascita kot katerakoli tekstilna jakna ali hlace... Zelo pomenben dejavnik pri kombinezonu pa je velikost, ker vso zascito nud le ce je velikost taprava... Prevelika motoristicna oprema pomen kr precej % zmanjsano zascito ob udarcu... BTW...tud ostalim ki mate tekstil al pa samo jakne pa priporocam nakup hrbtenicnika, men se je v praksi obnesel zelo dobro in je zame zelo pomenben del opreme, brez ne grem na furo......->hrbtenica vam bo hvalezna hehe :OK:

Mam vso opremo ... na jakni in hlačah so vsi možni ščitniki, pa še želvo mam :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kombinezon JA

priporočam dvodelnega, da za krajše "turce" oz. takrat ko uporabljaš motor samo za prevoz iz točke A do B lahko vzameš samo jakno. Po trgovinah in lokalih ni fajn u celi opremi skakat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bom vseeno vzel enodelnega, nameravam obiskat kaki marof in podobno, tko da ju3 grem v motoshop pa kupim nekaj kvalitetnega in mam mir. tko za na drink pa to pa že mam eno vrei jakno z vsemi ščitniki+želvo. prilimam eno sliko gor, ko kupim. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-18278-1206107978_thumb.jpgpost-18278-1206108020_thumb.jpg

evo to sem kupu zdej, pa mam mir en cajt.

Popravljeno . Popravil alenn46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-18278-1206107978_thumb.jpgpost-18278-1206108020_thumb.jpg

evo to sem kupu zdej, pa mam mir en cajt.

Jaz imam popolnoma enakega. Koliko si odštel zanj v TC-ju? Pa nisi kupil malo prevelikega?

Morda sem zamešal, ampak ali ne misliš ti kupiti Yamaho YZF-R125? No ja, ne vem čemu enodelni kombinezon z grbo pri nekaj čez 100km/h na uro in pospeških, slabših kot v avtu.

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam popolnoma enakega. Koliko si odštel zanj v TC-ju? Pa nisi kupil malo prevelikega?

Morda sem zamešal, ampak ali ne misliš ti kupiti Yamaho YZF-R125? No ja, ne vem čemu enodelni kombinezon z grbo pri nekaj čez 100km/h na uro in pospeških, slabših kot v avtu.

:grim :worship: :lol1:

men tud deluje konkretno prevelik (m.g.: rokice mi delujejo tanke - mal ojaci to).....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nasplošno pa je kombinezon ultra jebački, mogoče zato, ker ga mam tud sam :P Samo ceno povej, da primerjam hehe :P

se sebe napopi sm not, d te vidmo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kombinezon ti je resnično prevelik...in če ti je prevelik se ti lahko v primeru padca ščitniki zavrtijo in pol ti bol za en drek pomaga .)

drugač pa kombinezon je lep ja :)

Popravljeno . Popravil _N3jC_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo to sem kupu zdej, pa mam mir en cajt.

res boš meu doug mir, ker boš rabu še neki let da ga boš zapounu, da ti bo sploh prou :lol1:

Morda sem zamešal, ampak ali ne misliš ti kupiti Yamaho YZF-R125? No ja, ne vem čemu enodelni kombinezon z grbo pri nekaj čez 100km/h na uro in pospeških, slabših kot v avtu.

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

men tud deluje konkretno prevelik (m.g.: rokice mi delujejo tanke - mal ojaci to).....

saj nisem edini ki se mu to zdi :slap: :slap: :slap: :slap: :slap:

Nasplošno pa je kombinezon ultra jebački, mogoče zato, ker ga mam tud sam :P Samo ceno povej, da primerjam hehe :P

tud men je lep! kako se pa obnesejo mušice, hrošči,...na belini? jaz sm imel prej rdeče belo jakno, in sm kleu ku **** zarad tistih belih delov, ki so bili pol manjši od beline na tem kobinezonu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo to sem kupu zdej, pa mam mir en cajt.

Jah pr kombinizonu nisi kej prevec sparu pr suhih (cevlih) pa zglda da si mal :whistle:

Popravljeno . Popravil Stafuc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bo prvi dež in malo topleje, pojdi s kombinezonom na ene 50km turo. Bi se moral kar konkretno skrčit in se prileči tvoji postavi. Lahko ga pa tudi zamenjaš.

Čamac: Spet enaka dilema, kot za kombinezon ja ali ne. Torej, če imaš denar, kupi kombinezon z grbo, če ga imaš malo manj pa brez. Dodatna zaščita ne škodi. Pa tudi, ponavadi se ne pada pri hitrostih večjih od 100km/h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!